1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

L.A. Noire 1.3.4

Čeština do akční detektivní adventury.

1. Midis

Midis Člen

Midis přidal nový překlad:

L.A. Noire - Čeština do akční detektivní adventury.

Zjistěte více o tomto překladu...

2. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

To je ta originální nebo je to opravená CZ? Protěže ta originální byla více než příšerná + některé věty byli EN.

3. doufám že to bude opravená

4. Mam problem a nevim co stim , mam steam verzi s dlc , stahnu dle navodu a lokalizacni soubory v rar nejdou zkopirovat , otevrit , pise se tam error disk .... nejde to nejak zmenit z formatu rar ? dekuji za radu

5. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Inštalátor je v .zip archíve (nie v rar) a teraz som ho stiahol a otvoril bez problémov vo WinRAR 5.21 aj 7-zip 16.02.
    Stiahlo ti ho dobre? Zipko má mať presne 16 198 540 bajtov.

6. Instalator mi jde spustit , ale ty lokalizacni soubory jsou v rar , kdyz sem to tam zkopiroval , nic jsem s tim nedelal , tak me to psalo , ze v pc chybi out.wad.pc a nebo to neni instalacni slozka se hrou , zkousel jsem ale vsechny slozky a nic .

7. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

A máš ten súbor out.wad.pc?

8. pise ze ne , kde ho vezmu ?

9. Stahnul jsem lokalizacni soubory dle navodu , pak sem je zkopiroval do steam slozky se hrou kam mam stahnul sem instalator a neslo to instalovat, nemam neco jeste udelat s temi lokal. soubory ? kdyz je rozkliknu tak nic a furt se mi to chce otvirat ve vlc. Nema se s tim neco jineho delat ? jednak diky ze mas se mnou trpelivost , v tehlech vecech nejsem moc zkuseny. Stahoval jsem 3 cestiny a vsechno slo v pohode , tohle je nejake komplikovane :D

10. Midis

Midis Člen

Přidal jsem na kartu FAQ nejčastější dotazy/problémy s instalací češtiny. Snad to někomu pomůže.

11. Thomatys

Thomatys Člen

Zdravím. Měl bych otázku na autora. Bude brzo tato hra na VR platformu a chtěl bych se poptat jestli by byla možnost tuto češtinu přizpůsobit přímo na VR. Asi VR nemáš a o to by bylo těžší hru testovat, ale někdo zde na serveru má a je i překladatel.

Jestli by se nato dalo podívat.

12. Midis

Midis Člen

Zdravím.
    Přesně tak - nemám VR, tudíž nebudu pořizovat ani hru L.A. Noire: The VR Case Files. Nicméně jsem ochotný vyjít vstříc a předat žezlo někomu, kdo bude mít hru, patřičné VR vybavení a nervy do toho jít, protože R*. ;)

13. Thomatys

Thomatys Člen

No jenže kdo by měl chuť. Pro mě by nebyl problém zaplatit. Kdyby to šlo na Patreon. I měsíčně by se dalo něco na to vybrat.

14. Zdravím chcem sa vás spýtať jednu otázku
    Po dlhej dobe som si povedal že si zahrám jednu s mojích oblúbených hier L.A Noire,a keďže hra je od Rockstar Games a nemá preklad tak ako niekolko rokov dozadu som stahoval češtinu tak ešte nebola od vás a bola dostupná iba od X-Zone keď som objavil vašu češtinu tak mi nefungovala no ale pokúšal som sa aspon zohnať niaku a neviem žiadnu najsť no keď som prišiel sem ku vám tak som si všimol že vaša čeština neni dostupná a na Ulož b to je zablokovaná zo zúfalstva som išiel na X-Zone kde ešte mala byť a tam tiež nebola no anšiel som na ulož to tiež 1dnu češtinu od X-Zone a tú som nainštaloval no preklad tam neni
    chcem sa vás iba spýtať či planujete opraviť chybu že čeština nefunguje keďže som si všimol že viac ludí majú tu taký problém zauima ma či robíte na češtine alebo ste ju zrušili nadobro?

15. eliska

eliska Člen

Proč by se mělo pracovat na češtině? Hra s češtinou je zcela funkčí po celou dobu existence. Hezký den

Sdílejte tuto stránku