• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Môj problém ohľadom jednej hry...

misojop

Uživatel
Příspěvky
4
Skóre reakcí
0
Bodů
0
Zdravím ľudia, potreboval by som z časti pomoc, myslím si že na stránke, kde sa hlavne prekladajú hry by to mohlo byť aj možné poriešiť. Ide síce o malićkosť, ale je to vec, ktorá mi dosť vrtá hlavou. Ako malý som bol zvyknutý hrať hru Flatout 1 ešte u náštevy s Češtinou, problém bol že to bola pravdepodobne pirátska verzia, samozrejme o tom som nevedel. O čo ide, túto hru mám kúpenú na Steame niekoľko rokov, ale až dnes som sa konečne, hlavne z nostalgie spusti´t túto hru a úplne sa do nej ponoriť a bohužiaľ si nedokážem svojím spôsobom vybudiť tu správnu nostalgickú chvíľku, asi hlavne, že ta hrá steam verzia nemá češtinu, a asi hodinu som hľadal, hocijaký preklad tejto hry, bohužial, nenašiel som. Nevie, niekto, alebo neviete náhodou či čisto náhodou neikto nerobí preklad pre túto ( za svojej doby) asi najlepšiu deštruktívnu hru? Dosť ma prekvapuje že hra, ktorá bola v svojej dobe docela známa, nemá svoju verziu češtiny. mrzí ma to, ale neodradí ma to úplne odradiť od toho.


Samozrejme, aj preklad existuje, a ja som ho len ako ***** prehĺadol, ospravdlňujem sa za to.
 
Ale aby sme sa vrátili k hre FlatOut 1 Tak tu máš k tomu češtinu
(Čeština nie je mnou odskúšaná musíš vyskúšať sám a napísať či funguje)
;)
 

Přílohy

  • Flatout - Čeština.zip
    214,1 KB · Zobrazení: 56
Ahoj, cca dva dny zpět tu byl podobný dotaz také na Falllout , tak kdyby ti nefungovalo to od @GARUSS tak mrkni sem...

 
@GARUSS Ďakujem , Pokúsim sa to nejako spústiť, celu hru som preinśtaloval, len mi nejde nejako aktivovať konfugurácia, ktorá sa vždy aktivuje po prvej inštalizácie, skusim pohľadať nejaké zvišné súbory, a preinśtalovať to znova
 
Ale aby sme sa vrátili k hre FlatOut 1 Tak tu máš k tomu češtinu
(Čeština nie je mnou odskúšaná musíš vyskúšať sám a napísať či funguje)
;)
Pokúsil som sa to spustiť s češtinou, ale nepodarilo sa mi to, Kedy by sa mali správne zameniť súbory? po spustení hry alebo ešte pred úvodnou konfuguráciou? Som vo tomto trocha jeleň. 3x som tu hru odinštaloval, a znova nainštaloval, pokusil som sa to vložiť pred spustením hry , ale aj po spustení hry, a nič, ako sa to má po spravnosti spraviť? Nerobi lnejaky´problém aj to źe ten Flatout čo mam ja je Steamová verzia?
 
Áno to môže byť problém ako som písal ja to odskúšané nemám iba som to našiel
A problém môže byť že tá cz je určená na Gog verziu hry ak sa zmenila štruktúra súborov tak ti to nepôjde no.
A vkladá sa to tam pred spustením hry samozrejme s tým že ak ťa vyzve na prepis súborov tak ich necháš prepísať.
 
Back
Top