• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Jaké hry jste hráli s dabingem?

  • Zakladatel vlákna Smazaný uživatel 9
  • Vytvořeno
Assasins creed 1 byl fajn v cz dabingu. Potom klasiky jako mafia 1,2 a nesmím zapomenout na fifu a hlášku "mladičký španěl fabregas" která nesměla chybět :D
 
Co takový dabing originálního Call of Duty a datadisku United Offensive? Originální F.E.A.R. s datadisky Perseus Mandate a Extraction Point? Prince of Persia - The Sands of Time spolu s Warrior Within a The Two Thrones? S.T.A.L.K.E.R. - Shadow of Chernobyl spolu s Call of Pripyat a Clear Sky?

Opět jsem překvapen, že ještě nikdo nezmínil takovéhle pecky na triple A levelu, tedy tom nejvyšším, který ve světě videoher existuje.
 
Za mě Mafie 1 a naprostá legenda Posel smrti 1. Posel smrti 2 a 3 teda nesahá s dabingem prvnímu dílu ani po kotníky (především druhý díl), ale postačí a potěší každopádně. Jinak nikdo také nezmínil NiBiRu: Posel bohů :)
 
Za mě Mafie 1 a naprostá legenda Posel smrti 1. Posel smrti 2 a 3 teda nesahá s dabingem prvnímu dílu ani po kotníky (především druhý díl), ale postačí a potěší

Tady musím velmi nesouhlasit, dabing Posla Smrti 3 se vyrovná jedničce, dělal ho stejný člověk. Je tam řada dobrých herců. Stačí si poslechnout tohle....

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.


Mimochodem, povedenou roličku má i Rudolf Kubík, známý jako Zaklínač :)
 
Asi nejvíce se mi líbil Polda 1.
A kdysi před sto lety mě bavil (původní) Half-Life s hláškami z filmu Kurvahošigutntag.
 
K tomuhle mne navedla diskuze kolem XCOM 2, kde přišel na přetřes dabing ve hrách.

Velice jsem se snažil zavzpomínat, ale jediný dabign který mi přichází na mysl je Warcraf III, který byl podle mého svého času dokonalý a když promluvili jednotky, tak mě to vždy vykouzlilo úsměv na tváři.

Nejspíš jsem hrál chvilku s dabingem i Dooma III, kde jestli si dobře pamatuji, byly přeloženy hlasové deníky obyvatel, ale o tem jsem přišel a tuším že na BFG edici jsem ho už nerozjel.

Vzpomenete si na nějaké jiné hry? Vzpomínáte také na Warcraf III dabing v dobrém?
Existuje mnoho dalších her s kvalitním dabingem. Některé příklady zahrnují:

The Witcher série: Hra je známá svým vynikajícím dabingem, zejména ve třetím díle, The Witcher 3: Wild Hunt. Hlavní postava, Geralt z Rivie, má vynikající hlasový projev, který přidává na jeho charismatu.

Mass Effect série: Tato sci-fi RPG série je také ceněna za kvalitní dabing. Hlasové herecké výkony postav jako Commander Shepard a dalších členů posádky přidávají na emocích a prožitku při hraní.

The Last of Us: Tato postapokalyptická hra se také pyšní skvělým dabingem. Výkony hlavních postav, Joel a Ellie, jsou zvláště vynikající a přispívají k hloubce a emocím příběhu.

Uncharted série: Tato akční adventura s Nathanem Drakem v hlavní roli nabízí kvalitní dabing, který pomáhá vykreslit postavy a jejich interakce s příběhem.

Red Dead Redemption 2: Tato westernová hra je známá svým detailním přístupem ke světu a výjimečným dabingem. Hlasové herecké výkony postav, zejména hlavního protagonisty Arthura Morgana, přispívají k uvěřitelnosti a prožitku hry.
 
Dabing v Zaklínači určitě není tragický, jen ne každému vyhovuje Geraltův hlas v podání Rudolfa Kubíka. Každopádně si stojím za tím, že to je jeden z nejpovedenějších dabingů od bývalé české pobočky CD Projektu. Věřte mi, že za tím byla hromada bezesných nocí a litry potu a krve :)
Měl jsem to "štěstí", že jsem musel hrát i sedm(!) nadabovaných her od Disneye s všemožnými princeznami (po sobě), a to byl teprve teror, i když ani ne tím dabingem jako typem her :D
Mám stejný názor, dabing v Zaklínači byl super, aspoň mně se líbil. Ale akceptuji, že nikdy se nic a nikdo nezavděčí všem a vše je věc názoru :)
 
Taky přidám, neboť se zde nenachází.
Velice rád na to vzpomínám a dozajista si zaslouží připomenout a tím je Echelon od Buky.
Ten dabing byl excelentní.
Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Existuje mnoho dalších her s kvalitním dabingem. Některé příklady zahrnují:

The Witcher série: Hra je známá svým vynikajícím dabingem, zejména ve třetím díle, The Witcher 3: Wild Hunt. Hlavní postava, Geralt z Rivie, má vynikající hlasový projev, který přidává na jeho charismatu.

