1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Might & Megic Heroes V čeština

Téma ve fóru 'Koš' založil Hekimen, 3 Květen 2015.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Hekimen

Hekimen Vox Populi Tým překladyher.eu Tým COTT

Našel jsem nějakou na ulozto.cz, má to přeložený intro i zvuky ve hře, ale všechny texty jsou anglicky, přesto, že tam byly soubory i s texty, takže neví někdo co jsem udělal špatně, nebo jestli se čeština nemá někde zapnout, případně odkaz na nějakou jinou češtinu, díky.
    Stáhnul jsem ji odtud:
    Kód:
    ...odkaz smazán...
    Mám verzi hry 1.60

Naposledy upravil moderátor: 3 Květen 2015
  2. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Čeština do HOM 5 byla součástí již přímo z prodeje, takže žádná "neofiko" čeština není.

3. Hekimen

Uf, tak to mi řekni jak jí zapnu, mám originálku přímo z Ubisoftu dneska koupenou a je to celý anglicky a v nastavení hry nikde není možnost změnit jazyk.

4. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

No obávám se, že asi nijak, protože jak to tak studuji, tak překlad byl sponzorován CD Projektem, takže aby jsi to měl česky, tak musíš mít jejich verzi, viz. obrázek.

P_20150503_173708.jpg

5. Hekimen

No to je hodně špatný vtip, pracuju s ubisoftem 1 den a připadá mi, že si z lidí dělá srandu..., takže se jdu vráti zpět na net pro nějakou jinou verzi češtiny, která snad bude fungovat, videa a zvuky už mám, teď jen ty texty:D

6. GARUSS

GARUSS Člen

Ono je to tak ako píšeš. Ako keby nevedela čo robí pravá a ľavá ruka :D

7. Hekimen

Tak mám oficiální vyjádření z podpory Ubisoftu a musím uznat, leč nerad, že je i rozumné. Nebudu vypisovat celou komunikaci, jak jsem se s nima dohadoval :D, ale ve zkratce: Nejsou schopni udržet aktualizované jazyky třetích stran, v tomto případě tedy českou lokalizaci od CD Projektu, a proto na Uplay není čeština u této hry, protože se veskutečnosti jedná o jinou verzi hry, než na kterou byla čeština původně vytvořena. Tento stejný "problém" je i u předchozícho čtvrtého dílu HoM&M.

8. Chidlink

Chidlink Tým COTT Člen

Na xzone prodávají originálku s českým dabingem. :)

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku