• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Která hra je zrovna pro Vás ta nejlepší?

  • Zakladatel vlákna Smazaný uživatel 666
  • Vytvořeno
Jagged Alliance 2, už cca osmnáct let. Dále Mass Effect 1, MGSV: PP, TESIII-V, Silent Storm + datadisk Sentinels (bohužel obojí nikdy nepřeloženo), série Stalker, Spellcross (především na mobilu přes DosBox).
 
AC séria a takisto Zaklínač, vždy to boli moje srdcovky a veľmi rád sa ku nim vraciam aj po rokoch
 
Mojim obľúbeným žánrom sú RPG hry, takže jednoznačne Gothic I a II. Tieto hry boli pre mňa v tej dobe nadčasovými aj čo sa po technickej stránke týka (schovávanie NPC-čok keď sa rozpršalo, keď ste vstúpili do cudzieho domu začali vás vyháňať a pod.). A aj keď tie hry majú samozrejme svoje chyby rád sa k ním občas vraciam.
 
U mne hlavně střílečky a adventury se silným příběhem. Life is strange, Alan Wake, Wolfenstein, Mafia
 
Tak za mně určitě FarCry 1, S.t.a.l.k.e.r. Shadof of Chernobyl, S.t.a.l.k.e.r. Anomaly, Ghost Recon, Assassins Cread 1,2, Mafia 1, Return to Castle Wolfenstein, MaxPayn, Medal of Honor, Call of Duty (hlavně ty z WWII), Battlefield 2, ArmA.
 
Oblíbila jsem si rpg hru diablo 2 a 3 z fps call of duty, ale jenom sp s kapitánem price, ale ten, už umíra v poslední době na call of duty 2019 nestačí ani 250 gb ssd disk a každy den jsou tam neskuteční aktualizace, které mě, už nebaví stahovat, aktualizovat a pořad zálohovat protože integrita hry neumožní rozdelit hru na SP a MP musí být prostě spolem a to fakt zpackali ...

Dálší hry na PS4 a 5 the last of us na pc AC serie, stalker 1,2,3, chernobilite, batman serie a retro arcade hry na emulátoru, které se kdysi hrávali v maringotkách na hracích automatech ...

Nesnášim a nehraju strategie a, už vůbec ne v angličtine pro mě to není zábava, ale frustrace ....
 
Moje nejoblíbenější hra je z dětství, kterou jsem asi nejvíckrát dohrál ze všech je Prisoner of War (P.O.W.) automatovka.
Moderní hra, která mě baví dodnes je Fallout 4 a už aby byla 5, ale ne, že bych byl fanouškem jenom zničené Země, série The Elder Scrolls má taky jistě své kouzlo, zvlášť když teď gog nabízí modifikovanou TES: Daggerfall zdarma.
 
Naposledy upraveno:
Těžko říct, co to může být. Je to hra, kde jsem nechal nejvíce hodil, a nebo je to hra, která mě dojala byla výborná scénářem a emocemi, ale po 2 bych jí už nehrál ? Možná taková žádná není pro mě. Zaklínače mám 1 a 2 stále rozehrané. Diablo mě nikdy nějak nebralo, ale uznávám, že 3 díl mě na konzoli bavil.
Defakto jsem hrál cca přes 2000 možná více titulů. A něco, kde bych si řek jo to je ono asi ne. Vždy mě na hrách něco bavilo. Nebýt těch utopených tisíc hodin u wowka, tanků, honka, warbandu, cs atd, tak bych měl o něco větší rozhled. Asi nedokážu jednoznačně odpovědět. Spíš mohu říct, co mě, na které hře zaujalo.
 
Moje nejoblíbenější hra je z dětství, kterou jsem asi nejvíckrát dohrál ze všech je Prisoner of War (P.O.W.) automatovka.
Moderní hra, která mě baví dodnes je Fallout 4 a už aby byla 5, ale ne, že bych byl fanouškem jenom zničené Země, série The Elder Scrolls má taky jistě své kouzlo, zvlášť když teď gog nabízí modifikovanou TES: Daggerfall zdarma.
Hrál jsem to a šíleně se to hraje. Zlatá arena. Díky bohu, že je unity na to na 2, ale nezkoušel jsem na gogu zarma.
 
u mňa to sú: AC, Zaklinač, Deep Space, Subnautica, Breathedge, Far Cry. Ale tak celkovo asi tá subnautica tou atmosferou a zvuky v hre su neskutočné za to by mal dotyčný dostať medailu.
 
