• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net

Která hra je zrovna pro Vás ta nejlepší?

  • Zakladatel vlákna Smazaný uživatel 666
  • Vytvořeno
Jsem velkym fandou Assassin's Creed. :) AC si kupuji nekdy i ve sberatelskych edicich. Muzu zde zaradit i Battlefield 3,4 , Thief 4 a Naruto. :D jo, opravdu jsem napsal Naruto. Nejvice si ale budu uzivat az si ty hry zahraju na necem vykonejsim nez na mem NB.
 
Gothic 2 s datadiskem.

U těch novějších to je Zaklínač. Jednička mě bavila nejvíce.
 
Uff pro mě je to docela složitý rozhodování...někdo tu trefně psal, že některý gamesy jsou TOP buď v příběhu, nebo v gameplayi...mno to bude můj případ, ale nějak to zkusím zesumírovat...

1. Planescape: Torment - To je prostě best...interface stojí zaprd, boj je takovej krkolomnej, ale ani na jednom z toho nezáleží :)
2. Baldurek 2
3. KotOR 2
4. Icewind 2

Dál to prostě objektivně nemůžu zařadit, to by mě vybuchla hlava, ale patří tam. BG 1, KotOR 1, Icewind 1, Pillars, Mass effecty, DA 1(ikdyž, ikdyž...) Fallouty (1 + 2) Diablo (2 + 3), Zaklínač (3 + 1) a HoMM 2 + 3 a určitě nějaký další, ale ted si nevybavuju.
 
Nepohrdnu žádnou kvalitní RPG. Jako napríklad Dragon Age,Mass Effect, Witcher,Skyrim,Fallout a Darksiders série.
Potom také akční adventury. Assassins creed atd.
Zajímají mně i Skákačky: Rayman atd.
 
nedokážu vybrat jednu nejlepší, ale 3 bych asi zvládl. System Shock (1994), Planescape: Torment (1999) a pak tam je nával, ale pravděpodobně Fallout 2 (1998) společně s Deus Ex (2000). Ale obecně asi ten System Shock. Velký kult a hra, kterou se všemi ostatními, které jsem uvedl NIKDY nemažu z hard disku :)
 
Je toho veľa ale keď si mám vybrať tak asi celá séria Assassins creed, potom Bioshock (Infinite je podľa mňa masterpiece), Diablo a keď môžem spomenúť aj iné platformy mimo PC, tak jednoznačne The Last Of Us.
 
Prince of Persia 2, Civka (1 a 4), Duna, X COM (první dva díly), BG2, JG2, il-2 Sturmovik, EU III, Shogun 2 a asi prvních pět ročníku NHL. To jsou hry, které si nejčastěji vybavím a které dle mě z toho, co jsem hrál, stojí za to :)
 
Nejlepší hra, jakou jsem kdy hrál byla a pořád je HoMaM III., následuje série Gothic (Jen Gothic, Risen je už takovej nic moc) a Witcher. Poté standartní hry na hrdiny Baldur's Gate, Icewind Dale a relativní novinka Pillars of Eternity. Ze stříleček stará dobrá Operace Flashpoint
 
TESV: Skyrim 100% aj zo sériou Dragon Age a potom Kingdoms of Amalur: Reckoning, CIV V a stará dobrá Mafia :)
 
Momentalne:

Dohral som Batman Akrham Knight a bomba, narvane obsahom, stale sa nieco deje.

Cakam netpezlivo na Dark Souls 3 a kratin si cas hrou Torment.

Dlhodobe: Baldurs gate, planescape torment,xcom vsetky,mass effecty, knights of the old republic, darkest dungeon atd atd..
 
Prošel jsem tu a nikde jsem nenašel kultovní sérii Might and Magic 6-10 (neplést si to s heroes of might and magic), hlavně u 6 jsem vytuhl na dlouho, jsou to hry na desítky až stovky hodin.
Zkoušel jsem i Might and Magic 5 cz a vůbec mě nechytla, je to moc už na mě primitivní a obyčejné, jsem už zmlsaný lepšíma hrama
Taky si pamatuji legendární hru s ohromným poteciálem Battlecruiser 3000 a.d., kde jsi byl kapitánem vesmírné velké lodi a měl jsi velkou svobodu jako dnešní X3 a Elite dohromady (v té době něco nevídaného, megalomanský projekt, který ztroskotal). Tu hru pohřbilo moc velké množství bugů a nefunkčních věcí (mám i pocit, že tu hru honem vydali nedodělané s tím, že chtěli pak postupně opatchovávat a vylepšovat, smůla je, že ta firma skončila a nic z toho nebylo). Po Daggerfalu je to druhá nejzabugovanější hra v herní historii (hra je z roku 1996, 20 let stará, dneska skoro nekoukatelná, v té době větší hype a pecka nez dnešní Star citizen).
 
Naposledy upraveno:
Momentálně je pro mne bezkonkurenčně nejlepší Zaklínač 3 s datadisky. Blížím se ke konci a rozhodně si ho pak zahraji znovu (game+). O této hře nemá smysl povídat - ta se musí hrát :)
 
Prošel jsem tu a nikde jsem nenašel kultovní sérii Might and Magic 6-10 (neplést si to s heroes of might and magic), hlavně u 6 jsem vytuhl na dlouho, jsou to hry na desítky až stovky hodin.

Zdravím.
Prosím tě, Jsem blázen do Might and Magic 6,7,8 a dejme tomu i 9 a 10. Snažím se sehnat nějakou nejlépe stejnou hru s +- čtyřmi hrdiny a podobnou hratelnost. Wizardy 8, Wizards and warriors už mám za sebou. Neměl by jsi nějaký návrh, či nevíš jestli se neobjevilo něco takového??? Děkuji moc
 
najlepsia hra co som v zivote hral bola dark souls : prepare to die /pritom mala nevydareny pc port-hral som ju uplne bez coop/, neskor 2 a 3, darkest dungeon, divinity:eek:s
 
Neměl by jsi nějaký návrh, či nevíš jestli se neobjevilo něco takového???
A hrál jsi Legends of Grimrock? Jsou trochu víc real-time, ale bavily mě (na rozdíl od M&M 10 jsem je dohrál oba). A od stejného studia sci-fi Starcrawler.
 
Série Zaklínače je luxusní, taktéž i série Assasins Creedu a líbil se mi Spider-Man a Red Dead Redemption 2 :D
 
7Days to die, Subnautica, Empyrion galactic , the long dark a v neposlední řadě Fallout 4... Všechno kraftící survivaly, ale nejmocnější příběh má zřejmě Subnautica a je i komplet v češtině.
 
Já mám nejradši adventury. Tam jednoznačně kraluje série Gabriel Knight, hlavně druhý a třetí díl. Dále třeba Phantasmagoria, Riven, Atlantis, Neverhood... Z jiných žánrů jsou to pak závodní rally hry (RBR, Dirt Rally) a budovatelské strategie (všemožné Tycoony od Sawyera, Theme Park, Dungeon Keeper, The Settlers).
 
Fallout1 Fallout 2 , Might and Magic 6-8 , 10
Legend of Grimrock.. Vaporum ( od Slovenskych vyvojarov , trosku steampunk ) a zo starsich Brany Skeldalu :)
 
New.Star.Manager tohle je super hra vim ze to nikdo asi neprelozi ale za zkouzku nic nedam klidne za to poslu litr ikdyz vim ze to je stejne malo :)
 
Gothic 1. Jasně objektivně to není jedna z nejlepších her co kdy vyšla, ale mám jí rád a minimálně každý rok se k ní vždy vrátím :)
 
Back
Top