• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Knights of Honor

Mindik

Člen
Zdar,nepohybuje se tu nekdo z lidi co delali cestinu pro ?

Překlad hry: Gef
Fonty a export textů: Sushi a JJK
Korektury a betatest: Gef a mondy

Cestina je pro v.1,3 a s updatem na 1,5+HD modem bohuzel hra po chvilce pada. Bylo by fajn,kdyby se ta cz dockala updatu. Pocitam nic ohledne prekladu se nezmenilo,ale neco tam dela neplechu po technicke strance.

Sushi

Člen
Zdravím,

náhodou se tu někdo pohybuje ;). No musím se přiznat, že už to je cca 12 let starý projekt. Dohledat k této češtině (krom samotné zapakované češtiny) je už oříšek :D, Vím (nebo se alespoň matně domnívám), že se tam na to dělal nějaký nástroj na extrakci textů, který už asi nedohledám. Mohu se na to však zkusit znovu podívat a případně upravit, ale čas a rodina je už trošku můj "nepřítel" :), takže nic neslibuji.

Farflame

Překladatel
Člen
Vím (nebo se alespoň matně domnívám), že se tam na to dělal nějaký nástroj na extrakci textů, který už asi nedohledám.
Kdysi jsem k tomu dělal manuál a mám matný dojem, že k tomu nějaký nástroj byl - na internetu. Ale jak říkáš, je to už docela dávno.

Sushi

Člen
No ono to možná už nebude tak horké, protože verze, která se ke mě dostala, má již texty volně. Nevím však, jestli ta verze co je na Steamu je stejná. Proto bych chtěl poprosit autora příspěvku, zda-li by se mohl podívat, jestli adresář se hrou obsahuje podsložku Texts. A také by mne zajímalo, jestli hra padá i bez toho HD modu.

Jinak kdysi se určitě nějaký nástroj tvořil, protože spoluautorem technické stránky byl i programátor JJK. Na něho jsem se obracel vždy, když jsem byl v koncích :D.

Ahoj, obnovuji toto téma. Ano hra obsahuje složku TEXTS. Dokonce mi hra napoprvé fungovala v pořádku s kompletní češtinou v HD módu ale po prvním výpadku si člověk zahraje maximálně tak minutu. Jakoby to něco shodilo, možná Steam, netuším.

Farflame

Překladatel
Člen
Ahoj, obnovuji toto téma. Ano hra obsahuje složku TEXTS. Dokonce mi hra napoprvé fungovala v pořádku s kompletní češtinou v HD módu ale po prvním výpadku si člověk zahraje maximálně tak minutu.
Je potřeba, abys sis složku Texts někam zkopíroval ještě předtím, než nainstaluješ ten mod. Potom až ho nainstaluješ (pouze mod, ne češtinu), tak si Texts zkopíruj znovu, protože mod v tom udělá změny. Když potom oba archívy pošleš Sushimu, tak si s tím poradí.

Ahoj, jak to vypadá s tou HD češtinou. Až to schválí administrátor, tak půjde "jednoduše" nainstalovat a nebude se muset nic dělat se soubory? Díky za odpověď.

Arqwell

Člen
Ahoj,
čeština je dávno hotová, ale tady si ve špatném oddělení, tady jí nenajdeš. Profil je zde. A co myslíš tím "nemusí se nic dělat se soubory"? Je tam instalátor, který soubory přepisuje...

Jde o to, že i když jsem nainstaloval Patch, tak mi hra běží sice v HD ale čeština se po nainstalování neprojevuje. Děkuji za odkaz na češtinu.