Mass Effect série: Tato sci-fi RPG série je také ceněna za kvalitní dabing. Hlasové herecké výkony postav jako Commander Shepard a dalších členů posádky přidávají na emocích a prožitku při hraní.

The Last of Us: Tato postapokalyptická hra se také pyšní skvělým dabingem. Výkony hlavních postav, Joel a Ellie, jsou zvláště vynikající a přispívají k hloubce a emocím příběhu.

Uncharted série: Tato akční adventura s Nathanem Drakem v hlavní roli nabízí kvalitní dabing, který pomáhá vykreslit postavy a jejich interakce s příběhem.

Red Dead Redemption 2: Tato westernová hra je známá svým detailním přístupem ke světu a výjimečným dabingem. Hlasové herecké výkony postav, zejména hlavního protagonisty Arthura Morgana, přispívají k uvěřitelnosti a prožitku hry.
Podle kontextu diskuze bych řekl, že je myšlen český dabing ;)
 
K tomuhle mne navedla diskuze kolem XCOM 2, kde přišel na přetřes dabing ve hrách.

Velice jsem se snažil zavzpomínat, ale jediný dabign který mi přichází na mysl je Warcraf III, který byl podle mého svého času dokonalý a když promluvili jednotky, tak mě to vždy vykouzlilo úsměv na tváři.

Nejspíš jsem hrál chvilku s dabingem i Dooma III, kde jestli si dobře pamatuji, byly přeloženy hlasové deníky obyvatel, ale o tem jsem přišel a tuším že na BFG edici jsem ho už nerozjel.

Vzpomenete si na nějaké jiné hry? Vzpomínáte také na Warcraf III dabing v dobrém?
Existuje mnoho dalších her s kvalitním dabingem. Některé příklady zahrnují:

The Witcher série: Hra je známá svým vynikajícím dabingem, zejména ve třetím díle, The Witcher 3: Wild Hunt. Hlavní postava, Geralt z Rivie, má vynikající hlasový projev, který přidává na jeho charismatu.

Mass Effect série: Tato sci-fi RPG série je také ceněna za kvalitní dabing. Hlasové herecké výkony postav jako Commander Shepard a dalších členů posádky přidávají na emocích a prožitku při hraní.

The Last of Us: Tato postapokalyptická hra se také pyšní skvělým dabingem. Výkony hlavních postav, Joel a Ellie, jsou zvláště vynikající a přispívají k hloubce a emocím příběhu.

Uncharted série: Tato akční adventura s Nathanem Drakem v hlavní roli nabízí kvalitní dabing, který pomáhá vykreslit postavy a jejich interakce s příběhem.

Red Dead Redemption 2: Tato westernová hra je známá svým detailním přístupem ke světu a výjimečným dabingem. Hlasové herecké výkony postav, zejména hlavního protagonisty Arthura Morgana, přispívají k uvěřitelnosti a prožitku hry.
Sice to tu není výslovně napsáno, ale nejde všeobecně o hru s dabingem, ale hru s českým či slovenským dabingem - a to oficiálním či vytvořený komunitou.
 
Jako asi každý tak Mafii, ale nejvíc mi uchvátil dabing ve hře Posel smrti. To je naprosto brilantní kousek.
 
Já miluju Český dabing v icewind dale 2.Ta hra pro mě ,díky tomu, má nezapomenutelnou atmosféru. Pak musím zmínit Originalwar kde mě spousta frází a hlášek utkvěla v paměti a dabing v této hře vdechl postavám duši, tu hru miluju a dabing má na tom medvědí podíl. Samozřejmě Mafia tam snad není o čem.
Posel smrti hutná atmosféra právě díky dabingu.
 
Já miluju Český dabing v icewind dale 2.Ta hra pro mě ,díky tomu, má nezapomenutelnou atmosféru. Pak musím zmínit Originalwar kde mě spousta frází a hlášek utkvěla v paměti a dabing v této hře vdechl postavám duši, tu hru miluju a dabing má na tom medvědí podíl. Samozřejmě Mafia tam snad není o čem.
Posel smrti hutná atmosféra právě díky dabingu.
Icewind Dale 2 a český dabing - to slyším poprvé. :)
 
Já miluju Český dabing v icewind dale 2.Ta hra pro mě ,díky tomu, má nezapomenutelnou atmosféru. Pak musím zmínit Originalwar kde mě spousta frází a hlášek utkvěla v paměti a dabing v této hře vdechl postavám duši, tu hru miluju a dabing má na tom medvědí podíl. Samozřejmě Mafia tam snad není o čem.
Posel smrti hutná atmosféra právě díky dabingu.

