1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Invisible Inc.

Překlad tahové strategie od studia Klei Entertainment

1. Jetro

Jetro Člen

Čeština je dělaná jako mod ve Workshopu ;)

2. Jetro

Jetro Člen

Krátké info: Půjde-li vše podle plánu, vydání překladu DLC (resp. základní hry včetně DLC) bych viděl na konec příštího týdne, patrně 15. ledna. Tak ještě dva týdny vydržte ;)

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  3. Jetro

Jetro Člen

V DLC přibyla možnost v průběhu misí najít v databankách určité informace z historie agentury Invisible, Inc. Některé z nich dokážou vykouzlit úsměv na rtech, takže se pak s tou postavou ve hře víc ztotožníte :)

Přepis poslední části rozhovoru s Nikou Muratovovou
    5. srpna 2070

Centrála: Znovu mi popište ten incident v Popovově komplexu. Ten, který vedl k vaší výpovědi.

Muratovová: Napadly nás nepřátelské jednotky s cílem vyvolat puč. Byla noc. Útok byl úspěšně odražen, ale můj zaměstnavatel z toho nevyvázl úplně dobře.

Centrála: Úplně dobře? Co to přesně znamená?

Muratovová: Nepřežil to.

Centrála: Můžete to trochu rozvést?

Muratovová: V chodbě u pokoje s trezorem jsem bojovala s poslední dvojicí útočníků. Můj zaměstnavatel se kryl za stolem. Právě jsem zneškodnila jednoho útočníka tím, že jsem mu smyčkou nanovlákna uťala pravou ruku u ramene. Poslední útočník byl touto situací na okamžik vyveden z míry, takže jsem z jeho opasku odepnula dva zábleskové granáty, odjistila je a dala mu je pod hledí helmy. Verbálně jsem varovala svého zaměstnavatele, aby zavřel oči. Neslyšel mě jasně. Přesně v okamžiku výbuchu granátů vykoukl zpoza stolu, protože chtěl zopakovat, co jsem říkala. Utrpěl masivní srdeční infarkt a okamžitě zemřel.

Centrála: Na účinky toho granátu?

Muratovová: Byl starý, bylo mu přes sto let. Jeho smrt byla politováníhodná, ale nevyhnutelná.

Centrála: Aha. Poslední otázka. O kolik útočníků se jednalo celkem?

Muratovová: Asi dvacet.

Centrála: Asi?

Muratovová: Z těch jejich kusů to nešlo přesně určit. Navíc mnozí tam po sobě nezanechali ani to málo. Odhad vychází z analýzy DNA jejich... zbytků.

Centrála: Děkuji, slečno Muratovová. Myslím, že pro vaše dovednosti najdeme využití. Vítejte v Invisible, Inc.

• To mě pobavilo To mě pobavilo x 2
    Naposledy upravil: 8 Leden 2016
  4. Jetro

Jetro Člen

5. Jetro

Jetro Člen

Dobojováno! Venku je čeština ve verzi 1.01 s překladem DLC Contingency. Do konce týdne mám v plánu připravit i klasický instalátor, ať si mohou češtinu vychutnat všichni. Užijte si hraní, a kdybyste našli nějaké chyby nebo mi chtěli od plic něco napsat, ozvěte se přes PM ;)

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  6. CahounCZ

CahounCZ Člen

Paráda. Díky moc Jetro!
    Už se těším, až si díky tobě zahraju X-Com 2 v češtině ;).

• Souhlasím Souhlasím x 1
  7. Jetro

Jetro Člen

8. Kamil

Kamil Čestný člen Člen

9. Ravenja

Ravenja Člen

Diki za češtinu. Je to super hra.

10. GARUSS

GARUSS Člen

Ahoj @Jetro Mohol by si prosím aktualizovať češtinu na najnovšiu verziu hry ?
    Lebo táto čo sa dá stiahnuť s toho čo som si prečítal je neaktuálna :(
    A ja mám GoG verziu hry.
    Aktualizuj prosím inštalátor alebo mi napíš do SZ správy.
    Ďakujem

Btw: Pozrel som aká to je presne tá GoG verzia a našiel som toto : 173288
    Ak by ti to pomohlo :)

Naposledy upravil: 9 Říjen 2017

Sdílejte tuto stránku