1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Info Jsem zpět online, živá ukázka překladu Graveyard Keeper

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 27 Srpen 2018.

1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Po delší odmlce jsem se vrátil ke streamování, kde svým osobitým způsobem přibližuji hraní různých titulů.

Už před pauzou jsem vám zprostředkoval pár ukázek z počeštěných titulů a hlavně pak online rozhovor s @palko , vedoucím týmu překladu k Fallout 4, který byl na tehdejší poměry opravdu vydařený.

Nyní se vracím zpět k původnímu záměru a po té, co jsem si poslední dva týdny vyzkoušel, že už jsem skutečně schopný vysílat bez větších obtíží, vám mohu přinést další náhled češtiny, která se velice brzy dočká finální verze.

Byla to neskutečná náhoda, že hned první stream po pauze, který jsem realizoval, byl zrovna ve hře Graveyard Keeper, která ten den shodou okolností vyšla v plné verzi a skutečně zaujala svým osobitým obsahem. Původně byl na pořadu dne No Man's Sky, ale ten se mi nedařilo rozjet a došlo na něj až později. Ještě ten samý den, během prvního streamu, můj kanál navštívil divák, který mi oznámil, že to bude v pohodě, že mé zmatení z některých popisků nebude trvat dlouho, protože čeština už je v přípravě. Je to trochu ironie, že mě byl oznámen překlad, to pobavilo.
    Bylo to tak! Zatím co jsem simultánně překládal, ve svém prvním streamu, co jsem viděl, abych přiblížil dění, @Jetro oznámil práce na překladu Graveyard Keeper a hned na úvod v 60% postupu.
    K dnešnímu dni je čeština téměř kompletní, zbývá najít pár slovíček, která jsou schovaná "někde" a hlavně pak dohledat chybky, překlepy a jiné. Testování se intenzivně věnují 4 človíčci kolem Jetra, takže to je dostatečně zajištěno, ale svým způsobem se testu zúčastníme i my.

O víkendu si totiž Jetro všiml mé probíhající série, která má již 5 dílů a nabídl mi, pokud by mi nevadilo začít od začátku, že mi zapůjčí k představení co již má.

No a tak od úterý 28. 8. 18 od cca 20:30 bude pokračovat série Graveyard Keeper s ukázkou Jetrovi lokalizace.

Náhled přenosu:

Nově vysílám pravidelně v úterý a ve čtvrtek, vždy od cca 20:30. O případných změnách nebo zrušení informuji dopředu. Sledovat lze jak můj Twitch, tak Youtube, kde se současně ukládají trvalé zálohy streamů, pro pozdější shlédnutí.

Přehled aktuálně naplánovaných streamů udržuji na Twitchi, v sekci události.

Záznam všech streamů lze buď po dobu dvou týdnů shlédnout na Twitchi, nebo kdykoliv na mém Youtube.

A ještě jen doplním pro info. Během pauzy jsem se zamyslel nad tím co mohu udělat pro zlepšení kvality streamu a vzešlo z toho nové vybavení.
    Můj hlas nově zaznamenává mikrofon Rode NT-USB a o záznam obrazu se nově stará Elgato HD60, díky čemuž a teda i díky novému internetu od UPC, když to zvládne i PC, jsem schopen vysílat v 1080p 60FPS, při 6000 mbps, což už značně minimalizuje fragmentaci obrazu i v rychlejších scénách. Vyladil jsem zvuk, takže už nešumím, byť je mě potřeba mít trochu více na hlas. Jedinou slabinou teda zůstávám já, ale to se snad taky zlepší :D
    Doufám, že od teď už budou nové ukázky překladů jen přibývat, v plánu je ještě jeden budoucí překlad, který je v jednání, takže nás rozhodně sledujte.

Záznam přenosu:

Naposledy upravil: 31 Srpen 2018
  2. fikxa

fikxa Tým COTT Člen

pecka :) hru dlouho sleduji a premyslim ze si zakoupim, ale cekam prave na nejake nadsence co cestinu udelaji :) kdyby se do tymu vesel jeste jeden blazen na test a hledani chyb/preklepu tak se hlasim a mohl bych s tim zacit defakto ihned.. Díky za reakci .)

3. Leffi

Doplněn záznam včerejšího streamu a připraven náhled čtvrtečního.

4. Leffi

Vložen záznam čtvrtečního přenosu. Ten se neobešel bez komplikací, kdy se mi v prvních cca 47 minutách hnul obraz a zvuk, ale zbytek už byl v pohodě. Další videa budou pokračovat, ale již bez oznámení, jestli o něco nechcete přijít, tak sledujte mé kanály, kde bude obsah jistě jen přibývat. PS: již brzy bude další hra.

Sdílejte tuto stránku