• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Mars: War Logs

Mars: War Logs 1.0

Farflame

Překladatel
Příspěvky
1.731
Řešení
1
Skóre reakcí
2.005
Bodů
0
Farflame přidal nový překlad:

Mars: War Logs - Překlad sci-fi RPG z Marsu po ztrátě kontaktu se Zemí

Čeština do sci-fi ARPG z Marsu po ztrátě kontaktu se Zemí, kde lokální korporace bojují o cennou vodu. Hra obsahuje dějové volby a následky a bojový systém inspirovaný Zaklínačem 2. Pokud chcete zkusit něco nového a nečekáte obří svět nebo super grafiku, doporučuji.

Obrázky a další info na mé stránce - www.mujweb.cz/farflame/mars.htm

Detaily o překladu:
- čeština je dělána pro verzi 1722+, kde se změnily texty a dabing.
- opravili jsme...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Děkuji. Mars War Logs je pro mě jedno z nejleších RPG :) Rád si to dám znovu, s aktualizovanou češtinou :)
 
Jaka ta hra je? zaujalo me prostredi, ale dost vyrazne zklamala recenze na games...
pry je soubojovy system na nic, atd... Nejake jine reakce? :)
díky moc
 
GhostikCZ: No zrovna recenze na Games.cz je jedna z těch špatných. Pokud si pamatuju, tak tam si recenzent ani nevšiml, že společníky je možné ovládat a dávat jim příkazy, přitom je to jedna z voleb v tom kruhovém menu. Taková recenze o ničem nevypovídá, když to ten člověk skoro nehrál. Taky to pěkně schytal v diskuzi, pokud si pamatuju. :)
Na webu překladu mám jeden odkaz na lepší recenzi a určitě jich najdeš více.


Děkuji. Mars War Logs je pro mě jedno z nejleších RPG :)

Jedno z nejlepších RPG? Fanda menších příběhových her s jedním hrdinou, sci-fi nebo post-apo, a nepotřebuješ pořád zachraňovat svět? :)
 
Je skvělé, že jste se pustili do překladu Tormentu. Pokud je to ve vašich silách, tak prosím o vytvoření RSS kanálu pro novinky na stránkách, abychom mohli sledovat progress.
 
Mimochodem, hra je právě ve slevové akci na HumbleBundle, takže kdo chce, může si za dolar hru vyzkoušet :)
 
Mě ta hra chytla, nehledím na recenze, ostatní hráče a na nic. Prostě mě se to líbí jak to je. :)
 
Je skvělé, že jste se pustili do překladu Tormentu. Pokud je to ve vašich silách, tak prosím o vytvoření RSS kanálu pro novinky na stránkách, abychom mohli sledovat progress.

Tak to technicky nejde. Těch novinek ani není takové množství, aby to moc mělo smysl. Co je nového vždycky píšu na hlavní stránce dole, nebo na začátek seznamu češtin:
www.mujweb.cz/farflame
 
Farflame:
asi přesně nerozumíš na co RSS kanál je. Představ si, že má člověk v bookmarkách stovky stránek, co ho zajímají. Nějaké ty stránky e aktualizují denně, některé týdně a některé třeba nikdy. Pokud by neexistovalo RSS, tak by musel člověk každý den projít všech těch několik set stránek a koukat se, jestli náhodou nejsou aktualizované. To prostě v reálu nejde. Proto existuje RSS, díky kterému se dozvíš, když se nějaká ta stránka aktualizuje. Takže to, že těch novinek není moc je vlastně o to větší důvod, proč by tam to RSS mělo být. U stránek, které mají aktualizace denně rss ani tolik nepotřebuješ, protože víš, že když tam přijdeš, tak tam jistě bude něco nového.

Technicky to generovat jde. Existuje mnoho způsobů. Jestli ti to neumožňuje redakční systém, tak to můžeš psát jednoduše i třeba v notepadu. Práce na cca 1 minutu. Pokud to neuděláš, tak se lidi nemají jak dozvědět, že si tam něco přidal.
 
Kamil: škoda, že jich máš jen 10, co? :)

No dobře, zkusím nějaké jednoduché rss o víkendu nebo příští týden udělat a pak vás to nechám otestovat.
 
