• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Jurassic World Evolution

Jurassic World Evolution 0.2

Ps: jak jsem zmiňoval situaci s Epicem, tak ještě doplním, že balík DLC v souhrnné hodnotě 122,91€ je teď na Steamu k dispozici za 29,31€. Do 5. Ledna
 
Zkusila jsem na Epicu, když to tam je zadarmo a zakoupila jsem na Steamu za 11.99€, časem možná pořídím i DLC. Epic je fajn na vyzkoušení her zadarmo :) To jim nevadí, že tam lidi nenakupují?
 
Mě se osvědčilo dávat malé masožravce do výběhu s velkýma býložravcema, protože oni si na ty velké netroufnou
 
Já mám třeba 1 crichtonsaura se 3 proceratosaury a zatím v pohodě
 
Už se nemohu dočkat té češtiny, jsem jak malý kluk :). Doufám, že to už nebude trvat dlouho, mám jen základní verzi bez DLC.
 
Dobrý den přeji všem :)
Chtěl bych se zeptat, zdali nepotřebujete pomoct s překladem. Rád se připojím a pomůžu, překládat mohu také spíše po nocích.
 
Ahoj, nějak se překlad zasekl :cry:. Snad se mýlím a dočkáme se co nejdříve překladu pro tuto snad bezvadnou hru (y). Hra čeká nainstalovaná v PC :cool:.
 
Nezasekl, dílčí procenta a drobné aktualizace udržuji na webu, tady se to pohne zase až bude dosaženo významné hodnoty pro celkový stav... A klidně to může být za půl roku no.
 
@Leffi Zdravím, v první řadě, díky že stále pokračuješ v práci ;) a v druhé řadě i když nejsem místní matador, pár překladů už za sebou mam přiložil bych ruku k dílu, pokud to pomůže ;)
 
Na Epicu jsou teď ve 40%/50% slevě všechna DLC k základní hře.
(Dávám to sem jen pro info pro ty, kteří si brali základní hru zadarmo koncem minulého roku, nezačínejte prosím případnou další válku Steam vs. Epic.)
 
Zdravim. Díky moc, že děláte na překladu téhle hry ;) držim palce, ať se daří. Náhodou nějaký percentuální postup k 1. únoru? :cool:
 
Nikoli k 1., ale něco se tu našlo k 9.
 
A povedlo se nám otestovat verzi z Epicu a zdá se, že to nebude problém...
 
Tak to je skvělé, že to jde i na verzi z Epicu. Už se nemohu dočkat překladu, jste moc šikovný kluci.
 
Korekce hlavního souboru běží v plném proudu, již brzy bude nějaké to procento k potvrzení a začali se překládat vedlejší soubory. Což je ještě nějakých 3,5k řádků.
 
Krásná práce, jen tak dál :cool: (y) Třeba si to konečně od koupě pořádně zahraju a vám tam pošlu nějaký dukát.
 
Hrál jste to někdo v originále a narazil na quest Assist a Dinosaur Through Combat Victories? Potřebovali bychom přiblížit jeho náplň pro lepší pochopení kontextu.
 
Mas dinosaurovi pomoct xkrat vyhrat v souboji na zivot a na smrt s jinym dinem. Ta vypomoc zahrnuje napriklad to, ze do nej budes strilet lecivy sipky, aby nahodou ten druhej nevyhral, kdyz jsou oba priblizne stejne silni. Aspon tak to chapu ja.
 
Back
Top