1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Čti jako první! Jak přidat vlastní překlad

Téma ve fóru 'Vaše překlady' založil Kamil, 30 Březen 2015.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
 1. Kamil

  Kamil Čestný člen Člen

  Jak vložit na náš portál překlad?
  Před vložením překladu si nejprve řádně prostudujte Podmínky a pravidla.

  Detailní postup krok za krokem:
  • Otevřete si sekci Překlady,
  • v pravém horním rohu klikněte na tlačítko "Přidat překlad",
  • zvolte kategorii, která odpovídá překládané hře,
  • podle popisků vyplňte potřebné informace a uložte,
  • vyčkejte na schválení překladu.
  Pokud máte vlastní webovou stránku (nebo fórum) kde podáváte informace o překladu, nezapomeňte přiložit její adresu.

  Pokud chcete využít systém hlášení chyb v překladu, kontaktujte provozovatele nebo administrátora.

  V případě, že vkládáte překlad, který je zatím ve stádiu vývoje, tak do odkazu pro stažení vyplňte adresu stránky https://prekladyher.eu/stranky/rozpracovany_preklad/ , která obsahuje obecnou informaci o rozpracovaném překladu. Po dokončení překladu jen provedete aktualizaci.
  Pokud u nedokončeného překladu odkaz pro stažení dle výše uvedeného postupu nevyplníte, nic se nestane. Jen v okamžik, kdy budete chtít k překladu přiložit i instalační soubor, kontaktujte provozovatele nebo administrátora, který zajistí povolení vložení odkazu.
  Pozn: nutnost explicitního povolení je dáno vlastností využívaného XenFora.

  Maximální velikost souboru s překladem, který můžete vložit na tento portál, je 126 MB*. Pokud má překlad větší velikost, kontaktujte provozovatele nebo administrátora. Provedeme jeho nahrání na portálový Google Disk a v profilu překladu bude umístěn odkaz na jeho stažení.

  Ke každému překladu bude v této sekci automaticky vytvořena diskuze, kde budou moci lidé diskutovat, pokládat dotazy na autory překladu, apod.

  Doporučujeme Vám, abyste si minimálně prohlédli ukázkový profil překladu hry Manic Miner. Čím více překladů si projdete, tím lépe pro Vaši inspiraci.

  Portál umožňuje i nahrávání aktualizací překladu, takže když vydáte novou verzi, tak ji zde můžete nahrát. Všechny verze jsou pak pro stažení dostupné přes nabídku Aktualizace. Doporučujeme vždy nahrávat kompletní verzi, ne pouze rozdílovou aktualizaci. Přesto, pokud je základní překlad příliš velký a aktualizace je jen malá a chcete nahrát pouze rozdíl, tak na tento fakt výrazně v aktualizaci upozorněte, aby nové zájemci věděli, že musí stáhnout jako první celou verzi a pak ještě aktualizaci.
   
  Naposledy upravil: 12 Srpen 2017
Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku