• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

Incredible Adventures of Van Helsing II

Incredible Adventures of Van Helsing II 1.10

Farflame

Překladatel
Příspěvky
1.731
Řešení
1
Skóre reakcí
2.005
Bodů
0
Farflame přidal nový překlad:

Incredible Adventures of Van Helsing II - Aktuální čeština ke steam-punkové "slovanské" ARPG ve stylu Diabla

Druhý díl Van Helsinga se povedl podobně jako jednička. I tato diablovka se odlišuje humorem, steam-punkem, dobrým sidekickem (sidekickerkou? :) ) a určitou slovanskou inspirací (některé příšery, upír Vlad atp.). Novinkou u dvojky je např. vlastní nestvůra, velení nad jednotkami domobrany nebo velký deník (encyklopedie) o postavách, světě, nestvůrách atd. Hru opět vydalo TopCD, ale ani tato čeština již nebyla aktuální. Tedy až doteď.


AKTUÁLNÍ ČEŠTINA:
- opravuje nějaké nedodělky a...

Zjistěte více o tomto překladu...
 
Zapomněl jsem k VH2 něco dodat.

Odměna pro překladatele - Steam kod
Už jsem se zmínil, že chystáme nábor do našeho týmu. Tvoří se k tomu i grafika. Zároveň sháním nějaké odměny pro překladatele, kteří se přihlásí. Takže bych měl mít i Steam kód pro Van Helsinga 2. Bohužel jich nemám tolik jako u jedničky, asi jen 2. Kromě toho mám kódy i pro pár dalších her a něco snad ještě přibude.
 
Jedno video na pobavení.... kterého hrdinu byste zvolili vy?

Pro zobrazení tohoto obsahu potřebujeme váš souhlas s nastavením souborů cookie třetích stran.
Podrobnější informace naleznete na naší stránce o souborech cookie.
 
Ahoj,zeena odkazu ale odkazuje na uloz to a tam je soubor smazan jak stahnout CZ..?
 
Back
Top