1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Life is Strange 2 4.0

Příběh o dvou bratrech, Seanovi a Danielovi Diazovi, kteří jsou nuceni utéct z domova.

1. Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli budou titulky k 2 a 3 epizodě? Děkujii! :))

2. Milhousek

Milhousek Moderátor Tým překladyher.eu

Překlad pro dalí epizody určitě bude, @TheWarton mě oslovil s testingem druhé epizody, bohužel nemám dostatek času abych se testingu mohl věnovat, ale myslím, že by uvítal jakékoliv testery, kteří by přidali ruku k dílu.

3. Klidně přidám ruku k dílu, o titulky mám zájem, tak když mi povíte, co to obnáší, ráda pomůžu :)

4. Ahoj díky za překlad první episody. A bude se prekladat i druha episoda ?

5. TheWarton

TheWarton Člen

@Lolkovec Ano, pracuje se na ní.
    --------------------------------------------

6. TheWarton

TheWarton Člen

7. AndyCZ1192

AndyCZ1192 Člen

Super :) už se těším na na zbytek epizod :) Díkec že na tom nakáte :) Netrpělivě budu čekat na další epizodu :D

8. Radek Kudr

Radek Kudr Člen

Ahoj, jak to vypadá s překladem dalších epizod? Tím myslím 3. epizody, další by myslím měla vyjít ted 22.srpna a poslední pátá 3.prosince.

9. Odur

Odur Člen

Určite som rád za preklad a ďakujem @TheWarton za preklad. Za mňa super, aj druhá epizódka, pár chybičiek ale nemohol som sa dočkať a musel som zahrať :). Už sa teším na preklad 3. epizódy.

10. TheWarton

TheWarton Člen

11. Fishinqo

Fishinqo Člen

Cawte, na začiatok sa chcem poďakovať za všetky čestiny, ktoré ste vytvorili, či už LIS1, BEFORE THE STORM, alebo 2jky.Všetky predchádzajúce časti mám prejdené vďaka vašej čestine, perfektná práca !!! Chcel by som sa spýtať na kedy vidíte cca preklad 3tej epizódy. Chodievam sem pravidelne, či už je čestina pridaná :) tak by som rád vedel aspoň info, ako pokračujú práce na češtine :) Ešte raž ďakujem.

12. Charlotte Anna

Charlotte Anna Dárce překladyher.eu Člen

Ahoj, nevím co na to TheWarton, ale já si myslím, že to bude trvat delší dobu. O prázdninách jsem na překlad hry byla úplně sama, potom se s novou verzí vše "rozházelo", takže jsem opravovala původní texty a nyní jsme sice 3 překladatelé, ale většinu času tam jsem sama. Snad se hry dočkáš co nejdříve.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  13. Fishinqo

Fishinqo Člen

Ďakujem za odpoveď :) držím palce pri tvorbe a ďakujem za skvelú prácu.

14. Odur

Odur Člen

[QUOTE="Ch...[/QUOTE]
    super práca, chválim. a určite aj mnoho ľudí, len sú neochotní napísať :). vaša práca je potrebná.

15. Odur

Odur Člen

@TheWarton ahoj, ty už nerobíš preklady? na tvoju stránku sa nedá dostať...

Sdílejte tuto stránku