1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Invisible inc.

Téma ve fóru 'Koš' založil Leffi, 14 Květen 2015.

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.
  1. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Tvůrci z Klei Entertainment, kteří za sebou mají zajímavé kousky jako Shank, Mark of Ninja a Don't Starve, se teď vytasili s novou lahůdkou, která se jmenuje Invisibl Inc. Jejich tvorba se vyznačuje originální grafikou a zvláštním pojetím herních mechanismů.
    V Invisible Inc. se inspirovali tahovými strategiemi jako byl XCOM, který já osobně považuji za master piece a věřím že i tohle bude mít správný náboj.
    Češtinu k tomuhle kousku bych velice vítal. S Klei by jistě byla dobrá spolupráce.

zdroj: http://store.steampowered.com/app/243970

• Souhlasím Souhlasím x 3
    • To se mi líbí To se mi líbí x 1
    Naposledy upravil moderátor: 14 Květen 2015
  2. Char

Char Grafik Tým překladyher.eu Tým COTT

Jako Shank byla vyborna 2d rubacka na jednom compu dva hraci a dobre jsme se bavili. Grafika taktez exelentni. A Dont Starve krasny sand box aneb jak prezit a nebyt sezran vlky. :) Souhlasim ze by Invisible melo mit sve mistecko v me knihovne. Diky za tip. A pokud se to prelozi budu taky rad.

3. Jetro

Jetro Člen

Technika je vyřešená (export/import textů + české fonty), tak se do toho nejspíš pustím. Hru vlastním, už jsem ji dohrál na první dvě obtížnosti, takže by ani nebyl problém s pochopením kontextu.

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  4. CahounCZ

CahounCZ Člen

5. CahounCZ

CahounCZ Člen

Nevíte jestli to někdo překládá, nebo bude v brzké době překládat?
    Děkuji za info.

6. Jetro

Jetro Člen

Jak už jsem psal výše, pustím se do toho, ale nejsem schopný teď říct, kdy by to mohlo být (času není moc). Každopádně po technické stránce je všechno v pohodě, jak můžete vidět na obrázcích.

Přiložené soubory:

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  7. CahounCZ

CahounCZ Člen

Super. To je zpráva takhle po ránu. Rád si počkám. Díky

8. CahounCZ

CahounCZ Člen

Zdravím Jetro, nějaké nové informace o překladu? Díky

9. Jetro

Jetro Člen

Ahoj, v poslední době moc ne, protože nebyl čas (práce, dovolená,...), ale určitě jsem na to nezanevřel, chci to dodělat :)

10. Ahoj Jetro, nechceš se prosím podělit o info překladu, popřípadě třeba o zdrojový *.po soubor anebo pomoci s překladem?
    Přijde mi poněkud kontraproduktivní dělat věci dvakrát ;)
    Zatím jsem si to ošahal, co je všechno třeba pro ofiko Steam mod, popřípadě jak následně distribuovat.
    Bojuji s fonty, podle screenu jsi toto již vyřešil a vypadá to, že máš minimálně intro a kus tutoriálu hotovo.

Více rukou méně práce ;)
    Dík

11. Jetro

Jetro Člen

Spolupráci se určitě nebráním, naopak ji uvítám. Jestli se chceš přidat, napiš mi přes PM a tam to dořešíme ;)

12. CahounCZ

CahounCZ Člen

Zdravím Jetro,
    jsem tu opět zhruba po měsíci se svým dotazem. Nějaké nové informace o překladu?
    Doufám, že ta spolupráce klape a čeština bude. Třeba na Vánoce :)
    Díky za info

13. Jetro

Jetro Člen

Čeština bude, nerad nechávám věci rozdělané. Ty Vánoce si stanovím jako nejzazší deadline ;)

14. CahounCZ

CahounCZ Člen

Super :) Díky

15. Leffi

Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

Stav tématu:
Nelze odpovídat na toto téma.

Sdílejte tuto stránku