1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

L.A. Noire 1.3.4

Čeština do akční detektivní adventury.

1. Midis

Midis Člen

Zdravím,
    napadá mě jedině to, že by instalátor nemohl z nějakého důvodu přejmenovat 3 soubory (Cases, DLC a MainContent) v hlavní složce hry (resp. jim nepřidal příponu .old, protože tyto soubory jinak žádnou příponu nemají). Hra pak podle mě ignoruje počeštěné soubory ve složce final\pc a tahá tím pádem německé texty ze zmíněných 3 souborů v hlavní složce hry. Takže bych se podíval, zda jsou přejmenované, a pokud by už byly s příponou .old, bude problém ještě jinde. Škoda, že nemám žádný kontakt na autora instalátoru, že bych s ním tyto technické záludnosti probral. :-/ Ale na verzi hry 1.3.2617 (dříve z DVD, nově i na Steamu) se mi stále daří nainstalovat češtinu bez jakýchkoli problémů, takže ze strany Rockstaru k žádným změnám nedošlo.

2. Soubory to na "old" prepisuje správně. Já právě už nemám vubec tušení, co je jinak. Napadá mě jedině, že teď to instalují na jiný novější notebook než předtím, no ale to mě zase přijde jako pitomost, oba dva měli windows 10....

Ještě mě napadlo ty staré soubory zkusit odstranit, co by se stalo..

3. Midis

Midis Člen

Abychom vyloučili rozdílnost souborů hry, poprosím o vygenerování kontrolních součtů všech souborů ve složce L.A.Noire pomocí programu Total Commander (označit všechny soubory a podsložky hry, tj. 24 souborů a 2 podsložky, a z nabídky Soubor kliknout na Vytvořit kontrolu dat, kde se ponechá zaškrtnuté políčko MD5, čímž se ve složce hry vytvoří soubor L.A.Noire.md5, který pak stačí nahrát třeba na ulož.to a odkaz mi poslat přes soukromou zprávu). Díky.

4. Midis

Midis Člen

Ok. Takže všechny kontrolní součty sedí. Jen ty záložní soubory .old ve složce final\pc jsou identické se svými počeštěnými originály, takže neplní funkci zálohy (nejsou to ty anglické zálohy), což by značilo instalaci češtiny na češtinu. Ale jak píšu, čeština je nainstalovaná v pořádku.
    V hlavní složce hry však NESMÍ být soubory Cases, DLC a MainContent, pouze jejich zálohy s příponou .old, které nejsou nijak modifikovány, pouze přejmenovány, aby je hra nenašla a nenačítala z nich německé texty. Když tyto 3 soubory bez přípony odstraníš z disku, máš datově identickou kopii hry jako já a není tedy důvod, aby ti čeština nefungovala.

5. Woooow, tak na tohle bych nikdy nepřišel ani náhodou, ale je to tak, čeština nyní jede jako dříve. Tak to teda opravdu mockrát děkuju, upřímně původně jsem ani nečekal, že by mi někdo poradil. Fakt díky mockrát.

6. Midis

Midis Člen

Není zač. Snad tyto informace pomohou dalším, kterým se zobrazují německé texty místo češtiny.

7. Zdravím, mám problém s instalaci češtiny. Při pokusu o instalace se mi po informaci o záloze zobrazí error okýnko s popisem "Read beyond end of file". Instalace poté zůstavá na 0% a po chvíli přestane odpovídat. Hra jinak funguje normálně. Nevíte někdo co s tím?

8. Midis

Midis Člen

Podle toho hlášení to vypadá, že se Coleův instalátor pokouší přistupovat k datům, která v souboru fyzicky nejsou - tzn., že je původní datový soubor kratší, než instalátor očekává. Doporučuji tedy ověřit správnou velikost následujících (NEZMĚNĚNÝCH!) souborů:

L.A. Noire\final\pc\cases.big.pc --- 9 651 200 bajtů
    L.A. Noire\final\pc\dlc.dlc1.big.pc --- 261 549 808 bajtů
    L.A. Noire\final\pc\dlc.dlc2.big.pc --- 260 894 491 bajtů
    L.A. Noire\final\pc\dlc.dlc3.big.pc --- 482 969 363 bajtů
    L.A. Noire\final\pc\dlc.dlc4.big.pc --- 298 530 820 bajtů
    L.A. Noire\final\pc\dlc.dlc5.big.pc --- 505 976 bajtů
    L.A. Noire\final\pc\dlc.dlc6.big.pc --- 428 296 bajtů
    L.A. Noire\final\pc\dlc.dlc7.big.pc --- 112 bajtů
    L.A. Noire\final\pc\dlc.dlc8.big.pc --- 661 952 bajtů
    L.A. Noire\final\pc\dlc.dlc9.big.pc --- 235 443 376 bajtů
    L.A. Noire\final\pc\out.wad.pc --- 151 378 217 bajtů

Sdílejte tuto stránku