Cituji: "Angličtí recenzenti si stěžovali na hrubky v gramatice, já naopak musím poznamenat, že český překlad včetně dabingu je poměrně zdařilý."

Tak původní ID2 asi měl český dabing. hrála jsem ho, ale to už je tak dávno, že si to nepamatuji:D
 
Já miluju Český dabing v icewind dale 2.Ta hra pro mě ,díky tomu, má nezapomenutelnou atmosféru. Pak musím zmínit Originalwar kde mě spousta frází a hlášek utkvěla v paměti a dabing v této hře vdechl postavám duši, tu hru miluju a dabing má na tom medvědí podíl. Samozřejmě Mafia tam snad není o čem.
Posel smrti hutná atmosféra právě díky dabingu.
Tak to mi musela hra ujít, nebo jsem hrál nějakou warez hru bez CZ dabingu, protože tohle si fakt nepamatuji.
Škoda, že to ten GOG nemá s CZ dabingem, to bych ihned kupoval. :) A díky za vysvětlení. ☺️
 
Já miluju Český dabing v icewind dale 2.Ta hra pro mě ,díky tomu, má nezapomenutelnou atmosféru. Pak musím zmínit Originalwar kde mě spousta frází a hlášek utkvěla v paměti a dabing v této hře vdechl postavám duši, tu hru miluju a dabing má na tom medvědí podíl. Samozřejmě Mafia tam snad není o čem.
Posel smrti hutná atmosféra právě díky dabingu.
Rádo se stalo. Já jsem to tenkrát asi taky hrála s warez verzi a jak už jsem psala, nepamatuji si, jestli to byla hra s českým dabingem. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Já miluju Český dabing v icewind dale 2.Ta hra pro mě ,díky tomu, má nezapomenutelnou atmosféru. Pak musím zmínit Originalwar kde mě spousta frází a hlášek utkvěla v paměti a dabing v této hře vdechl postavám duši, tu hru miluju a dabing má na tom medvědí podíl. Samozřejmě Mafia tam snad není o čem.
Posel smrti hutná atmosféra právě díky dabingu.
Dabované bylo zřejmě jen intro a pár cutscén. Celkový dabing tam určitě není, myslím, že ani v angličtině není hra namluvená celá.
 
Já miluju Český dabing v icewind dale 2.Ta hra pro mě ,díky tomu, má nezapomenutelnou atmosféru. Pak musím zmínit Originalwar kde mě spousta frází a hlášek utkvěla v paměti a dabing v této hře vdechl postavám duši, tu hru miluju a dabing má na tom medvědí podíl. Samozřejmě Mafia tam snad není o čem.
Posel smrti hutná atmosféra právě díky dabingu.
tak jsem tedy neváhal a vyhrabal originálku a na přední straně je napsáno kompletně v češtině, na zadní : Kompletní profesionální verze (české titulky, český dabing), kdybych to uměl tak bych sem klidně hodil i fotky :cool:...instalovat to z CD fakt kvůli ověření nechci. Vyšlo to na jakési platformě Hrajte skoro zadarmo (za 79,90 :D), údajně profesionální čeká verze CD projekt a vylovil jsem i BG 2 včetně datadisku od stejných a za stejné s jedinou změnou - na zadní straně je Profesionální česká verze (české titulky, anglický dabing) a když tak o tom přemýšlím tak to bych si ještě s českými titulky setsakra rád zahrát...kdybych věděl, že to půjde tak začnu shánět mechaniku. :)
 
Já miluju Český dabing v icewind dale 2.Ta hra pro mě ,díky tomu, má nezapomenutelnou atmosféru. Pak musím zmínit Originalwar kde mě spousta frází a hlášek utkvěla v paměti a dabing v této hře vdechl postavám duši, tu hru miluju a dabing má na tom medvědí podíl. Samozřejmě Mafia tam snad není o čem.
Posel smrti hutná atmosféra právě díky dabingu.
Opravdu mám od CD projektu kompletně nadabované ID2. Ne jen intro😁 bohužel na nových strojích se mě nedaří hru rozjet kvůli tehdy použité ochraně. Naposledy mě to šlo na Windows Vista. Kupoval jsem v roce 2002 dal jsem si ji k Vánocům nádherná zimní atmosféra. Obsah krabice s českou verzí Icewind Dale II | GAMES.CZ
 
Back
Top