1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Byl dokončen překlad této skvělé akční záležitosti

1. sarakat

sarakat Člen

sarakat přidal nový překlad:

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain - Byl zahájen překlad této skvělé akční záležitosti

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. UnholyU

UnholyU Člen

moc vam drzim palce a budu se tesit

3. Zemla

Zemla Člen

wow. super ale je tam asi dost textu tak to asi bude pain.Tie magnetofonove pasky co su tam tak su niektore dost dlhe.

4. Nebylo by možné zaktualizovat stav překladu? Sleduju to tu každý den a ukazatel stojí. Optimisticky doufám, že překlad je dál než na 10% :)

5. Ahoj, jak to vypadá? zatím 25% ? Nebo už je to více? Napjatě na to čekám.. Hru mám již koupenou ale zatím jí nehraju.. chci tomu hned napoprvé plně porozumět. Kdy se tak asi dočkáme výsledku vaší tvrdé práce, kterou tímto samozřejmě oceňuji? Díky

6. Hanziano

Hanziano Člen

Chtěl bych se zeptat až bude hotová čeština do Phantom pain...je nějaká šance že byste přeložili i prolog Ground Zeroes? Díky.

7. mmm273

mmm273 Člen

8. Morte

Morte Člen

Ja sem pred par mesici zkousel Grand Zeroes a cestina uz nefungovala...Nevim jak ted teda.

9. Hanziano

Hanziano Člen

Koukám že se čeština pomalu ale jiště blíží do finiše...:) Těšim se jak malej Jarda.

10. Zemla

Zemla Člen

wow, tak si to zahran znovu a teraz v cz :)

11. Tanatonaut

Tanatonaut Člen

Až bude hotov, posílám 2 kilča. Už se těším, až si ji znovu zahraju.

12. Milhousek

Milhousek Moderátor Tým překladyher.eu

Kontaktoval jsem autora, ohledně toho jak to vypadá s překladem, a přišla mi bleskurychlá odpověď

13. Tanatonaut

Tanatonaut Člen

Taktéž pošlu kilčo

14. Super!! už se fakt moc těším na češtinu!!, konečně si hru užiji a hlavně budu vědět o co go xD!. Díky moc a rozhodně vás finančně podpořím!. Díky.

15. Hanziano

Hanziano Člen

Snažil jsem se kontaktovat týpka co dělal překlad Ground Zeroes ( protože čeština už nefunguje pravděpodobně na novější verzi hry) ale zatim neodpovídá :( škoda chtěl bych to hrát cz i s prologem.

Sdílejte tuto stránku