• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.

Iron Harvest

Sierpe

Člen
Dárce překladyher.eu
Tak to vypadá že Iron Harvest bude mít českou lokaci protože je zmíněná na Steamu ;):headphone:


Pro mě asi nejočekávanější hra 2020 jelikož zbožňuju deskovou hru Scythe a umění Jakuba Różalskiho podle kterého je hra inspirována. Jde o alternativní historii po 1 světové válce mixklé steampunkem... Tvurci jsou velcí fanoušci Company of Heroes a netaji se tím že se jím i inspirovali..

hra vychází 1. září na mé narozeniny :D ... 

Apoliener

Junior Moderátor
Tým překladyher.eu
A už si zkoušel demo? Já se taky dost těšil, ale musím říct, že ta demoverze mě moc nepřesvědčila. Optimalizace velká bída, načítání mise trvalo věčnost (5+ minut), graficky mi to taky přišlo na videu hezčí a ani to neběželo plynule. Ozvučení mi taky přišlo, že místy úplně chybělo a působilo to zvláštně. Žádný dabing, jednotky se mi zasekávali o "neviditelný" terén. Jako sice mají ještě ty 2 měsíce, ale těžko říct, jak moc to zvládnou vylepšit.
 

Sierpe

Člen
Dárce překladyher.eu
Jo dnes, to demo jsem jen přelítl. Jde vidět že je to nějaká beta to ještě podle mě projde změnou. Načítání jsem měl ok. Snad to kua vyladí :)
 
Top