• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Lost Horizons 2 odhalen!

Když se k nám před časem připojil Zhilian, kromě toho, že v profilech vytvořil mnohé ze svých stávajících překladů, oznámil také, že chystá další zatím "tajný" překlad, který by měl rozšířit jeho portfolio.

Jistě jste si všimli, že adventur je v poslední době jako šafránu, a tak jsme velice potěšeni, že se pustil do překladu právě Lost Horizons 2, které se snaží přivést adventury zpět do povědomí hráčů. Základem adventur byl vždy poutavý příběh, zapeklité hádanky, slovní a větná spojení, která mají chytře navést postavu ke klíčovému odhalení, jež pomůže posunout příběh a postavu samotnou dále.

Zhilian si již adventuru vyzkoušel, a jak to dopadlo jste si mohli vyzkoušet v prvním díle Lost Horizons, který je téže součástí zveřejněných překladů na našem fóru.

Držíme tedy palce, ať se překlad obejde bez větších komplikací. Jak jistě víte, sledovat průběh nebo se vyjádřit k překladu můžete v jeho profilu, a zároveň mu můžete drobně přispět za jeho snahu.

My budeme další vývoj překladu pečlivě sledovat, a jakmile se objeví něco nového, dáme Vám vědět formou bleskovky, nebo našich FB stránek.
 
Top