• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Jurassic World Evolution

Jurassic World Evolution 0.2

PS: až se mi to trochu uklidní v práci, dám do kupy aktualizaci stavu... Trochu jsem upravil postup prací, pomocníci se usadili, samozřejmě prořídli, nicméně hlavní soubor doznal značného posunu...
 
Já v překlad stále věřím... byl by to nejlepší dáreček k Vánocům. :D :D :D
 
Co takhle aspon nějaká auktualizace byla by?aby nejenom já ale i ostatní věděli jestli se na překladu pracuje to 1% už je dost dlouho
 
Pomalu, ale jistě se blížíme k in-game testu první podstatné přeložené části, kterou už má smysl pokusit se vrátit do hry. Jakmile se vše povede a bude jisté, že oba směry jsou funkční, upravím i profil, aby odpovídal realitě.

Upravím i seznam pomocníků, který se značně proměnil...

@Ihuarraquaxxx děkuji ti za tvou nabídku a projevenou vytrvalost v navázání kontaktu! Jsi doslova zjevení z nebes a jednou ti budou fanoušci překladů stavět sochy, když už ne na náměstích, tak doufám, že ve hrách určitě a třeba i na zdejších náměstích :)
 
Makáme jak diví. :) Momentálně mám už další tisícovku přeloženou cca z 1/3, tudíž do konce týdne by se překlad měl ještě posunout.:) Třeba i @Leffi konečně upraví grafy? :D
 
Naposledy upraveno:
Ahoj, už se nemohu dočkat až bude překlad hotový. Neumím cizí jazyky a tato hra vypadá supr, ale bohužel tomu nerozumím, tak to nemohu hrát. Snad to bude brzo, nemohu se už dočkat a držím palce ať to jde dobře.
 
Hmm ... A co se tak na Epic podívat? Hra bude ke stažení až do příštího čtvrtka, tedy do 7. ledna do 16:59 ...

BTW - škoda že už čeština není hotová neb ted nastává dilema jestli čekat (kdo ví do kdy) nebo hrát cizojazyčně .. :)
 
Hmm ... A co se tak na Epic podívat? Hra bude ke stažení až do příštího čtvrtka, tedy do 7. ledna do 16:59 ...

BTW - škoda že už čeština není hotová neb ted nastává dilema jestli čekat (kdo ví do kdy) nebo hrát cizojazyčně .. :)
Já neumím AJ, tak musím čekat až bude ČJ hotové. Zkoušel jsem to hrát a opravdu to nedávám.
 
Jestli bude čeština fungovat na Epic verzi je otázka, to bohužel neumím říct. Nicméně pozor, jak si tam přivlastníte hru, je bez DLC a ty je potřeba dokoupit povětšinou za plnou cenu... Výhodnější mi stále přijde počkat si na celkovou slevu na Steamu, kdy se hra zlevní jako celek včetně DLC... Nicméně uvidíme až pak bude v rámci testu k dispozici nějaká verze, přihlásí-li se někde s Epic verzí budu rád, když to vyzkouší...
 
Tomu říkám pokrok v překladu. Všem veliký dík a hodně chuti do překládání :)
 
A já se už taky moc těším a doufám, že to poběží i na epicu kde hru dali a stále ještě je zdarma....
PS: a hlásím se jako dobrovolník na test funkčnosti, na test hry jako takové nevím. Ne že bych nechtěl, ale tenhle typ hry moc neumím hrát a prostě to nezvládám, ale uvidíme zda hra nebude mít mod i pro lamy a to bych mejbí zvládl :D
 
Včera jsem to trochu víc rozehrál a hodně mě to chytlo. Hezky to vypadá a je to zajímavý. Už jsem musel odchytávat dinosauřího zběha. :)
 
@Jetro když jsem to hrál naposledy, tak mi T-Rex sežral 30 návštěvníků, protože jsem pro ně neměl úkryty :)
 
@Leffi: Ten můj byl naštěstí býložravec (a ještě prcek; byl naštvanej, že je ve výběhu ze svého druhu sám), ale návštěvníci to nějak nereflektovali a taky zdrhali, kam to šlo. :)
 
@Jetro tahle socializace druhů je v té hře asi největší peklo. Kupodivu bíložravci moc neocení, když jim dáš do výběhu nechtěně masožravce :)
 
Back
Top