• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Life is Strange: Před bouří

Life is Strange: Před bouří 1.0

Tam ji dělala skupina RPG češtiny. :) Určitě stahujte. Překlad stojí za to.
 
Tam som presne bol, ale odkaz, ktorý tam dávali na stiahnutie nefungoval :( Vám funguje ten odkaz alebo len mne nie ?
 
Mně funguje. :) Možná můžete zkusit nějaký jiný prohlížeč nebo tak. Nevím.
 
Zdravím mám menší problém se stáhnutím překladu přes odkaz , který směruje na externí stránku. Po rozkliknutí mi to nenaleze stránku.
 
nově zakladní verze za hubičku na gog
akorád na ni nefunguje originál čeština od rpg čestiny ...instalátor je fixovaný na steam a vůbec se nespustí"
Skúšal som a bez problémov čeština (LiS_CZ_Build19_E1-5) nainštalovať ide. Treba ale v okne nastaviť správny adresár, kde je hra nainštalovaná.
 
Zdravím mám menší problém se stáhnutím překladu přes odkaz , který směruje na externí stránku. Po rozkliknutí mi to nenaleze stránku.
Autor češtiny „Spykertým“ není správcem tohoto profilu, proto googlujte aktuální verzi češtiny na jejich webu.
 
Chcel by som sa spýtať kde nájdem CZ preklad, tu ten odkaz nefunguje. Skúšal som aj od RPGČeštiny ale po inštalácii mi nepustí cez steam hru, len to crashne hneď
 
DaNkoXX doplnil k překladu Life is Strange: Před Bouří nové informace:

Patch celého překladu

Zdraví vás DaNko ze Spyker týmu. Nahrál jsem novou verzi překladu pro Life is Strange: Před Bouří.

Obsahuje:
-Změnu odkazu ke stažení.
-Další opravy překlepů a přepisů vět ve hře.
-Lepší stylistiku vět.

DaNko se dohodl s bývalým autorem profilu a přebírá na sebe zodpovědnost tohoto překladu.

V případě problémů, dotazů či dalších poznatků nás prosím kontaktujte buď zde, nebo na našich oficiálních stránkách, kde je větší pravděpodobnost, že si toho všimneme.

Přejeme příjemné hraní. :)

Zjistěte víc o této aktualizaci...
 
Pro všechny nově příchozí, stažení češtiny již funguje, v případě jakýchkoli problémů k ní budeme aktivně poskytovat podporu.
 
Zdravím,
chtěl bych se zeptat, funguje překlad i na GOG verzi hry?
Předem děkuji za odpoveď.
 
Dobrý den. Testovali jsme ji pouze na Steam verzi, na žádné další ne, každopádně nejspíš by to fungovat mělo.
 
Tak nakonec jsem do toho šel a po několik prvních odehraných minutách mohu potvrdit, že čeština funguje i na GOG deluxe verzi hry.
 
Back
Top