• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Legends of Eisenwald CZ

Legends of Eisenwald CZ Aktuální verze 1.31

Přeji dobrý den , mohu poprosit o radu ?? Myslím že to asi nebude češtinou , ale stalo se to z ničeho nic, hrál jsem už nekolikrát a potom najednou toto. Zajisté jsem na steamu zkusil integritu . a několikrát i reinstal. Zkusil jsem i to spustit jen čistou hru a padá to stejně.
error.png
error 2.png
 
Tady byl ten dotaz na Steamu https://steamcommunity.com/app/246760/discussions/0/133259227536104967/

A funkční radou se zdá být toto:


Zmiňuje se tam o kompletním restartu PC, jedná se o nějakou novinku windows 10, že nejspíš z důvodu úspory času naběhnutí neprobíhá klasický restart.


What you can do is, open the command prompt (admin), type the following command, and hit Enter:

Co můžeš udělat, otevřít příkazový řádek (do startu napsat cmd) a otevřít jako admin (kliknout na to pravým tlačítkem), napsat následující a stisknout Enter:

shutdown /s /f /t 0

Neručím za to, protože se v tom nějak podrobně nevyznám, jen přikládám co jsem vyčetl a přeložil :)
 
Jseš prostě borec, A MOC TI DĚKUJI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! funguje to , moc díííky
 
Rrabbit a ashok004
Udělali jsme kompletní hru, stávající DLCčka a navíc i Steam Workshop scénáře, které byly v dané době. Vracet se k tomu už ale opravdu nebudeme :( O tuto hru nebyl moc velký zájem a studio samo pak přestalo komunikovat...

Co se týče aktualizace - už někdy loni v létě jsem sliboval aktualizaci - opravy a úpravy korekcí, doladění apod. Akorát to nevyšlo kvůli mé rekonstrukci bytu a stěhování.
To je vše dokončeno a aktualizace tak bude již brzy - součástí je samozřejmě dodělání nových řádků na patch 1.31 - ale dohromady je to snad jen 5 řádků? :) Leda když přepsala soubory na EN - už jsi znovu nenahrál CZ...
Ok, Predatore :) , LoE jsem si díky vám užil , takže i tak moc (zpětně) díky.
 
Back
Top