• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Mad Max

Mad Max 1.01

Kluci mam stejný problém co Crain, originál na steamu + dlc, počítám že na steamu bude i poslední verze (nějak nemůžu nikde najít číslo verze hry) a instalátor při kliknutí háže crash. Udělal jsem i fotku. A ty soubory co píšeš, tak "jen pro čtení" zaškrtlej nemám. A samozřejmě to zkouším spouštět jako správce
 

Přílohy

  • sdad.jpg
    sdad.jpg
    281 KB · Zobrazení: 36
Naposledy upraveno moderátorem:
Díky, za screenshot. Mohl bys prosímtě ještě poslat zbytek toho výpisu. Buď jako obrázek nebo pokud to půjde zkopíruj to z tama jako text. Zdá se, ale že to nebude souviset se hrou samotnou, ale nějakou systémovou knihovnou, kterou instalátor využívá.
 
Jaký máte oba OS?
A můžete říct, co v tom máte přesně za DLC? I když to s tím nejspíš nesouvisí, ale jenom ať víme, s jakýma DLC už jste to někdo zkoušeli.


Super za rychlost a vůbec opět parádní práci (y)

Díky. Neflákali jsme se. :) Na druhou stranu to ani není tak velké jako R3 a jiné RPG, i když to má přes 20000 řádků, což není málo. Z toho je mimochodem vidět, že nemá smysl věřit různým směšným troubům, kteří vždycky dopředu vyřvávají, že to nikdy nevznikne, nebo to bude až za rok za dva, nebo se to údajně vleče ap. a přitom o tom překladu nic nevědí. Tím nemyslím ani tak Maxe, ale obecně různé projekty, hlavně ty náročné, kde se někteří šaškové takto ozývají. Přitom vědí houby o tom, kolik je s tím problémů, kolik lidí na tom dělá, v jakém je to stavu atd.
 
Momentálně jsem na cestach k pc se dostanu až zitra večer kolem 8 tady poslu cely vypis. I názvy těch dlc, jinak win mam 7 64bit. Jsem rad že to někdo řeší a snad to i vyresime.
 
Tak už jsem doma o něco dřív a posílám tady celý ten výpis. A DLC mám The Ripper a ThirstCutter.
Podpis problému:
Název události problému: CLR20r3
Podpis problému 01: madmax_cz_0.10.exe
Podpis problému 02: 0.0.300.0
Podpis problému 03: 5660e184
Podpis problému 04: PresentationCore
Podpis problému 05: 4.0.0.0
Podpis problému 06: 51eea8f5
Podpis problému 07: 1b44
Podpis problému 08: 1d
Podpis problému 09: System.TypeLoadException
Verze operačního systému: 6.1.7601.2.1.0.256.1
ID národního prostředí: 1029
Další informace 1: 0a9e
Další informace 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
Další informace 3: 0a9e
Další informace 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789
 
To rád slyším. Jestli ale chvíli vydržíš, brzy vyjde update s opravama a dodělávkama...
 
Dnes jsem koupil steam verzi. Kdy asi bude cca ten update? Že bych si počkal a vzal to rovnou od začátku...;)
 
Nová CZ je na webu!
Mimo jiné má dodělané:
- informace "zvědů" a některé vedlejší úkoly, které ještě chyběly
- zbytek garáže, co ještě nebyl
- některé náhodné hlášky
- historické relikvie
- popisy Archandělů
- většinu kodexu, ten vypadá už o hodně líp... je tam doplněno několik detailů z lore filmového Maxe, které v herních textech nebyly, takže takový bonus pro hráče
 
Na webu je verze 0.9. a pár nových obrázků.
+ novinka v bleskovkách
 
Instalace mi stále vyhazuje tuto chybu <errors (App v0.90)>
0x10000001 0x20008000
<errors> Zkusil jsem stáhnout a nainstalovat tenhle update https://www.microsoft.com/cs-CZ/download/details.aspx?id=42643 a znovu spustit nainstalaci češtiny. Nepomohlo to.

Zkus instalátor spustit "Jako Správce", je totiž problém se zapisováním do souborů. Popřípadě se zkus podívat na soubory ve složce "\Mad Max\patch_win64" a zkus souborům game0.arc a game0.tab zrušit atribut "Jen pro čtení".
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Ahoj stiahol som si tvoji češtinu a musím uznať, že si si dal záležať ty a tvoj tím. Ale to nie je všetko čo som chcel povedať. Totiž chcel som sa spýtať či ste zaregistrovali chybu a to takú, že občas v hre padnú titulky (vôbec nevybehujú, keď sa niekto rozpráva atď) nie sú to len titulky, ale aj keď pozbieram šrot niekde tak mi nevybehne 1/2. Ak nie tak mi odpište :D
 
Nevzpomínám si, že by se takový problém při testování češtiny objevil. A ten chybějící titulek je vždy na stejném místě nebo ty výpadky jsou náhodné? Vyzkoušel bych to, při čisté instalaci bez češtiny, jestli není problém se samotnou hrou.
 
Ahoj stiahol som si tvoji češtinu a musím uznať, že si si dal záležať ty a tvoj tím. Ale to nie je všetko čo som chcel povedať. Totiž chcel som sa spýtať či ste zaregistrovali chybu a to takú, že občas v hre padnú titulky (vôbec nevybehujú, keď sa niekto rozpráva atď) nie sú to len titulky, ale aj keď pozbieram šrot niekde tak mi nevybehne 1/2.

Díky za pochvalu, Max byl fajn a opravdu jsme to neflákali.

K té chybě - nikdo nic takového nehlásil. Nestává se ti to v náročných scénách, když ti třeba poklesne fps? Třeba nějaký titulek jen problikne a hned zmizí.
Stává se to zcela náhodně, že jednou ti hra nezahlásí, že jsi šrot sebral, a podruhé, aniž bys to mezitím vypnul, už jo?
A máš aktuální Steam verzi?
 
Ahoj sry za dlhe čakanie. Väčšinou náhodou. Ono keď tie titulky padnú padne všetko napr keď pozbieram šrot tak mi nevybehne koľko som pozbieral v tej lokalite a koľko ešte zostava alebo v cutschenoch nejdu. Pokiaľ ide o FPS tak tam mám stále 60FPS. Pokiaľ narazim ešte raz na tu siutácium, že mi nepôjdu tak to natočím.
 
ahoj po nainstalování češtiny spadne hra hned při spuštění, vše jsem udělal podle rad a stejně nic nevíte někdo co stím?
 
Back
Top