1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Life is Strange 2 4.0

Příběh o dvou bratrech, Seanovi a Danielovi Diazovi, kteří jsou nuceni utéct z domova.

1. Ahojte kdy vyjde preklad pro treti episodu ? diky za odpoved .

2. Charlotte Anna

Charlotte Anna Dárce překladyher.eu Člen

[QUOTE="Lo...[/QUOTE]
    Ahoj, vzhledem k tomu, že už jsem zřejmě zůstala na překlad úplně sama (na stránkách s překladem se objeví někdo jiný maximálně tak 1x za měsíc - z překladatelů naposledy DaNko 27.10. a ), tak to hned tak nebude. Každopádně ti můžu zaručit, že na překladu opravdu pracuji a pomalu se posouvá vpřed (pokud chceš, můžu poslat screen logů do textů). Vnitřně jsem si slíbila, že tuto hru "dojedu" do konce - tj. dodělám všechny episody až do 5.- té. Jen prostě počítej s tím, že na tom dělá pouze jeden člověk, který má ale i jiné překlady a hlavně i reálný život, který jsem měla nyní trochu komplikovanější.

• To se mi líbí To se mi líbí x 4
  3. AndyCZ1192

AndyCZ1192 Člen

Ahoj :) jsem rád že na tom sama makáš :) kolik toho ti vlastně zbejvá do té 3 epizody dokončit % tak?

4. Charlotte Anna

[QUOTE="An...[/QUOTE]
    Ahoj, texty jsou v abecedním pořadí a já jsem u písmene T, takže tak... 15%- 20%?

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  5. Odur

Odur Člen

@Charlotte Anna držím palce a som rád, že sa našiel niekto, kto to chce dokončiť až po 5 epizódu. Nám menej zdatným anglinárom to pomôže. Škoda, že si na to sama a ostatné tímy nemajú záujem prekladať LiS....

6. emko11

emko11 Člen

Moc se těším na komplet překlad a držím palce. Škoda, že se zbytek na to vykvákl.

7. @Charlotte Anna ... Já bych klidně s překladem pomohla, kdyby bylo potřeba. Zkušenosti mám a čas taky. :)

8. Charlotte Anna

[QUOTE="le...[/QUOTE]
    Ahoj, bohužel nejsem ten, kdo tento překlad řídí, jsem jen překladatelský peón... Každopádně jsem o tobě Wartonovi napsala a on se s tebou spojí, dá ti potřebné přístupy, informace atd.. Já nemůžu nic z toho, mám přístup jen na překlad a nic jiného.

9. Charlotte Anna

[QUOTE="em...[/QUOTE]
    Ahoj, děkujeme za milá slova a podporu, moc si toho vážíme.

10. Fishinqo

Fishinqo Člen

[QUOTE="Ch...[/QUOTE]
    Fakt veľké vďaka, že na tom pokračuješ aj keď sama. Neviem sa dočkať kedy si zahrám 3tiu episodu :) Prajem veľa nervov a síl pri prekladaní

11. Charlotte Anna

[QUOTE="Fi...[/QUOTE]
    Ahoj, děkuji za milá slova. Jak to tak vypadá, tak snad už nebudu sama. Uvidíme (řekl slepý ;) ). Po dokončení 3. části si dám malý oddych (tak 2 týdny), mám i jiné překlady a chci se v nich trochu pohnout (a je také předvánoční čas) a pak se vrhnu na 4. část. Nyní jsme u vět začínající na : There's ...., takže už to tak dlouho nebude trvat. Jen se "modlím" aby nevyšla nějaká aktualizace a abych opět nemusela vše opravovat, zabralo by to další minimálně 2-3 týdny...

Naposledy upravil: 7 Prosinec 2019
  12. Smrajdl

Smrajdl Člen

taky uz se tesim, az to bude, tak to bude, mezi tim snad konecne poridim kompletni edici, mam jen prvni epizodu....

13. Charlotte Anna

Posunuto na věty začínající Think..., pomalu se posouvám vpřed. Už vidím cílovou pásku
    ;)

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  14. AndyCZ1192

AndyCZ1192 Člen

To je dobrá zpráva :) už se nemůžu dočkat až si zahraju 3 epizodu :) díky že furt na tom děláš :)

15. Odur

Odur Člen

@Charlotte Anna tak, aktualizácia vyšla -_-. To nie je dobré znamenie, hádam to zas nerozhádzali :D

Sdílejte tuto stránku