1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Middle-Earth: Shadow of Mordor 1.3

Skončila exkluzivita obchodu Xzone, čeština je volně ke stažení.

1. sarakat

sarakat Člen

sarakat přidal nový překlad:

Middle-Earth: Shadow of Mordor - Překlad je v současné chvíli dostupný donátorům.

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
    Naposledy upravil moderátor: 22 Leden 2016
  2. Wishmaster

Wishmaster Člen

achievy s prekladom skacu v pohode? lebo sa mi stalo pri par prekladoch (napr borderlands 1), ze achievy po pocesteni neskakali

3. prOb

prOb Člen

Je tu napsano ze cestina ma 1,8gb ale kdyz stahnu soubor na ktery me to tady odkaze tak ma Cestina jen 280mb a behem instalace to vyhodi chybu a cestina samozrejme nefunguje ma tady s tim nekdo nejakou zkusenost ? cestina.png

4. Menergoth

Menergoth Člen

Tak na Steamu proběhla nová aktualizace a bohužel čeština nefunguje. Mám GOTY, ale při instalaci češtiny mně to napsalo chybu a hra zůstala v anglickém jazyce. Mohu vědět zda bude na tuto hru vydaná aktuální verze češtiny, tak aby se dala hra hrát v českém jazyce. Tato čeština, bohužel nefunguje.

5. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

• Informativní Informativní x 1
  6. Menergoth

Menergoth Člen

Není třeba se omlouvat, spíš šlo jen o upozornění, že tato čeština nefunguje, samozřejmě za odvedenou práci patří velké poděkování.

7. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Jenom aby nedošlo k omylu. Nejsme autoři překladu, překlad pouze sdílíme pro širší veřejnost. A můj předchozí příspěvek je v podstatě odkaz na google+ stránku autorů překladu, kde můžeš nalézt více informací o tomto a dalších překladech od těchto lidí. ;)

8. Menergoth

Menergoth Člen

Včera byla uvolněna aktuální čeština, tak můžete opravit odkaz na stažení, pokud se tak již nestalo :)

9. sarakat

sarakat Člen

Naposledy upravil moderátor: 22 Leden 2016
  10. Zdravím, mám problém. Když nainstaluji češtinu a chci si zahrát nějaký ten dodatek hry, tak mi hra spadne. Nevíte, čím to může být?

11. Adamooos

Adamooos Host

ZDravím. Dnes jsem si koupil na přes steam Goty verzi této hry. Stáhnul jsem češtinu verze1.3, ale bohužel při překladu vyskočila chyba že nebyly přeloženy všechny součásti češtiny. Zda chci ponechat původní soubory nebo nechat počeštěné co šlo. Po zapnutí hry vše v anglickém jazyce. Prosím o radu. Děkuji

Tak problém jsem již vyřešil. Stačilo před instalací češtiny ověřit na Steam integritu souborů hry. Našlo to 5 vadných souborů, které se poté znovu stáhly. Pro jistoto jsem ještě vypnul před instalací češtiny Steam. Poté již instalace češtiny proběhla úplně v pořádku.

Naposledy upravil moderátor: 6 Duben 2017
  12. Zdravím, jde odinstalovat čeština pak zas nainstalovat protože mi to hodilo chybu a nikde nevidím jak to odinstalovat.

13. hellmiso1986

hellmiso1986 Člen

Ahoj neviem ci to ma odinstalovanie cestiny ale ked tak daj overit integritu suborov hry v steame a malo by ti ju dat celu prec.

14. Zdravím, mám dotaz zda by jste nemohli udělat i verzi pro linux, určitě nebudu sám kdo nejede na winech. Děkuji předem

15. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

myslím s cela upřímně že autor CZ už na tohle nemá čas.

Sdílejte tuto stránku