@Farflame Naštěstí nejsem tesař a ty na nohou držet neumím :)

Ono se RSS dnes mírně přehlíží, protože jsou moderní "sociální sítě", ale podle mě je RSS nepřekonatelné. Stačí si přihlásit odběr a je vystaráno, nemusím se o nic starat, nic hlídat a nepřehlédnu to. Zkoušel jsem jít s moderní dobou a přejít na s.s., ale rychle jsem se vrátil zpět. Jeden článek mi přistál nasdílen třeba 10x od různých lidí a samozřejmě je pod každým sdílením jiná diskuze, namísto jedné diskuze pod článkem a to nemluvím o tom, že třeba někdo sdílí kraviny i zajímavé věci a nedá se to rozumně odfiltrovat (i když teď G+ zavedl sbírky, ale na Twitteru nic takového není). Takže za mě - jednoznačně zlaté RSS, tam si přihlásím, co potřebuji.
 
Kamil+Pilda: tak jsem na vás myslel a dole na hlavní stránce dole je jednoduché RSS. :) Snad to bude funkční. Pak to zkusím updatovat.

Ohledně sociálních sítí, to mi povídej.. FB je snad největší spammer... :)
 
Ahoj, díky za RSS, vypadá to OK:
upload_2016-2-17_5-54-47.png

Jen jeden detail, jak to máš založené na IFRAME, tak to standardně čtečky nedetekují, protože je to až uvnitř toho IFRAME. Nechceš stejně IFRAME zrušit? Přeci jenom doba pokročila a dnes už se nepoužívají, mimo opravdu původní účel - embedovat do stránky cizí obsah (typicky Google Doc), ale ne jako "šablonu" stránky :)
 
Ok, zkus to teď. Přidal jsem RSS do hlavičky o úroveň výše. Třeba se to chytne.

Jinak pokud znáš přesné umístění rss souboru, tak je to ale jedno, ne? Mělo by ti to fungovat.

Iframe bych mohl odstranit, spíš je to otázka času, protože bych musel zasahovat do všech stránek. Časem na to asi dojde.
 
Teď je to OK.
Ano, když znáš přesnou adresu, tak to stačí, jenže při nestandardním umístění (v IFRAME) to nepoznají browsery a doplňky hledající standardní odkaz v hlavičce (jako jsi to předělal teď), aby mohly samy hlásit, že na stránce je k dispozici RSS.

BTW, už jsem Ti chtěl původně hlásit, že Ti to nefunguje, protože mi to právě ani browser, ani addon pro InoReader nedetekoval. Zkoušel jsem to na stránce pro jistotu najít "ručně", ale také jsem nic nenašel, protože standardní ikona RSS je oranžová, ne bílá a já ji přehléhl. No a když jsem dal CTRL+F a hledal text RSS, tak tak nic (ten text RSS bych před tu ikonu určitě doplnil). Až náhodou jsem si všiml té bílé ikony :)
 
Naposledy upraveno:
Fajn.
Včera jsem ten RSS updatoval, tak snad se to projevilo. Přibyly 2 menší novinky a 1 ubyla.
 
Ahoj, super, vše už funguje OK. Browsery to přímo detekují, text doplněn, paráda, díky. Pouze to mírně kazí boti, co Ti tam často řádí. Ale připadá mi, že to je pořád jeden a ten samý:
upload_2016-2-27_5-33-40.png
 
Ahoj, ten obrázek je přesně odkud? Protože podle nadpisu je to z Mrazíkova diskuzního fóra.
 
V pohodě. Tak aspoň víme, že se k Mrazíkovi návštěvníci rádi vrací. :D
 
Jestli někdo používáte můj RSS kanál (kromě "radioamatéra" Kamila ;) ), dejte vědět, kdyby nefungovalo. Dneska jsem tam díky Kamilovi něco opravil.
 
Jedna povedená video recenze:
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.


Určitě víte, proč to sem dávám. Překládáme Technomancera, takže se hodí znát i první díl (ale k pochopení Techna to není nutné).
 
Ahoj chtěl jsem si stáhnout češtinu odtud mě to přesměrovalo na jiný web a pak ještě jednou na Bonus web. Kde když jsem dal stahovat vyskočil norton že stránka je známá výskytem virů a vše zablokováno. Nemyslím si že přímo autor češtiny by dal vir do souboru ale na bosnus web to někdo dát mohl(lidi jsou...) a proto, nešlo by udělat, aby se dala čeština stahovat přímo odsud?
 
Hodil jsem češtinu jinam a dal na svou stránku jiný odkaz, tak to stáhni tam.
 
Back
Top