• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Kenshi

Stav
Nelze odpovídat na toto téma.
Ahoj, nevíte zda se bude překládat tato hra? Nebo nevíte zda je někde nějaká obstojná častina pro tuto hru?Hrozně moc se mi ta hra líbí, ale dost mě omezuje ta angličtina.
 

Kvi kva

Člen
Žádný překlad pro tohle není. Ale text se dá celkem snadno vytáhnout. To leda to protáhnout překladačem.
Ale potom by ta čeština moc obstojná nebyla...
 
Naposledy upraveno:

Ostar

Člen
Kenshi jsem si to nekoupil protože tam není čeština :(
Takže pokud by se do toho někdo pustil, tak bych měl radost :)
 

Johny26

Člen
Dámy a pánové, věřte nebo ne, ale zázraky se dějí nejen o vánocích a já se po dlouhém přemýšlení rozhodl přeložit Kenshi do české lokalizace. Zatím je čeština ve fázi kdy je ze 73% hotová a pokud půjde vše podle plánu, tak by měla být do února kompletní. Hledám ale lidi, kteří by byly ochotni ji testovat a případně hlásili chyby na které narazili. Kdo by se chtěl na překladu podílet, neváhejte mne zde kontaktovat. :)
 
Tak to je super :):):) jestli potřebuješ testera tak se hlásím :) problém je v tom že mám jen 1.0.12 také jsem čekal na češtinu... no ale opravdu přemýšlím o koupi... :)
 
STURMIK ja som si ju kúpil na steam, aby som podporil tvorcu, lebo keď som sa dočítal, že túto hru spravil jediný chlap za X rokov čo na tom pracoval a tá prepracovanosť tak som si povedal, že si to zaslúži. A na češtinu sa teším nakoľko je to tak komplexná hra, že nie všetko viem pochopiť pri angličtine.
 
Stav
Nelze odpovídat na toto téma.
Top