• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Rada Modifikácia C# binárneho súboru

MerlinSVK

Člen
Máte niekto skúsenosti s modifikovaním C# kompilovaného súboru (.dll, .exe)?
Poznám nástroje ako Reflector + Reflexil addon, ILSpy (+Reflexil) a ILAsm + ILDasm, ale existuje ešte niečo, čo by uľahčilo hromadnú úpravu zdrojového kódu?

Kamil

Čestný člen
Člen
Nejvíce se mi osvědčil Telerik JustDecompile, který vygeneruje i projekt pro VS Studio na novou kompilaci. Pak je ještě dobrý .NET Reflector. Ale nesmí to být před tím prohnané např. přes .NET Rector apod. (ten používám také).
Vlastní EXE/DLL na úrovni MSIL jsem upravoval jen když to byla drobnost, jakékoli větší změny jsou tam pakárna a navíc může být problém s narušením případného podpisu (ten se dá ale odstranit).

MerlinSVK

Člen
MSIL je v mojom prípade asi jediný spôsob a súhlasím, je to pakárna :D Mám tu "zdroják" s 209 000 riadkami a niečo v tom upravovať je katastrofa. Hlavne, ak je string vo forme byte array.

Vďaka za pripomenutie Teleriku, na ten som zabudol.