Kdysi to bývalo GTA San Andreas, ale ani takováhle pecka není nic proti The Elder Scrolls V - Skyrim. Mám toho za sebou za ta léta už fakt hodně, co se videoher týče, ale v životě jsem se nesetkal s něčím tak robustním a dlouhým jako tato hra. Příběh se sice dá dohrát za průměrných 8 hodin, jenže ta pravá zábava začíná až s vedlejšími questy, kterých je ve hře obrovské množství. Do toho ještě DLCčka a nakonec jsem se zastavil na 175 hodinách, než jsem dokončil všechno, co se dokončit dá. A pak jsem stejně ještě potřeboval dalších asi 25 hodin na to, abych prozkoumal všechny lokace, které ve hře jsou. Navíc se v této hře dá i žít, neboť můžete mít 3 usedlosti, kde můžete s manželkou a adoptovanými dětmi žít a dokonce si je podle sebe upravovat.

Jestli tohle někdo něčím trumfne, tak bude fakt dobrej. I takové Assassin's Creed - Odyssey či Valhalla v základu dosahuje "pouze" na 104 hodiny, respektive 121 hodin, než všechno dokončíte a prozkoumáte.
 
Kdysi to bývalo GTA San Andreas, ale ani takováhle pecka není nic proti The Elder Scrolls V - Skyrim. Mám toho za sebou za ta léta už fakt hodně, co se videoher týče, ale v životě jsem se nesetkal s něčím tak robustním a dlouhým jako tato hra. Příběh se sice dá dohrát za průměrných 8 hodin, jenže ta pravá zábava začíná až s vedlejšími questy, kterých je ve hře obrovské množství. Do toho ještě DLCčka a nakonec jsem se zastavil na 175 hodinách, než jsem dokončil všechno, co se dokončit dá. A pak jsem stejně ještě potřeboval dalších asi 25 hodin na to, abych prozkoumal všechny lokace, které ve hře jsou. Navíc se v této hře dá i žít, neboť můžete mít 3 usedlosti, kde můžete s manželkou a adoptovanými dětmi žít a dokonce si je podle sebe upravovat.

Jestli tohle někdo něčím trumfne, tak bude fakt dobrej. I takové Assassin's Creed - Odyssey či Valhalla v základu dosahuje "pouze" na 104 hodiny, respektive 121 hodin, než všechno dokončíte a prozkoumáte.
Tak jestli je vypovídající počet strávených hodin, tak na Arku mám přes tisíc, takže to skyrim fakt trumfne :D
 
Kdysi to bývalo GTA San Andreas, ale ani takováhle pecka není nic proti The Elder Scrolls V - Skyrim. Mám toho za sebou za ta léta už fakt hodně, co se videoher týče, ale v životě jsem se nesetkal s něčím tak robustním a dlouhým jako tato hra. Příběh se sice dá dohrát za průměrných 8 hodin, jenže ta pravá zábava začíná až s vedlejšími questy, kterých je ve hře obrovské množství. Do toho ještě DLCčka a nakonec jsem se zastavil na 175 hodinách, než jsem dokončil všechno, co se dokončit dá. A pak jsem stejně ještě potřeboval dalších asi 25 hodin na to, abych prozkoumal všechny lokace, které ve hře jsou. Navíc se v této hře dá i žít, neboť můžete mít 3 usedlosti, kde můžete s manželkou a adoptovanými dětmi žít a dokonce si je podle sebe upravovat.

Jestli tohle někdo něčím trumfne, tak bude fakt dobrej. I takové Assassin's Creed - Odyssey či Valhalla v základu dosahuje "pouze" na 104 hodiny, respektive 121 hodin, než všechno dokončíte a prozkoumáte.
Byla jsem cca 2,5 roku zamilovaná do DDDA - myslím, že mých, více jak 4000 hodin, je dostatečným důkazem.
 
Kdysi to bývalo GTA San Andreas, ale ani takováhle pecka není nic proti The Elder Scrolls V - Skyrim. Mám toho za sebou za ta léta už fakt hodně, co se videoher týče, ale v životě jsem se nesetkal s něčím tak robustním a dlouhým jako tato hra. Příběh se sice dá dohrát za průměrných 8 hodin, jenže ta pravá zábava začíná až s vedlejšími questy, kterých je ve hře obrovské množství. Do toho ještě DLCčka a nakonec jsem se zastavil na 175 hodinách, než jsem dokončil všechno, co se dokončit dá. A pak jsem stejně ještě potřeboval dalších asi 25 hodin na to, abych prozkoumal všechny lokace, které ve hře jsou. Navíc se v této hře dá i žít, neboť můžete mít 3 usedlosti, kde můžete s manželkou a adoptovanými dětmi žít a dokonce si je podle sebe upravovat.

