1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

LEGO Batman 3: Beyond Gotham

Česká lokalizace do hry LEGO Batman 3: Beyond Gotham

1. bombic

bombic Člen

bombic přidal nový překlad:

LEGO Batman 3: Beyond Gotham - Česká lokalizace do hry LEGO Batman 3: Beyond Gotham

Zjistěte více o tomto překladu...

2. bombic

bombic Člen

3. Perfektní pracička. Těším se až si Batmana zahraji s dcerou. Samozřejmě za překlad přispěji.

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  4. bombic

bombic Člen

Děkuji mockrát :) Taky Batmana hraji s dcerou, tak aspoň můžu testovat překlad na dětech :happy:

5. CORRADO

CORRADO Člen

ahoj Bombič.budeš časem dělat češtinu i do Lego her-Užasnákovi a Pán prstenu.děkuji

6. bombic

bombic Člen

Ahoj, Pána prstenů plánuji a ohledně Úžasňáků se uvidí, jak bude čas ;)

7. CORRADO

CORRADO Člen

ahoj Bombič.mám na tebe prosimtě dotaz.prej se dá aktivovat čeština do Lego-Piráti z karibiku a Lego-Harry Potter -Léta 5-8.Dá se přepsat nějaký soubor....poradíš mi....Děkuji moc.

8. bombic

bombic Člen

Ahoj, v LEGO Harry Potter 5-7 čeština aktivovat lze, jenže, co jsem koukal, tak tam nejsou český texty... takže tam čeština defacto není. A v LEGO Pirates jde aktivovat přes REGEDIT:
    Spustit (WIN+R), příkaz REGEDIT, vyhledáme:

WIN32 - HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Disney Interactive Studios\LEGO Pirates
    WIN64 - HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Disney Interactive Studios\LEGO Pirates

Klikneme na LanguageVal a přepíšeme hodnotu 809 na hodnotu 405

Zkus to ;)

9. ferar360

ferar360 Člen

Prosím o radu. Kúpil som si Lego Batman: The Videogame na Origine a preklad je iba na krabicovú verziu? Ďakujem.

10. bombic

bombic Člen

Překlad jsem sice nedělal, ale jak jsem koukal na Origin, tak tam čeština uvedena nebyla.

11. dwcko

dwcko Člen

ahoj,chtěl jsem se optat jak to vypadá s překladem ? díky moc za odpověd

12. bombic

bombic Člen

Ahoj, překlad je bohužel zatím pozastavený, ale žádný strach, není to permanentní ;)

Sdílejte tuto stránku