• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Mad Max

Mad Max 1.01

No vyzkoušel jsem CZ a bohužel to píše to samé (dle toho přiloženého obrázku) jako u prvního příspěvku od Kotrkotr :(
 
Potvrdzujem túto istú chybu pri pokuse o install (verzia z GOGu). :(
<errors (App v1.01)>
0x10000001 0x20000200 0x20000300 0x20008000
<errors>
 
Děkujeme zatím za rychlou reakci a budeme se těšit :) Klidně jí pak i otestujeme jako první ;)
 
zkusil jsm porovnat existující verze.
Rozdíl mezi GoG a Origin verzí jsou:
wNFH6wW.png

steam verze má všechny soubory archives_win64 rozdílné

takže minimálně GoG a Origin verze jsou skoro stejné
 
Naposledy upraveno:
NA gog verzy také potvrzuji nefunkčnost. Pokud budete chtít nějaké soubory nebo cokoliv stačí napsat.
 
@skorpikcom Díky za nabídku. My bychom potřebovali spíš volný čas pro programátora, ať ho má co nejvíc. :confused:
 
Jo to je mi jasný :D koupil jsem si to ve slevě na gog, mrknul že čeština existuje a pak jsem už jenom brečel :) Tak snad se na nás štěstí a programátor usměje...a potom to opraví :D
S pozdravem
Zdeněk
 
Zdravím, je zde prosím nějaká možnost zjistit jaké soubory instalátor přepisuje? Chtě bych si čestinu nakopírovat do steamdecku. Děkuji :)
 
Zdravím, na tú opravu pre GOG sa stále nenašiel čas? Je ešte šanca, prosím? Díky.
Bohužel ne, letos jsme o našeho programátora částečně přišli. Na cokoliv složitějšího už nemá čas. :(
Pokud bys sledoval překlad Valhally, tak tam jsem se k tomu dříve vyjadřoval, než práci převzal někdo jiný (také na stránce Mad Maxe).
 
Tady je jedna z mála chyb na kterou jsem narazil (celkově, tak 3-4). Ale u těch screenshoty nemám (jsou to ve směs detaily).

madmax-popis-relikvie.jpg
 
Tady je jedna z mála chyb na kterou jsem narazil (celkově, tak 3-4). Ale u těch screenshoty nemám (jsou to ve směs detaily).
Díky. Kdyby sis vzpomněl, klidně napiš. Budeme k tomu dělat nový instalátor, asi po Novém roce, takže to tam rád zařadím.
 
Dal by sa inštalátor upraviť aj na verziu pre GOG?
Díky.
Bohužel to asi nevyjde. GOG verze je odlišná a technika u Maxe je složitější. Zejména když to programátor rozchodil tak, že instalace trvá chviličku a nemusí se do hry moc zasahovat, což standardně u této hry nejde. Měl to opravdu dobře zmáknuté a na ten GOG se nějaký čas díval, jenže v té době na to měl čas. A to se od loňska změnilo. Nejvíc na tom utrpělo ACV, ale na všechno už má méně času. Sice s námi stále pokračuje a udržuje staré češtiny a nějakou práci udělá, ale obávám se, že Mad Maxe už dohromady nedá.
 
Back
Top