Jestli tohle někdo něčím trumfne, tak bude fakt dobrej. I takové Assassin's Creed - Odyssey či Valhalla v základu dosahuje "pouze" na 104 hodiny, respektive 121 hodin, než všechno dokončíte a prozkoumáte.
Vy jste mě asi nepochopili, že jsem měl na mysli pouhopouhé dělání questů a prozkoumávání mapy. Žádné zdržovačky typu kochání se krajinou či několik let's playů za sebou. Prostě jsem začal v Helgenu jako totální chudák a o 200 hodin později jsem byl nejbohatší člověk v provincii, co měl snad úplně všechno. A to vše v jednom savu.

Kdybych to měl brát jako vy, tak taky můžu říct, že mám za život v GTA San Andreas nahráno přes 1000 hodin, kdy jsem jako dítě v té hře dělal různé blbosti a dohrál ji snad 50krát.
 
Kdysi to bývalo GTA San Andreas, ale ani takováhle pecka není nic proti The Elder Scrolls V - Skyrim. Mám toho za sebou za ta léta už fakt hodně, co se videoher týče, ale v životě jsem se nesetkal s něčím tak robustním a dlouhým jako tato hra. Příběh se sice dá dohrát za průměrných 8 hodin, jenže ta pravá zábava začíná až s vedlejšími questy, kterých je ve hře obrovské množství. Do toho ještě DLCčka a nakonec jsem se zastavil na 175 hodinách, než jsem dokončil všechno, co se dokončit dá. A pak jsem stejně ještě potřeboval dalších asi 25 hodin na to, abych prozkoumal všechny lokace, které ve hře jsou. Navíc se v této hře dá i žít, neboť můžete mít 3 usedlosti, kde můžete s manželkou a adoptovanými dětmi žít a dokonce si je podle sebe upravovat.

Jestli tohle někdo něčím trumfne, tak bude fakt dobrej. I takové Assassin's Creed - Odyssey či Valhalla v základu dosahuje "pouze" na 104 hodiny, respektive 121 hodin, než všechno dokončíte a prozkoumáte.
Já tímhle stylem hry nehraju, to by mě fakt nebavilo strávit tolik hodin na jednom savu a prolejzat úplně všechny questy a místa na mapě. Pro mě musí bejt dobrá hra hlavně znovuhratelná, s tím souvisí i modovatelná a nějakým způsobem "originální".
 
Kdysi to bývalo GTA San Andreas, ale ani takováhle pecka není nic proti The Elder Scrolls V - Skyrim. Mám toho za sebou za ta léta už fakt hodně, co se videoher týče, ale v životě jsem se nesetkal s něčím tak robustním a dlouhým jako tato hra. Příběh se sice dá dohrát za průměrných 8 hodin, jenže ta pravá zábava začíná až s vedlejšími questy, kterých je ve hře obrovské množství. Do toho ještě DLCčka a nakonec jsem se zastavil na 175 hodinách, než jsem dokončil všechno, co se dokončit dá. A pak jsem stejně ještě potřeboval dalších asi 25 hodin na to, abych prozkoumal všechny lokace, které ve hře jsou. Navíc se v této hře dá i žít, neboť můžete mít 3 usedlosti, kde můžete s manželkou a adoptovanými dětmi žít a dokonce si je podle sebe upravovat.

Jestli tohle někdo něčím trumfne, tak bude fakt dobrej. I takové Assassin's Creed - Odyssey či Valhalla v základu dosahuje "pouze" na 104 hodiny, respektive 121 hodin, než všechno dokončíte a prozkoumáte.
Tohle mě právě nesmírně baví. Občas si dělám i tzv. protokoly, kde mám sepsané úplně všechny questy, postupně si je odškrtávám a měřím si čas, jak dlouho mi to zabere. Navíc těch her existuje tolik, že kdybych měl hrát všechno vaším stylem, tak v životě nedělám nic jiného, přitom hry tvoří jen část toho, co dělám. Holt je potřeba si vybrat, jestli jet na kvalitu nebo kvantitu a já si vybral kvantitu, protože toho aspoň víc zažiju.
 
U mě jednoznačně vedou adventury, takže k nejoblíbenějším určitě série Gabriel Knight (v pořadí 2-3-1), první Phantasmagoria, Riven, Atlantis, Neverhood a z posledních určitě Sybaria: The New World. Z jiných žánrů to pak budou Richard Burns Rally, Transport Tycoon De Luxe, Dungeon Keeper, série Settlers.
 
Tak obľúbených hier a herných sérii mám samozrejme veľa a mohol by som tu napísať celý velký zoznam parádnych hier, ale tá najlepšia a moja najväčšia srdcovka je The Last of Us
 
Dragon age: Origins, Witcher 1 a série Total Wa: Rome atd atd. a nakonec jednoznačně Conan Exiles
 
No u me se to dost mění - ,ale pro neuvěřitelnou komplexnost a hratelnost určitě “Dwarf Fortress” ♥️
 
Back
Top