• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Mad Max čeština

Tak trochu v tichosti došlo k uvolnění češtiny k téhle akční postapokalyptické pecce, která se inspirovala filmovými předlohami a nejvíce tedy posledním dílem, který vyšel v tomto roce.

Farflame a jeho tým v současné době uvolnil verzi, která je před dokončením, ale obsahuje veškeré texty, které by Vám měly umožnit bez problému hru dohrát. Obsahuje tedy kompletně celou dějovou linku, hlavní i vedlejší úkoly, garáže, schopnosti, vybavení, většinu náhodných hlášek a obsahuje i vydané DLC.

Podrobnější info se můžete dočíst jak v profilu překladu hry, tak na Farflamových stránkách, kde si můžete počíst i o průběhu překladu a v neposlední řadě si stáhnout češtinu.

Nejspíš je vhodné upozornit, že texty, které se ve hře vyskytují, si neberou mnoho servítek, takže i ty odpovídají celkovému ratingu hry, který je 18+, tedy pokud si to teď přečtou vaše maminky, nejspíš jsem Vám to pěkně zavařil!

Nezbývá než Vám popřát, abyste si překlad užili a nezapomeňte prosím dát Farflamovi a jeho týmu vědět, jak se Vám jejich překlad líbí.
 
  • To se mi líbí
Reactions: Farflame
Top