1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Invisible Inc.

Překlad tahové strategie od studia Klei Entertainment

1. Jetro

Jetro Člen

Jetro přidal nový překlad:

Invisible Inc. - Překlad tahové strategie od studia Klei Entertainment

Zjistěte více o tomto překladu...

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  2. Barbar

Barbar Čestný člen Tým COTT

Super dám to do novinek a přeji mnoho štěstí :)

3. Hudson

Hudson Člen

Těším se :) Díky!

4. UNKOWN14300

UNKOWN14300 Člen

Hodně štěstí Jetro. :)

5. Sierpe

Sierpe Člen

Tak s tímhle si mě Jetro opět překvapil! :);)...to bude parádní hra..už se těším..!

• To se mi líbí To se mi líbí x 1
  6. CahounCZ

CahounCZ Prémiový člen Člen

Tak už je to oficiální Jetro? A koukám že i deadline tam je do těch slibovaných Vánoc :) Super! Díky!

7. Jetro

Jetro Člen

Jo, je, posledních pár dnů jsem na tom zapracoval, tak by byla škoda to nedotáhnout. A stanovený termín u mě funguje jako bič :)

8. KKA49

KKA49 Tým COTT Člen

Tak tohle mě minulo, takže díky, už se těším :)

9. prudislavCZ

prudislavCZ Člen

10. Jetro

Jetro Člen

Dík za info. Jelikož by podle informací mělo stát pět dolarů, tak můžu zatím v klidu pracovat na základní hře a až po dokončení případně pouvažovat nad překladem DLC (třeba se mezitím objeví ve vánočních slevách).

• To se mi líbí To se mi líbí x 2
  11. CahounCZ

Zdravím Jetro.
    A nebo tě můžu za překlad (základní hry + motivaci za překlad DLC) podpořit tím že ti to DLC na steamu koupím ;)
    Není to sice moc, ale stačí když kape, ne? :)

12. Jetro

Jetro Člen

Ahoj, to pochopitelně můžeš, bránit se určitě nebudu, ale můžeš tím ohrozit předvánoční vydání překladu pro základní hru, pokud v tom DLC bude moc textu :) Ale je fakt, že když to má rozšiřovat kampaň, tak by bylo škoda to nevynechat ;)

13. CahounCZ

OK domluveno, jak to DLC vyjde pošlu ti ho. Na komplet češtinu si klidně počkám.

14. KKA49

KKA49 Tým COTT Člen

Na Steamu teď akce za 14.40 s tím DLC, je to dobrá cena, nebo mám ještě počkat na lepší? :)

15. Jetro

Jetro Člen

Krátká aktualizace:
    - V první řadě musím poděkovat Cahounovi za darování DLC Contingency Plan
    - Soubor s texty nabobtnal po instalaci DLC o více jak třetinu(!)
    - S tím souvisí posunutí termínu vydání kompletní češtiny na polovinu ledna. Je tu však možnost, že bych nejprve vydal překlad základní hry v původním termínu (před Vánocemi) a poté dopřeložil DLC. Pro kterou z možností byste byli?
    - Někdy před těmi Vánocemi bych uvítal pomoc od jednoho až dvou testerů, kteří by mi pomohli s testováním překladu. Hledám ale někoho, kdo tu hru hrál, už ji má docela prochozenou a opravdu by ji testoval (tzn. hlásil chyby). Jde hlavně o dialogy mezi členy týmu, protože těch kombinací, jak si můžete poskládat tým (do toho lze zachránit další agenty v průběhu hraní) je požehnaně, takže není v mých silách to všechno otestovat. Texty v souboru (ani jejich ID) neumožňují poznat, komu to dotyčný agent říká a jak ten na něj reaguje, takže je to místama spíš tipování a hledání hodně obecného výraziva (nehledě na snahu o genderově neutrální překlad).

• To se mi líbí To se mi líbí x 4

Sdílejte tuto stránku