• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

boxolop

Překladatel
Příspěvky
396
Řešení
1
Skóre reakcí
74
Bodů
0
boxolop přidal nový překlad:

Layers of Fear 2 - SK (NA PREKLADE SA STÁLE PRACUJE) - Slovenčina do Layers of Fear 2

Layers of Fear 2 - SK preklad - web stránka

Tak som sa podujal na preklade Layers of Fear 2 a je to na sľubnej ceste. Do mesiaca by mal byť preklad hotový, potom je rad na testovanie.
Zároveň touto cestou hľadám ľudí, ktorý vlastnia originál LoF2 na steame a chceli by pomôcť s beta testingom.
Bohužiaľ, textové súbory hry idú abecedne za sebou, takže ťažkokrát sa určuje o aký text sa jedná a kto ho...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
UPDATE:
Preklad sa už krásne posúva a očakávam preloženie skôr ako mesiac. Stále ale hľadám testerov, tak ak by bol niekto ochotný, nech mi napíše súkromnú správu. Ďakujem
 
UPDATE:
Tak sa napokon plán zmenil a preklad bude hotový do 31. 1. 2020!!!
Poprosil by som každého, kto by bol ochotný pomôcť s testovaním, aby sa mi čo najrýchlejšie ozval do súkromnej správy.
Ďakujem
 
UPDATE:
Prvotné testovanie dokončené. Všetky texty preložené, korektúra hotová. Chystám sa na finálne testovanie a preklad bude vydaný do týždňa.
 
UPDATE:

Skvelá správa!
Preklad je hotový. Texty sú preložené, momentálne sa robí na korektúre a od 1.2.2020 plánujem začať testovanie prekladu.
 
Zdarec stahnul jsem preklad a nejde me spustit instalator ,ma s tim nekdo stejny problem ? diky
 
[QUOTE="Va...[/QUOTE]
Ahoj, môžeš mi povedať, ako ti nejde spustiť? Vypisuje niečo?
Skúšal som a jediné čo vie vyhodiť je windows ochrana proti nežiadúcim súborom.
 
Ahoj , no byl jsem prekvapenej ze jsem nasel preklad , nevedel jsem ze se na nem pracuje .
Stahnul jsem instalator a pri spusteni upozorni hlaskou co pises i prez to spustim ale dal se nic nedeje ....
 
[QUOTE="Va...[/QUOTE]
Divné. Keď kliknem na "spustiť aj tak", tak normálne naskočí inštalátor. Neblokuje ti to náhodou antivírus? Skús ho vypnúť a tak nainštalovať
 
[QUOTE="bo...[/QUOTE]
Zkousel jsem vypnout antivir povolil jsem i spusteni souboru a nic ale na notasu pod w7 to spustit jde
 
[QUOTE="Va...[/QUOTE]
Skontaktuj ma priamo na stránke prosím ťa, keď tak pridaj aj screen s tou hláškou od windowsu + napíš mi tvoju špecifikáciu. Je zaújmavé že to nechce spustiť. Prípadne, skús ešte pustiť inštalátor ako správca. Ale určite napíš.
Skúsim to tam vyriešiť. Ďakujem
KONTAKT
 
Názov exe je s koncovkou .html. Teda LoF2_SK.exe.html, html je tam zbytočne a stačí ho zmazať.
 
Divné, v nastaveniach webu je súbor písaný bez html... Chybu odstránim keď to bude možné. Ďakujem
 

Přílohy

  • Překlad Layers of Fear.jpg
    Překlad Layers of Fear.jpg
    166,5 KB · Zobrazení: 4
Back
Top