1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Instalátor pro Ryse: Son of Rome

Téma ve fóru 'Hledám pomoc' založil folkemon, 19 Červen 2015.

1. folkemon

folkemon Člen

Ahoj,
    hledám někoho, kdo by mi pomohl s instalátorem ke hře Ryse: Son of Rome.
    Problém je v v půl gigovém souboru .pak, do kterého bych potřeboval vložit několik .dds souborů s přeloženým komiksem + navíc složku s vlastním překladem hry (ta je extra do složky s hrou).
    Install creator i Patch Maker jsem zkoušel, ale vytváří mi stále půl gigové soubory.
    Neví někdo, co s tím?
    Hra jede na Cryengine.
    Za jakékoliv tipy moc děkuji.

2. PredatorV

PredatorV Podpora Tým překladyher.eu Tým COTT

Složky a soubory jsou tvé nastavení... jak je vložíš a rozložíš je na tobě. Tohle ti udělá každý program.
    Vložení souborů do .pak je už zase pro nějakého programátora... aby to hra vůbec vzala?

Komprese souboru je věc jiná.
    Např. Install Creator PRO (nevím jak je to u lite verze, ale asi stejné), má nastavení komprese. Nechávám to na Normal, takže nevím, jaký to má vliv... a nezkoušel jsem to na něco takového...
    Kdyžtak pošli na mail nebo PM odkaz ke stažení - mrknu na tu kompresi...

3. MerlinSVK

MerlinSVK Člen

Na veľké súbory používam utilitu VPatch, ktorá je súčasťou NSIS. Prípadne som videl kombináciu Inno Setup + xDelta patcher. Ale v tomto prípade by možno šlo použiť 7zip z príkazového riadka. Dali by sa ním extrahovať originálne DDS (kvôli zálohe) a aktualizovať ich novými.
    Teda za predpokladu, že ten PAK archív = ZIP.

• Souhlasím Souhlasím x 2
  4. folkemon

folkemon Člen

Ahoj všichni,
    díky za všechny rady. Oslovil mě jeden z uživatelů fóra a problém je vyřešen, ještě dokončit překlad MP a konečná verze češtiny bude na světě. Určitě ji zde můžete brzy očekávat.

Moc děkuji za tohle fórum, je opravdu skvělé, že to tady tak bezvadně funguje. :))

• To se mi líbí To se mi líbí x 3
  5. Ascalon

Ascalon Administrátor Správce Tým překladyher.eu

Ahoj, děkujeme za kladnou reakci, vždy to potěší. :)
    A každý další překlad, který rozšiří naší datábázi je krokem kupředu a ukázkou, že tento projekt má nějakou budoucnost, děkujeme.

Sdílejte tuto stránku