• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

LokalizeIT Web Edition

Ahoj vsem,

zde mame nastoj v cem se prekladaji hry ktere dela lokalizace.net.


Pokud nekdo chce a dela na nejakem projektu a chce neco vice advance a profi, muze napsat jsem ochotem mu udelat ucet/ucty a naimportovat texty k projektu. At mi napise sem PM nebo u nas na FB..
 
Naposledy upraveno:

kubinx8

Člen
Napadla mě jedna věc. Nevím jak by to bylo složité udělat a jestli je to vůbec možné. Jak tam je ten slovník pro opakující se výrazy. Bylo by skvělé, kdyby to vyhledávalo automaticky. Třeba budu chtít přeložit nějaký řádek a bude tam slovo, které je už uložené ve slovníku, tak mě to samo upozorní. Zároveň se chci zeptat, jestli by byla možnost si ten nástroj vyzkoušet.
 
[QUOTE="ku...[/QUOTE]
Tohle tam mame uz odzacatku mam pocit.. Pri kazdem stringu se to kontroluje.... JInak vyzkouset si jej muzes. Napis mi do PM a poslu ti test login a k tomu prirazeny projekt..

upload_2019-11-3_13-53-46.png
 
Top