1. Soubory cookie nám pomáhají vylepšovat poskytované služby. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. Zjistit více

Doporučené Novinka Hotový překlad AC: Rogue a další oznámený

Téma ve fóru 'Bleskovky' založil Leffi, 9 Březen 2019.

 1. Leffi

  Leffi Vládce trollů Tým překladyher.eu

  V listopadu roku 2018 jsme vás informovali, že je překlad k Assassin's Creed: Rogue dokončen a uvolněn pro všechny sponzory, kteří se tak mohli podílet na dotestování drobných neduhů v překladu.

  A dnes je ten den, kdy se mohou vrhnout do příběhu Rogue všichni bez rozdílu.

  Cesta překladu nebyla rozhodně jednoduchá, jeden čas to skoro vypadalo, že to nedopadne a nebude nikdy dokončena, ale jak se říká naděje umírá poslední a když @Farflame s týmem přišli na to, jak překlad dotáhnout, nic už nemohlo zabránit, aby se překlad dotáhl.

  Jak to bylo s překladem, si můžete přečíst zde.

  Aby toho nebylo málo, připravil si tým pro vás fan video s oznámením češtiny, českými titulky (nezapomeň si je na YT aktivovat) a milým překvapením v druhé polovině ukázky:  No a na víc, jestli vám to nepřijde stále dost, oznámil @Farflame , že hned jak to bude možné, pustí se s týmem do překladu Assassin's Creed III: Remastered, který se v mnohém s Rogue podobá, tedy nezbývá doufat, že jim to půjde rychle od ruky. My jim budeme rozhodně držet palce.


  Všechny podrobnosti k překladu Assassins's Creed: Rogue naleznete v profilu překladu.
  Profil překladu AC III nebyl v době psaní článku dostupný, ale určitě o jeho oznámení nepřijdete, zařadíme informaci do některé z následujících bleskovek.

  No a než oprášíte instalace AC: Rogue, můžete se podívat na nová videa z kanálu Farflamea na YT:

  Chernobylite:


  Realms Beyond:


  Hunt:
   
  Naposledy upravil: 9 Březen 2019
 2. Farflame

  Farflame Člen

Sdílejte tuto stránku