1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

Téma ve fóru 'Koš' založil mmm273, 9 Září 2015.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. mmm273

mmm273 Člen

Ahojte, planujete prelozit pripadne neviete o nejakej oficialne chystanej cestine pre tuto hru ?
    Na ground zeros cestina je, samozrejme TPP ma textov nepochybne niekolko nasobne viac, ale zakladne nastroje by fungovat mali.

nejake novinky/informacie ?

• Souhlasím Souhlasím x 11
    • To se mi líbí To se mi líbí x 3
  2. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

I já se primlouvám za preklad do českého jazyka.
    Preklad na Ground Zeroes udelal Nobanek.

3. ja se taky primlouvam za preklad

4. SteveHood

SteveHood Člen

Já se taky přimlouvám! Hru jsem si včera koupil a je parádní.

5. Chronos

Chronos Čestný člen Prémiový člen Tým COTT

Tuhle hru bych určitě rád viděl v češtině, ale angličtina ve hře není až tak složitá, takže by měli mít přednost projekty se složitější angličtinou. Tím samozřejmě nechci znevažovat tento návrh. ;)

6. Hanziano

Hanziano Člen

Hru jsem nehrál ale sbírá vysoká hodnocení a několik dní po vydání je stále vyprodaná. Tak si myslím že je dobrý adept na překlad... :)

7. Morte

Morte Člen

Taky se primlouvam za preklad...Co jineho nez takova pecka by melo mit preklad....Urcite bych prispel nakou stovkou

8. Já jsem fanda MGS a zaslouží si češtinu jelikož mám hru dohranou klidně bych si to dál cele s češtinou, protože miluji poslouchat ty kazety ale někdy váznu s AJ takže u mě palec nahoru :)

9. DacMonald

DacMonald Zabanován

Gůůgluju jak blázen info o češtině do dvou her a to do AC: Rogue a MGS 5, tak doufam aspoň v jednu :)

10. kdyby to šlo bylo by to super... :)

11. Prosím, udělejte někdo češtinu. Taky bych si to hodně moc přál.

12. Hanziano

Hanziano Člen

tak našel by se někdo kdo by do toho šel?

13. Zdravím, chtěl bych se ujmout překladu, ale hledám někoho kdo obstará technickou stránku, t.j. vytažení textů a na konci se postarat o instalátor, já se postarám o veškerý překlad, popřípadě kdyby se chtěl někdo přidat.
    Nejlíp kontakt na e-mail honza.hrncirik@gmail.com

• To se mi líbí To se mi líbí x 6
    Naposledy upravil: 5 Prosinec 2015
  14. Hanziano

Hanziano Člen

Bohužel neumím ani jedno...ale budu držet palce ať to vyjde ;) byla by to pecka

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  15. 23cicer

23cicer Člen

Naprosto skvělá zpráva!

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku