1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Kingdom Rush Frontiers (steam 2016)

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil Tucnak, 17 Srpen 2016.

1. Tucnak

Tucnak Člen

Poradí mi někdo jak vrátit zpět upravené soubory u této hry? Všechny soubory jsou zapakované v hlavním spouštěcím souboru Kingdom Rush Frontiers.exe (velikost 300 MB). Ven jsem je dostal za pomoci 7-zip, ale nedokážu je vrátit zpět. Soubory mají vesměs příponu .lua.

2. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Odpoveď nepoznám, ale skôr by ma zaujímalo, aký LuaJIT decompiler si na tie Lua súbory použil.

3. Tucnak

Tucnak Člen

To jsem zatím neřešil, když to nedokážu zapakovat zpátky do spouštěcího exe souboru.
    (V nejhorším případě natvrdo v hexeditoru.)

4. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Pýtal si sa na upravené súbory, preto som si myslel, že si ich dekompiloval. Lebo to bude ten najväčší problém. Hra je robená v Love2D frameworku a jej exe je v podstate len loader+zip.

Otvor .exe v hex editore a skoč na pozíciu 0x15A00, tam začína ZIP archív (ak by tam nebol, tak si začiatok zipka nájdi) a obsah pokračuje až na úplný koniec .exe.
    Ulož loader (od začiatku exe až po začiatok ZIPka) a zip samostatne. Napr. ako _Kingdom.exe a _data.zip.

Zip môžeš normálne rozbaliť/zabaliť a s loaderom ho môžeš spojiť v príkazovom riadku napríklad takto:

Kód:
    copy /B _Kingdom.exe+_data.zip _CZ_Kingdom.exe
    Ako test či to funguje, som invertoval farby v niektorých PNG.

_New_Kingdom 2016-08-17 21-36-20-80.jpg

5. Tucnak

Tucnak Člen

Super. Děkuji za technickou pomoc. Sám bych na to nepřišel.

Sdílejte tuto stránku