• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Inversion [Český Dabing]

Inversion [Český Dabing] 1.0

Route95

Překladatel
Příspěvky
15
Skóre reakcí
28
Bodů
0
Route95 přidal nový překlad:

Inversion [Český Dabing] - Český dabing na střílečku ve stylu Gears of War, kde můžete manipulovat s gravitací.

DOWNLOAD
Instalátor:
https://www.uloz.to/!wnxQOBV3VkAM/inversion-czdabing-exe

Pokud z nějakého důvodu dabing nejde nainstalovat, tak je zde ZIP se soubory, které stačí překopírovat do složky se hrou: https://www.uloz.to/!7uqLHAQcjxGf/inversion-czdabing-zip

INFORMACE

Mým snem bylo vždy nadabovat hru. Sen jsem si tedy sám splnil a přináším vám kompletní český dabing na hru Inversion. Po dohodě se Sarakatem jsem v dabingu použil jeho překlad a nemusíte si...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
:LOL::LOL::LOL::LOL: To to to je vtip že jo? Oceňuji snahu ale to umělé zkreslovaní hlasu je příšerné.
 
Sorry, snaha se cení, ale kdo si proboha zkazí tímto zvukem docela dobrou hru?
 
:LOL::LOL::LOL::LOL: To to to je vtip že jo? Oceňuji snahu ale to umělé zkreslovaní hlasu je příšerné.
No, vtip to rozhodně není. Mírné zkreslení hlasu je jen u Bankse abych ho odlišil od Lea.

Sorry, snaha se cení, ale kdo si proboha zkazí tímto zvukem docela dobrou hru?
Chápu tvoje rozhořčení. Nejsme profesionálové a někomu tím pádem může dabing znít opravdu amatérsky, což je pro někoho bariéra přes kterou nejede vlak. Pro takovéto lidi existuje možnost si to zahrát s anglickým dabingem a českými titulky od SARAKATA a pe.si.chy.
 
Všetka česť vašej práci, sám by som to rozhodne lepšie neurobil a znel by som ešte horšie, ale amatérsky dabing mi skôr dosť pokazí dojem z hry takže radšej české titulky a profesionálny dabing, bez urážky :)
 
Nikto nemá právo negatívne hodnotiť tento dabing . Ako sa u nás hovorí Darovanému koňovi nepozeraj na zuby . Podľa mňa je to fajn . Dnes som si to chcel stiahnuť . Len je problém že uložto v podstate skončilo a webshare ma nepustí . Bolo by fajn dať to na iný server .
 
Nikto nemá právo negatívne hodnotiť tento dabing . Ako sa u nás hovorí Darovanému koňovi nepozeraj na zuby . Podľa mňa je to fajn . Dnes som si to chcel stiahnuť . Len je problém že uložto v podstate skončilo a webshare ma nepustí . Bolo by fajn dať to na iný server .
Uploadnul jsem to nově i na Google Drive. Nevím proč to na tom Websharu nejde. Soubor tam fyzicky je, ale nejde stáhnout.
 
Back
Top