1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Layers of Fear 2 - preklad - character

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil boxolop, 14 Leden 2020.

1. boxolop

boxolop Člen

zdravíčko, pracujem na preklade tejto super hry, ale potrebujem pomôcť. Hoci som ju hral, veľa krát sa v textov objavuje slovo Character a neviem presne ako ho preložiť, aby to dávalo zmysel.
    napr:
    Build the character.
    Find the character.

Občas sa tam hodí postava, ako napr. do prvého. Občas vlastnosť. Ale mám pocit že je to niečo iné, len neviem na to prísť.
    Príde mi to ako niečo vnútorné, akoby vnútorný vývoj postavy, čiže nieco ako vlastnosť len inak. ak by niekto vedel poradiť, budem veľmi rád :D

E: aj ma napadlo nechať tam charakter po našom, ale neviem. Do build the character sa to nehodí moc

2. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

A v polštine to je ako?

3. boxolop

boxolop Člen

v polstine je to nieco ako postava. Ale to mi pride divne, hlavne ked vies aky maju preklad. sme si pisali, navyse google to moze prelozit zle :D

4. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Ale v hre ťa oslovujú Actor, takže to bude asi myslené ako herecká postava.
    Build the character - vytvor postavu,
    Find the character - nájdi jej povahu/charakter?

5. boxolop

boxolop Člen

Tiez premyslam ze kazdy ten character budem.pisat inak, na zaklade toho co bude predtym. Asi dam na to build ze vytvor postavu, to by aj slo. A to najdi jej povahu znie fajn

Sdílejte tuto stránku