1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Just Cause 3

Téma ve fóru 'Chci přeložit / Hledám překlad' založil UNKOWN14300, 7 Září 2015.

?
  1. Ano

103 hlas(ů)
    94,5%
  2. Ne

6 hlas(ů)
    5,5%
  1. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Pokud by nebyla čeština.
    Pustil by se do toho někdo ?
    Děkuji za odpoved.
    Gameplay:

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  2. bylo by to super :)

3. Vik27

Vik27 Člen

prosím prosím taky se přimlouvám aby se do toho někdo pustil rád podpořím nějakou kačkou :)

4. Smrajdl

Smrajdl Člen

nejsem si tak uplne jistej, ze je technicky mozny hru prelozit, hra ma ochranu denuvo

5. Godxon 1

Godxon 1 Host

Co jsem slyšel, tak Denuvo není u překladů problém (viz. překlad Dragon Age: Inquisition nebo Rise of the Tomb Raider).

6. Mad Max

Mad Max Člen

Mno to tak trochu není pravda ale o tom by se asi líp vyjádřil Marek Tvrdý

7. Farflame

Farflame Člen

Je to možné, takové češtiny už existuje. Denuvo chrání DRM, ale nešifruje samotná data, pokud vím. Takže do nich můžeš zasahovat.
    Např. Mad Max má taky ochranu Denuvo a přesto jsme pro něj češtinu vytvořili. I když to byl porod, ale to bylo proto, že autoři nechtěli, aby se v tom někdo vrtal a některé věci udělali nesmyslně složitě. Just Cause 3 bude mít asi stejný systém jako Max, takže čeština možná je.

8. Smrajdl

Smrajdl Člen

ja jsem zase cetl, ze krome hlavnich exe souboru to obcas chrani i jiny, samotny data hry, takze to zabranuje jak modum tak dodatecnejm lokalizacim, ale bud je to kec a nebo je to kusova zalezitost

9. Marvy1972

Marvy1972 Člen

Prosím prosím taky se přimlouvám aby se do toho někdo pustil rád podpořím nějakou kačkou :)

10. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Vzhledem k tomu ze jsme delali na Tomb Raidru Risen a uspesne udelali a ten ochranu Denuvo má tak v tom nevidim zas tak problém

11. Godxon 1

Godxon 1 Host

Pravděpodobně budu JC 3 překládat. Pokud by se někdo chtěl ke mně přidat, napište. :)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  12. Vik27

Vik27 Člen

Vynikající zpráva doufám, že se najde ještě několik lidí aby ti s tím pomohli :)

13. Decker

Decker Člen

Tohle chce odvahu, držím palce :thumbsup:

Sdílejte tuto stránku