• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

sarakat

Člen
sarakat přidal nový překlad:

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - Byl zahájen překlad této skvělé akční záležitosti

SaKra tým pro vás chystá nový překlad.
K dnešnímu dni máme připravené české fonty a nalezenou většinu textů. Překlad poběží v klidném tempu a textů není málo, takže dokončení je zatím v metalově zbarvené, solidně husté mlze.

Další informace naleznete i na stránkách G+ češtiny do her.

Kdyby chtěl někdo přispět tvůrcům, může tak učinit prostřednictvím účtu:...
Zjistěte více o tomto překladu...
 

Zemla

Člen
wow. super ale je tam asi dost textu tak to asi bude pain.Tie magnetofonove pasky co su tam tak su niektore dost dlhe.
 
Nebylo by možné zaktualizovat stav překladu? Sleduju to tu každý den a ukazatel stojí. Optimisticky doufám, že překlad je dál než na 10% :)
 
E

Evolvo

Návštěvník
Ahoj, jak to vypadá? zatím 25% ? Nebo už je to více? Napjatě na to čekám.. Hru mám již koupenou ale zatím jí nehraju.. chci tomu hned napoprvé plně porozumět. Kdy se tak asi dočkáme výsledku vaší tvrdé práce, kterou tímto samozřejmě oceňuji? Díky
 
Chtěl bych se zeptat až bude hotová čeština do Phantom pain...je nějaká šance že byste přeložili i prolog Ground Zeroes? Díky.
 

Milhousek

Čestný člen
Člen
Kontaktoval jsem autora, ohledně toho jak to vypadá s překladem, a přišla mi bleskurychlá odpověď

sarakat napsal:
Ahoj, finišujem, testy, vylaďovámí, je to velké, tak to ještě potrvá, ale předpokládám, že září by se mělo podařit.
 
T

tomylee007

Návštěvník
Super!! už se fakt moc těším na češtinu!!, konečně si hru užiji a hlavně budu vědět o co go xD!. Díky moc a rozhodně vás finančně podpořím!. Díky.
 
Snažil jsem se kontaktovat týpka co dělal překlad Ground Zeroes ( protože čeština už nefunguje pravděpodobně na novější verzi hry) ale zatim neodpovídá :( škoda chtěl bych to hrát cz i s prologem.
 

Kamil

Čestný člen
Člen
Odpovím za překladatele - až bude tak bude. Nechtějte po překladatelích datumy, termín apod. Dělají to ve svém volném čase, takže nic nemohou slíbit. Tímto diskuzi na podobné téma ukončuji. Jakmile překlad bude, tak zde bude informace.
 

Luk4s

Člen
Snažil jsem se kontaktovat týpka co dělal překlad Ground Zeroes ( protože čeština už nefunguje pravděpodobně na novější verzi hry) ale zatim neodpovídá :( škoda chtěl bych to hrát cz i s prologem.
Dnes jsem tu češtinu zkoušel na Steam verzi Ground Zeros a pokud se instaluje podle návodu tak proběhne vše v pořádku a čeština je plně funkční.
 
Dnes jsem zkoušel nainstalovat češtinu ground zeroes a je funkční. Pravdě podobně jsem někde udělal chybu tak to zkuste udělat znovu podle návodu. Díky Luk4s.
 

Korbal

Člen
Panove som zo slovenska a chcel by som vam poslat nejake euro ako vdaku ale internet banking pomne ziada nazov prijemcu. Mozem tam dat co chcem alebo to musi byt specificke?
 
Posílám 250 kč. Lidi, dobrá práce. Nainstalováno bez problémů a funguje. Kazety i text při mluvení a vůbec všechno. Díky. Snad se najde dost lidí, kteří něco pošlou. 2000 hodin práce je výkon.
 
Top