• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Jaké herní obchody používáte a proč?

Jaké herní obchody používáte pro nákupy her?

  • Steam

  • GOG

  • Origin

  • Epic

  • Uplay

  • Microsoft Store

  • Mac App Store

  • Rockstar


Results are only viewable after voting.
Tak na to je snad jednoduchá odpověď, nebo se pletu, tam kde je to levné, v akci a podobně. Nejsme milionáři a peníze s prominutím netisknu.Znám jeden web, který hlídá ceny her a informuje o nejlevnějších cenách,zde jsem ho v nabídce nenašel.:)
 
Tak já nakupuju hry na Instant Gaming, taky kvůli ceně. Babišovy šmejdy mě zlobí a pokud je to jen trochu možné, vyhýbám se jim, ale kupodivu některé věci dělá celkem kvalitní, na české poměry a zrovna mléko Tatra mi chutná. A taky mi chutná Madetta a ta je tuším taky jeho :D Nojo, někteří lidé to moc hrotí, jak jsem psala jinde, já jsem podle některých ovce, protože používám jablíčko a podle některých našich sousedů jsme snobky, protože mámedva Mini Coopery a to přece vyrádí to ošklivé BMW... No co, každému co jeho jest :)
S prominutím co ještě používáte jestli se můžu zeptat?Napište to sem :),jaký toaletní papír,jaké uchošťoury a fusekle.Pokud jste si nevšimla,tady to není ani o Babišovi ani o vašich laskominkách či mazlíčcích,ale o hrách a hlavně o překladech.
 
S prominutím co ještě používáte jestli se můžu zeptat?Napište to sem :),jaký toaletní papír,jaké uchošťoury a fusekle.Pokud jste si nevšimla,tady to není ani o Babišovi ani o vašich laskominkách či mazlíčcích,ale o hrách a hlavně o překladech.

Nějaký problém? Pokud sis nevšiml, tak je to tady Off-topic, tedy diskuze naprosto o čemkoliv, takže klídek, ju? A jestli to to vadí, inu, nemusíš to číst :)
 
Nějaký problém? Pokud sis nevšiml, tak je to tady Off-topic, tedy diskuze naprosto o čemkoliv, takže klídek, ju? A jestli to to vadí, inu, nemusíš to číst :)
A o tom je právě to fórum jak píšete Top-topic což asi znamená,že pokud se zde dá psát demokraticky,téměř o všem,třeba reakce na člena i Vy si to můžete, ale nemusíte číst.
 
Omyl, Off-topic znamená psát o čemkoliv, co neodporuje pravidlům. Tady není demokracie, tady je soukromý prostor s jasně danými pravidly. To co jsi zmínil ty pravidlům odporuje, tudíž nemůže být ani v off-topic.
 
Steam jednoznačně... největší spokojenost, mám na steamu asi přes 40 her.... semtam nakoupím BF,FIFA pres Origin. A když chci ušetřít nějaký ten peníz tak koupím hru pres KEY4you. tam jsem taky spokojený. od G2a mám asi jednu hru, ale pak jsem slyšel cosik, že tam jsou kradené cdkeye ... atd..ale jestli to je pravda to netuším .. tak čí tak u mě vede STEAM
 
Omyl, Off-topic znamená psát o čemkoliv, co neodporuje pravidlům. Tady není demokracie, tady je soukromý prostor s jasně danými pravidly. To co jsi zmínil ty pravidlům odporuje, tudíž nemůže být ani v off-topic.
Vysvětlete mi tedy co odporuje těm vaším pravidlům,nepoužil jsem žádné nevhodné či sprosté slovo,upozornil jsem,že jsem zde na překladyher.eu a také že nemusím vědět o vás kdejaké detaily.Ikdyž je to off- topic.Tak v čem je tedy problém.Navíc jsem myslel že k k tomuto vychloubání,psaní ptákovin či sdílení slouží FB a tyhle soc. sítě.Asi jste nějak ty pravidla upravila.I můj názor zde může být zveřejněn. Jedna členka mě dokonce vulgárně napadla a to prošlo.Asi tak.
 
Ty pravidla si přečti a zjistíš to sám. Já už se k tomu vyjadřovat nebudu.

Mimochodem kdo a kde tě vulgárně napadl? Já jsem si ničeho nevšimla, ale i když pročítám všechno, může se stát, že mi něco uteče.
 
Naposledy upraveno:
Pardon jestli jste si to špatně vysvětlila,nešlo o vás,ale o vaši kolegyni C*A** (raději celé nenapíšu)která byla trošku víc unavena.
 
Pořád nevím o koho jde, můžeš mi poslat odkaz na konkrétní příspěvek? Klidně do PM.
 
Všetky e-shopy, kde kupujem, majú *.sk ( *.cz). Heuréka ukáže najnižšiu cenu ;).
 
Ahoj nemám k žádnému obchodu nejakou vazbu, vždy se domluvíme s přáteli a jestli je to steam epic nebo cokoliv jineho neřešíme. Např. Hra z epicu od ubi je okamžitě na uplay a mohu ji hrát na uplay bez zapnutí epicu ( takže vlastně dvě kopie. Na steamu pres 400her na epicu 100+ atd. Ale znám lidi co jsou jak "nemocní" kvůli achievum atd. a pak se drží jen steamu což je škoda protože vice služeb víc + pro lidi.
 
