1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Mass effect 1 1.2.1

České titulky

1. snco1301

snco1301 Dárce překladyher.eu Člen

snco1301 přidal nový překlad:

Mass effect 1 - Čeština do této nej rpg hry

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Konečne, Dakujem, Dakujem, ste najlepší chalani, na preklad ME1 čakám tak strašne dlho, DAKUJEM

3. Zacharjas

Zacharjas Člen

Že se tak hloupě ptám, to je opravdu tvá/vaše čeština, nebo jde "pouze" o původní češtinu, se kterou u nás ME vyšel? Myslím, že by bylo správné aspoň tuhle informaci v "Přehledu" uvést, nehledě na to, že pokud se jedná o oficiální češtinu, porušuješ zákaz Comgadu, ale což.

4. Asdast

Asdast Člen

Ahojte chcel som si stiahnúť preklad ale bohužial mi to vyhadzuje že stránku nenašlo.

5. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

Čeština není na našem webu, ale na externí stránce, takže to musí opravit její autor.

6. snco1301

Omlouvám se za nechtěné odstranění češtiny, řekneme tak do 14 dnů ji sem znova nahraji. Navíc se mi pdařilo instalátor zmenšit z původních 2 Gb na 134 Mb. Ještě jednou se omlouvám.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  7. snco1301

Čeština reuploadnuta

8. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

snco1301: Děkujeme a nemusíš se (tak) omlouvat. Jsme rádi, že čeština je a že to řešíš.

9. jsp

jsp

Zdravim, mam problem pri instalacii, vypisuje mi to hlasku :

Neni dostatek mista na disku v cilovem adresari, opakovat?

neviete co s tym?

10. snco1301

tak to asi bude to co to píše, nemáte dostatek místa, instalátor přepisuje více než 2 GB dat takže je opravdu nutné mít dostatek místa

11. dinss

dinss Člen

Zdravím, mám ten samý problém co jsp. Na disku mám 100% dost místa (mám origin verzi). Jak mám dále postupovat? Díky za odpověď.

12. snco1301

Našel jsme forum kde se tímto zaobírají, a vypadá to že na vině je až moc velký oddíl (víc než 2 Gb).

Kdyby někdo měl zkušenost tak použití nástroj : patch maker pro verze 13.a a věděl jak to obejít nebo při tvorbě instalátoru něco nastavit, tak jen pište

13. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

Tak kontaktujte support výrobce toho nástroje.

14. dinss

dinss Člen

Doufám že to půjde. :(

15. snco1301

podpora odpověděla a poslala mi novou verzi programu, kde by měla být tato chyba fixnuta. Je to beta verze a jěště není volně dostupná, mě ji však poslali po 2 hodinách prosení :)

Takže budu muset znova nový instalátor ale to chvíli potrvá

• To se mi líbí To se mi líbí x 1

Sdílejte tuto stránku