• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Ironcast i s DLC

Ironcast i s DLC 1.1.8

A pak mě ještě napadlo jestli není na steamu nějaká automatická funkce kontroly úpravy původních souborů ve hře. Ta by ti to mohla vždy přepisovat těmi původními.
 
Ahoj :)
Takže díky akci je hra doma a CZ je parádní, díky moc :)
... jen ještě dotaz a ty DLC se budou překládat ?
 
Ahoj Bulvo;)
Jsem rád že se líbí, jen varuju, že pokročilejší část za bossem René Durantem není moc otestovaná:shamefullyembarrased:. A co se týká DLC nevím. Psal jsem v infu o cz, ať se lidi vyjádří jestli je zájem. Jsi první kdo se ozval. Problém je v tom, že cz ti na hru s DLC asi nepůjde a platí to i naopak, cz s DLC nepůjde na hru bez DLC. A teď udělat cz s DLC 1 a pak jinou instalačku s DLC 2 a pak instalačku s DLC 1 a 2? By bylo dost komplikovaný. Takže je tu varianta na cz s oběmi DLC najednou. Bohužel pokud si pak koupí někdo hru jen s jedním DLC žádnou cz nespustí.Ale dělám si čárku že jsi pro;)
 
Ahoj :)
Mám koupené i dostupné DLC (The Stirling Pack + The Windsor Pack) a CZ funguje v pohodě (jen nejsou přeložené, to je ale jasné že) , takže vše funguje nemusíš mít strach s problémem u instalace bez a s DLC :)

PS : Hraje ale pekelně těžká :(
 
Tak, už tu máme dvě čárky:woot: Jsem moc rád, že cz funguje i s DLC protože to byla velká neznámá.
PS:A hra chce aby jsi ji hrála a chvilku ti vydržela, ale neboj každou novou úrovní se ti zvedají statistiky a nakonec to půjde:happy::wacky::cigar:
 
Ahoj
potvruzuji funkčnost češtiny s DLC(The Stirling Pack + The Windsor Pack), má to ale malý háček, DLC jsou pak ve fránině a to tedy opravdu nedávám.
Nešlo by prosím dopřeložit i DLC?
Dík
 
Zdarec,
tak tu máme třetího člověka co by rád cz i do DLC. No na to, že už to má přes 90 stažení to není moc. Pokud se ale objeví ještě dva zájemci, tak bych DLC koupil a cz dodělal. Pro 5 lidí už se to vyplatí což?;)
 
Se moc omlouvám není to úmysl jen to neumím nastavit pokouším se to opravit.
 
Musí se zadat správná cesta. Pozor při zadávání cesty, aby na konci cesty nebylo 2x za sebou ironcast
 
Naposledy upraveno:
Tak jsem zakoupil obě DLC a až vytáhne technik texty pustím se do toho a založím zajisté info o postupu.:pompus:
 
Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli to tady ještě žije? Mám nainstalovanou steam verzi i se všema DLC ale čeština mi prostě nejde. Instalace proběhne v pořádku. Instaluji to do souboru podle návodu. Hru spustím, dám francouzštinu a je tam francouzština. Neproběhla nějaká aktualizace hry? nebo nedělám něco špatně? Předem děkuji za odpověď.
 
Zdravím našel jsem malou chybyčku v téměř dokonalém překladu z dovolením ji tady přikládám.
 

Přílohy

  • ironcast-final_1.3.1.jpg
    ironcast-final_1.3.1.jpg
    1,3 MB · Zobrazení: 36
mám hru od epicu a čeština nejde.. jen se po "instalaci" ve složce se hrou objeví další složka a ten má název jako samotná hra a v ní nic není.. nějaká rada
 
Já jsem si tuhle právě teď zadarovou hru od Epicu taky nainstaloval a čeština se mi napodruhý povedla. Pokud můžu posoudit proč se mi poprvé nedařila tak nejspíš tím, že instalátor pořád zachovával poslední odkaz Ironcast takže moje zadaná cesta byla Program Files/Epic Games/Ironcast/Ironcast. Napodruhý už jsem si dával pozor, jak ta cílová adresa pro instalování češtiny vypadá a v pohodě to jede česky.
 
Potvrzuju, že po zvolení vlastní cesty je potřeba jednou umazat "Ironcast", protože instalátor ho tam na konec cesty ještě jednou přidá. Díky @Jiriczek za tip! ;)
 
Musím říct, že ta hra je pekelně těžká. Až na čtvrtý pokus jsem uspěl u Duranta (a to jsem několikrát skončil ještě dřív, než jsem se k němu vůbec dostal) a k mému překvapení to podle všeho ani zdaleka nebyl konec. :) Ani tentokrát jsem si nedával moc šancí, protože jsem neměl úplně nejlepší zbraně, ale na konci druhého tahu (v prvním nemůžete útočit) jsem mu sundal takřka všechno a jeho životy utěšeně padaly dolů. Zatím mám otevřené 4/4 ironcastů a 3/4 hrdinů (mám jen základ) a kupodivu nejlíp se mi hraje s původním strojem i tou velitelkou. Každopádně hra je to velmi zábavná, třebaže místama trochu frustrující, protože když má soupeř 35% šanci na vyhnutí se útoku, vy vystřelíte tři projektily, potřebujete nutně trefit a ani jednou nezasáhnete, tak máte sto chutí rozkousat klávesnici. :)
 

Přílohy

  • Ironcast_Durant.jpg
    Ironcast_Durant.jpg
    492,1 KB · Zobrazení: 22
Back
Top