Zdravím všechny, když to zhodnotím, tak mám v počítači už snad úplně všechno Steam, Epic, GOG, Uplay, Origin, Microsoft, Něco od Blizardu atd.. Hry převážně nakupuji na Steamu v akci, případně přes České distribuce.. Ale pozor, zažil jsem jednu nejmenovanou jednu z největších, kde jsem měl rok předobjednaný Cyberpunk, když jsem ho šel aktivovat, klíč už byl použit. Řešil jsem to s tím velkoobchodem, a házeli mě z jedné firmy do druhé, až jsem to po 4 kolečku vzdal a koupil si to na platformě..
 
@Abby Má v názvu key a je to český obchod asi tak :) Nebudu to tady úplně vypisovat, nehodlám si kvůli jednomu klíči dělat nějaký popotahovačky :) Kdo chce podle toho najde :) Jinak mám vyzkoušený gameshop, mají tam stejné ceny jako to co jsi mi posílala minule cca :)
 
Asi vím o který jde a taky jsem s ním měla kdysi problém, že klíč nefungoval, koupila jsem tam jednou a naposledy, od té doby používám IG. Ale pravdou je, že mi hned vrátili peníze, asi věděli, že to nebylo úplně čisté.

Navíc jsem zjistila a fakt mě to pobavilo, že IG mi vytvořil na nákup novou adresu, abych neplatila VAT :) Takže ulice a město sedí, ale stát je Ukraine :D A přiznám se, že osobně s tím problém nemám, když jsem nedávno kupovala prográmek pro Mac - Better Touch Tool, tak při uvedení CZE mi to naúčtovalo 21% VAT, tak jsem prostě dala Switzerland a bylo to o oněch 21% levnější a ještě to v CHF vyšlo levněji než v €. Upřímně nechápu důvod těch daní a proč někde daň je, jinde ne, někde má 21%, jinde třeba jen 7%. Je přece logické, že si vyberu takovou zemi, kde je daň nejnižší, aneb kdo chce víc, nemá nic.
 
No já z nich nedostal ani korunu :) Jen mě přehazovali od společnosti ke společnosti a pak ať si to vyřídím s distributorem :D Já teda nevím, osobně v profesní praxi se starám o obchod, takže reklamaci musíme se zákazníkem vyřešit mi, ne že si má sám zajet za výrobcem(dodavatelem) a tam si to pořešit.. Ono samozřejmě co se týče VAT, tak pokud bys nakupovala něco pro společnost musíš to nakoupit s 21% dle českých daňových zákonů.. Pokud to nakupuješ jako fyzická a nepotřebuješ fakturu, tak je jasné to strčit někam kde je menší daň.. :) Jen bývá u někoho problém, pokud to strčíš jinam než do Evropské distribuce, tak bez VPN to nemusí fungovat :)
 
Hmmm, pohrozila bych jim normálně žalobou. Ale asi jsem měla štěstí, že mě to vrátili hned, ale bylo do pár let zpátky, to možná ještě byla aspoň trochu snaha o serioznost.
Jasně, na firmu je to nutné, ale jako fyzická osoba fakt nebudu platit daň, když to není nutné :) A s tou lokací to bývá jen u některých her, běžný software není vázaný na umístění.
 
@Abby Na rovinu, dělám ve středně velké firmě, kde se setkávám s "neplatičema" a řešíme to soudně a když vím jak funguje české soudnictví, tak žaloba pro 1500,- by mě stála víc peněz, času a rozumu než užitek z těch 1500 :)
 
Jasný, české soudnictví nefunguje, ale mám zkušenosti, že když tohle v případě problémů zmíníš, tak je řádově větší šance, že se dočkáš náhrady. Člověk nesmí dát najevo, že ustoupí.
 
Věř mi, že jsem už v 3 kolečku nebyl úplně nejslušnější a zkoušel jsem to dost nátlakově, ale vzdal jsem to.. Dokážu trávit volné hodiny užitečněji a v životě už jsem přišel o podstatně více peněz :)
 
Já jsem takhle řešila asi před dvěma lety problém s botama, zaplaceno dopředu, boty nedodali, přestali komunikovat. Protože to bylo placené kartou, tak mi banka zařídila vrácení peněz, následně to řešili s vydavatelem karty a firma se mými penězmi neobohatila. Samozřejmě jsem dodala veškeré důkazní materiály a popis, co se dělo, jak co probíhalo a za půl hodiny jsem měla peníze na účtu. Ono to prostě fakt jenom chce se nenechat a neustoupit, když jsi v právu.
 
Ak môžem povedať platíte zbytočne veľa :3 keď už kupujete zo stránok ako je Key4you alebo IG tak na také sa vykašlite
Najlepšia stránka aj bez registrácie sa dá platiť je ENEBA a nie nerobím tomu reklamu len píšem zo skúseností osobných.
Na 90% sú tam lacnejšie hry ako zo spomínaných Key a IG a aj iných a to aj o niekoľko €
 
Back
Top