1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Legends of Eisenwald CZ Aktuální verze 1.31

Překlad hry do CZ

1. PredatorV

PredatorV Podpora Tým překladyher.eu Tým COTT

PredatorV přidal nový překlad:

Legends of Eisenwald CZ - Probíhá oficiální překlad hry do CZ

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. Mateu

Mateu Člen

Super už se těším, ještě větší radost mám, že se daří získávat podporu samotných vývojářů a vydavatelů na češtiny, ještě aby podobný přístup měli všichni a to i velké společnosti.

3. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Hodně štěstí s překladem. :thumbs up::thumbs up::thumbs up:
    Díky za váš volný čas.

4. PredatorV

Pokud by byl zájem...?
    Na Steamu jsou v současnosti 3 nové uživatelské scénáře (kratší mise od fanoušků). Docela kvalitní, s oficiální podporou od studia...
    Textově to není nijak závratný problém (jsou kratší, akčnější)...
    Tudíž bychom mohli přeložit i je (vyzkoušeno a není v tom problém).
    Zatím řeším se studiem, zda by to bylo rovněž ofiko, nebo přes instalátor jako bonus, nebo bude nutné řešit to s jednotlivými autory přímo... Nejpravděpodobnější ale bude asi prostřední možnost...

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  5. PredatorV

Překlad hry je dokončen vč. Steam Workshop fanouškovských scénářů...
    DLCčka ale překládána nebudou - po dohodě se studiem, které hru pomalu odsouvá do pozadí a věnuje se přípravě nového projektu by DLCčka neměly smysl...

Probíhá testování a následné korekce...

6. bajo82

bajo82 Člen

Zdravím, jak to vypadá?

7. PredatorV

ano ano, bohužel se to mírně zdrželo....
    - launch DOS-EE (který navíc stále asi nevalí jak by měl)
    - a dost jsem vypomáhal na XCOM 2, který byl dnes právě před chvilkou vypuštěn...

Nicméně testování stále valilo... v neděli nahraji aktuální stav, který snad trošku slušněji poskočí :)

8. bajo82

bajo82 Člen

Děkuji za info - zdržení kvůli X-comu jsem počítal, ale myslel jsem že DOS-EE už je dořešeno. Hodně zdaru

9. PredatorV

XCOM je hotový, DOS-EE konečně funkční, tak jsem zase pohl s grafy...

10. Jiriczek

Jiriczek Člen

Ahoj, inicioval jsem zařazení herních klíčů pro steam i gog verzi na *******. Dneska se tam objevily takže pořízení hry se značně zjednodušilo i trochu zlevnilo. Teď už jen počkat na tu češtinu. Tak hodně zdaru při jejím dokončování.:)

11. Jiriczek

Jiriczek Člen

...aha, asi nepovolená reklama, takže jen hvězdičky. No myslím, že si každý může najít sám české stránky, kde se prodávají herní klíče. O:)

12. PredatorV

Tak tak... reklama, a odkaz na stránky, které defakto nabízejí neoficiálně...
    To je automatika, stejně jako např. u vulgarit :)

Čeština se připravuje... grafy se už blíží kompletu... test valí výborně a vychytává uniklé chybky.
    Dokonce se podařilo opravit i pár takových, které nechali v originálu :)
    Pak ještě dokončení korekce (ono opravit stovky stránek textů není na pár hodin) a pošlu to studiu...

13. Jiriczek

Jiriczek Člen

Prosím pěkně, čeština bude dostupná jen na steamu nebo i na gogu? Pořízení hry na gogu vyjde levněji, ale pokud tam zůstane bez češtiny tak si raději připlatím za steam verzi.

14. PredatorV

To nevím... předpoklad je, že to dá studio "na všechny kanály".
    Na GOGu to samozřejmě bude tak či tak trvat dýl - to si dělají sami...
    Pokud by to dali jen na něco a jinam ne - vydali bychom to i ke stažení sem - v tomto případě nás smlouva výslovně nezavazuje :)

A resp. když bych jim napsal, že pokud to nedají i na GOG - tj. všem hráčům, co si poctivě zaplatili, tak to nahodíme pro ostatní veřejně, nejspíš to tam dají hodně rychle :D
    Protože v zájmu "blokace možnosti warezu" se to určitě sami budou snažit dát i tam... jako všichni.

15. Jiriczek

Jiriczek Člen

Tak je rozhodnuto, nechci čekat dýl tak volím dražší jistotu. Díky za svižné odpovědi. :)

Sdílejte tuto stránku