• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Life is Strange: Před bouří

Life is Strange: Před bouří 1.0

Kolik dnů tady obvykle trvá těch několik hodin? :) Ať vím, jestli sem mám mrknout třeba za týden nebo za měsíc a nezdržovat se zbytečně.
 
Dobrý den čeština mi nefunguje v pc mám dva disky (ssd a hdd) a life is strange mám na hdd. Stáhl jsem si manuální verzi a přesunul soubory do life is strange before the storm data a stejně mi čeština nefunguje už nevím co mám dělat zkoušel jsem nahradit soubory z češtinou za soubory s japonštinou nic prosím o pomoc děkuji :)
 
@jslivonice Nevím jak jinak ti mám pomoct než následujícím tutoriálem na YouTube:
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
lis.png sda.png prostě to nefunguje prosím pomoct učet eště nemám ale když mi pomůžete pošlu skin do cska aspon za 1,5 eček :D předem děkuji
lis.png
sda.png
 

Přílohy

  • vdsffds.png
    vdsffds.png
    1,8 MB · Zobrazení: 13
  • Bez názvuda.png
    Bez názvuda.png
    1,8 MB · Zobrazení: 11
  • 20190511185513_1.jpg
    20190511185513_1.jpg
    233,5 KB · Zobrazení: 13
už se mi to nějak podařilo sprovoznit :D jiank děkuji celému týmu za překlad
 
Ahoj, stáhnul jsem si češtinu LiS_BtS_E1-E4-manual.zip a nevím proč, epizody 3 a 4 mam anglicky. Hru mám na Steamu. Nevíte kde by mohl být problém. Diky.
 
Zdravím lidi povedlo se mi počeštit verzi na Android akorát mám problém s jedním souborem je ve formátu .bytes z něj se mi povedlo vyextrahovat FontsTextureAtlas_IMAGE a Buttons což jsou soubory s fontem které jsou ve verzi pro pc počeštěné což jsem taky zvládl (protože jsou malinko jiné na android musel jsem upravit ) ale zaboha nedokážu ty soubory importovat zpět tak aby to na androidu fungovalo dost pravděpodobně nemám správný program na uložení textury v dds formátu pro android kde je jiná komprese než DXT na kterou mám programy (myslím že tam je ETC2) tak kdyby někdo věděl jak pomoct nebo obejít tenhle problém a poradit jak a čím exportovat a importovat do .bytes textury v .png byl bych moc vděčný a mohl bych to dotáhnout k dokonalosti jinak bez toho čeština v pohodě funguje na android akorát slova kde je diakritika jsou základním systémovým fontem telefonu/tabletu a vypadá to blbě když část věty je ve fontu LiS a část ne .
 
Ahoj, chtěl bych se zeptat zda vám funguje externí webovka, protože se mi odmítá načíst a nevím jestli je chyba u mě. Díky
 
[QUOTE="He...[/QUOTE]
Bohužel již včera odkaz na stažení nefungoval... Snad se poštěstí brzy opravit.
 
odkaz na wartonovi stranky je nefunkční
 
Naposledy upraveno moderátorem:
zpráva
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Lze někde tuto češtinu stáhnout? Myslím nejnovější verzi, odkaz totiž nefunguje. Děkuji
 
Zdravím. Tahle čeština totiž Wartonovi vůbec nepatří. Dělal jsem na ni pouze já a po nějakých neshodách s Wartonem jsem mu zakázal češtinu publikovat a šířit. Čeština půjde od nového roku stáhnout zde: https://spykerpreklady.blogspot.com/p/life-is-strange-before-storm.html . Proč až od nového roku? Odkaz ke stažení totiž na těchto stránkách už asi 2 týdny byl, ale dostali jsme mail, kde se psalo, že propagujeme celou hru, že musíme soubory smazat. Samozřejmě to bylo nedorozumění a od nového roku bude čeština opět dostupná.

Přeji příjemný zbytek dne, doufám, že si moji češtinu užijete.
-DaNko
 
Ahoj, mohu se prosím zeptat, jak to vypadá s reuploadem češtiny? Děkuji za odpověď.
 
Češtinu nám nahlásili nedorozuměním. Brzy opět vydáme novou verzi. Dole v komentářích na naší stránce je dočasná verze, kterou poslal jeden z fanoušků.

-DaNko
 
Ahoj, mohu se prosím zeptat, jak to vypadá s češtinou? Již je to měsíc a stále nikde. Děkuji za odpověď.
 
tak jak to s tou cestinou vypada? Je nekde aktualni verze pro steam verzi hry?
 
Prosím, môže mi niekto poradiť ? Spravil som to podľa návody, ktorý tam bol napísaný a aj tak nemám češtinu
 
Back
Top