• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

LEGO Batman 3: Beyond Gotham

bombic

Člen
bombic přidal nový překlad:

LEGO Batman 3: Beyond Gotham - Česká lokalizace do hry LEGO Batman 3: Beyond Gotham

Ahoj, jako můj další překlad bude hra LEGO Batman 3: Beyond Gotham.

Příběh navazuje na předešlý díl LEGO Batman 2: DC Superheroes. Batman, Robin, Superman, Wonder Woman, Green Lantern, Flash a Cyborg budou muset vytvořit ultimátní tým, aby porazili dosud nejsilnějšího protivníka... Brainiaca.

Překlad: Bombič
Fonty: by-Freon

Překlad bude ke stažení na mých stránkách.
http://bombicovycestiny.w3soft.cz/
Zjistěte více o tomto překladu...

CORRADO

Člen
ahoj Bombič.mám na tebe prosimtě dotaz.prej se dá aktivovat čeština do Lego-Piráti z karibiku a Lego-Harry Potter -Léta 5-8.Dá se přepsat nějaký soubor....poradíš mi....Děkuji moc.

bombic

Člen
Ahoj, v LEGO Harry Potter 5-7 čeština aktivovat lze, jenže, co jsem koukal, tak tam nejsou český texty... takže tam čeština defacto není. A v LEGO Pirates jde aktivovat přes REGEDIT:
Spustit (WIN+R), příkaz REGEDIT, vyhledáme:

WIN32 - HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Disney Interactive Studios\LEGO Pirates
WIN64 - HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Disney Interactive Studios\LEGO Pirates

Klikneme na LanguageVal a přepíšeme hodnotu 809 na hodnotu 405

Zkus to ;)

ferar360

Člen
Prosím o radu. Kúpil som si Lego Batman: The Videogame na Origine a preklad je iba na krabicovú verziu? Ďakujem.

L

LokiCZ

Návštěvník
Ahoj. Už se těším, až překlad bude hotov. Ale taky jsem se chtěl zeptat, jestli nemáš v plánu překlad her LEGO Indiana Jones 2: The Adventure Continues, LEGO Marvel's Avengers a LEGO Jurassic World.

bombic

Člen
Ahoj, v budoucnu mám v plánu překládat minimálně LEGO Marvel Super Heroes. Poté se uvidí, který projekt si vyberu dál ;)

L

LokiCZ

Návštěvník
Mohl bych se zeptat jak to vypadá ze stavem překladu? Už to trvá docela dlouho.