• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Léto plné novinek

Prázdniny se blíží svému konci, počasí má být tak akorát ideální na pohodové neupocené posezení u počítače, tak se pojďte společně se mnou podívat, co se tu v poslední době vyrojilo za překlady a jaké novinky se chystají.

Asi největší radost mohou mít fanoušci Batmana. Zhilianovi se konečně dostalo pomoci a mohl tak dokončit překlad k Batman: Arkham Origins, který je tedy kompletní a to včetně veškerých DLC. Velké díky patří Enzovi, Woytmanovi a Wackovi, kteří se do dokončení překladu také pustili. Překlad můžete stahovat, podpořit finančně nebo hodnocením, v jeho profilu.

Nicméně v Gotham City se ještě chvilku pozdržme. Překladů z tohoto univerza se nám tu totiž v blízké době sejde více. @Godxon 1 oznámil překlad nového Batmana od Telltale. Postup můžete sledovat v profilu překladu.

No a pak je tu oznámení Barbara, který v zastoupení založil profil zatracovanému a dlouho laděnému Batman: Arkham Knight, který se už i na PC snad dostal do použitelného stavu a neušel proto pozornosti týmu z lokalizace.net. Podrobnější informace o postupu, nebo jak podpořit překlad, si můžete přečíst v profilu.

Od tohoto týmu by Vaší pozornosti neměli uniknout ani překlady:
Falme in the Flood
Firewatch

Velké porcičky překladů jsme se v poslední době dočkali i od překladatelů @folkemon a @Ctihy , kteří naši databázi rozšířili o následující překlady:

Folkemon:
Rise of Argonauts
F.E.A.R: Perseus Mandate
F.E.A.R: Extraction Point
F.E.A.R
Clive Baker's Jericho
Painkiller: Black Editon
Dying Light Enhanced Edition
Duke Nukem Forever
a mnohé další, které si můžete zobrazit zde

Ctihy:
Call of Duty: Modern Warfare 2
Bionic Commando
Call of Duty: Black Ops
F.E.A.R 2 - DLC Reborn
Bioshock 2
Bioshock

A když tu máme první dva Bioshocky, tak samozřejmě nesmíme zapomenout na kompletní překlad Bioshock Infinite, který u nás zveřejnil @Khalashnikovf , a lze jej stáhnout v profilu.

Plošinovek obecně není nikdy a nejnovějším přírůstkem do této kategorie je čeština k Max: The Curse of Brotherhood, kterou se pro Vás rozhodla přeložit, jako jeden ze svých prvních místních překladů, @Kolka97. Jsme velice rádi, že náš projekt inspiruje nové odvážlivce (vlastně v tomto případě odvážlivkyně) k překladům her a doufáme, že i tento náležitě oceníte, podpoříte a ohodnotíte v jeho profilu.
Navíc, bude-li se Vám prvotina @Kolka97 líbit, můžete se těšit na další z jejích počinů, který založila na našem portálu v době psaní tohoto článku. Jedná se o další plošinovku s názvem Never Alone. Jde o hru, která se opírá o mýty Aljašského národa Iñupiaqů a řadí se tak do kategorie „dokumentárních“ či vážných her.
Mimochodem o pojmu „vážné hry“ pojednávají třeba v článku na hrej.cz, tak o něco podrobněji na Wikipedii.

Tým PredatoraV se pustil do překladu strategie Supreme Commander 2, včetně všech DLC. Sice se jedná o trochu starší hru, ale strategie stárnou pomaleji než jiné tituly a pokud se kolem nich utvoří komunita a tvůrci se o ni řádně starají, tak zraje jako víno a není od věci se k ní po čase vrátit a zkusit co je nového. To díky PredatoroviV a jeho týmu budete moci brzy i v češtině a jak znám tým PredatoraV, jistě se bude jednat o kvalitní překlad. Postup můžete sledovat, jako obvykle, v profilu překladu.

Na léto, které je většinou líným obdobím, se toho stalo za posledních několik týdnů docela dost a tak se omlouvám, pokud jsem zapomněl na nějaké dílko, které sledujete. Pokud Vás něco napadá, tak rozhodně neváhejte a dejte vědět v diskuzi ostatním, co si myslíte, že by nemělo uniknout jejich pozornosti.

Na závěr pro Vás mám ještě jeden tip: pokud Vás zaujaly hry ze série Batman, tak zavítejte na portál bundlestars.com, kde je na tyto hry aktuálně hezká sleva: https://www.bundlestars.com/en/games?search=batman
 
Naposledy upraveno moderátorem:
  • To se mi líbí
Reactions: Hudson

PredatorV

Překladatel
Člen
Za náš tým bych dodal ještě aktualizaci staré češiny na Beyond Divinity, která je již v testu a vyjde brzy...
 

Doom Hell

Člen
Dárce překladyher.eu
Zrovna mám nainstalovaný F.E.A.R. krabicovou verzi s cz.Funguje na windovs 10, to je ale jen štěstí. Vlastním i datadisky v cz tehdy také od cd projektu, ale na věčnost to není takže díky za češtinu do těchto stažitelných verzí ať už od steamu nebo od gogu. A ty další češtiny do Cliva po kterém toužím hrát v cz, nebo Bioshock který mám taky krabicový, no to je báseň, oh zlatí to chlapci jste.
 
Naposledy upraveno:
Top