• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Mirror's Edge Catalyst

Mirror's Edge Catalyst 1.0

Upozornění - ve fontech se objevuje chyba, pokud si nastavíte ovládání na gamepadu. Děje se to jen u hlavního menu nebo schopností, dialogy jsou v pořádku. Technik (není to náš programátor) mi vzkázal, že se omlouvá, ale už je to pro něj uzavřené. Hrám se skoro nevěnuje. Takže oprava bohužel nebude, jedině že by se k tomu náhodou vrátil. Doporučuji myš a klávesnici, jako to hráli doteď všichni.
 
Upozornění - ve fontech se objevuje chyba, pokud si nastavíte ovládání na gamepadu. Děje se to jen u hlavního menu nebo schopností, dialogy jsou v pořádku. Technik (není to náš programátor) mi vzkázal, že se omlouvá, ale už je to pro něj uzavřené. Hrám se skoro nevěnuje. Takže oprava bohužel nebude, jedině že by se k tomu náhodou vrátil. Doporučuji myš a klávesnici, jako to hráli doteď všichni.
Tato chyba se u mě neprojevila, asi tím, že jsem to hrál normálně na klávesnici, gamepad si nechávám jenom na závodní hry. :)
 
Není, já zase co jde, hraji na gamepadu a zrovna Mirror's Edge si o to přímo říká... :D

Používám originál gamepad z PS3 připojený přes bluetooth do PC a nemůžu si stěžovat.
 
Není, já zase co jde, hraji na gamepadu a zrovna Mirror's Edge si o to přímo říká... :D
Používám originál gamepad z PS3 připojený přes bluetooth do PC a nemůžu si stěžovat.
Já jsem tomu dal šanci a hry, které jsou označeny - lépe se to hraje s gamepadem jsem vyzkoušel a řeknu vám, že oni ti vývojáří a @Mayki mají pravdu, hraje se to skutečně lépe a dokonce to podporuje i vibrace.
Ale jedná se u mě hlavně o hry s třetího pohledu s fixní kamerou jako jsou třeba Broken Pieces nebo Medium.

Díky za inspiraci @Mayki! :)
 
Back
Top