• Vítejte, pokud zde hledáte překlady, všechny dostupné jsou k dispozici přes záložku Překlady. Pro stažení překladu či prohlížení fóra není potřeba se registrovat! Pokud se chcete i přes to registrovat, přečtěty si FAQ co vám registrace nabízí a jak postupovat.
Novinka 

Hotový překlad AC: Rogue a další oznámený

V listopadu roku 2018 jsme vás informovali, že je překlad k Assassin's Creed: Rogue dokončen a uvolněn pro všechny sponzory, kteří se tak mohli podílet na dotestování drobných neduhů v překladu.

A dnes je ten den, kdy se mohou vrhnout do příběhu Rogue všichni bez rozdílu.

Cesta překladu nebyla rozhodně jednoduchá, jeden čas to skoro vypadalo, že to nedopadne a nebude nikdy dokončena, ale jak se říká naděje umírá poslední a když @Farflame s týmem přišli na to, jak překlad dotáhnout, nic už nemohlo zabránit, aby se překlad dotáhl.

Jak to bylo s překladem, si můžete přečíst zde.

Aby toho nebylo málo, připravil si tým pro vás fan video s oznámením češtiny, českými titulky (nezapomeň si je na YT aktivovat) a milým překvapením v druhé polovině ukázky:


No a na víc, jestli vám to nepřijde stále dost, oznámil @Farflame , že hned jak to bude možné, pustí se s týmem do překladu Assassin's Creed III: Remastered, který se v mnohém s Rogue podobá, tedy nezbývá doufat, že jim to půjde rychle od ruky. My jim budeme rozhodně držet palce.


Všechny podrobnosti k překladu Assassins's Creed: Rogue naleznete v profilu překladu.
Profil překladu AC III nebyl v době psaní článku dostupný, ale určitě o jeho oznámení nepřijdete, zařadíme informaci do některé z následujících bleskovek.

No a než oprášíte instalace AC: Rogue, můžete se podívat na nová videa z kanálu Farflamea na YT:

Chernobylite:

Realms Beyond:

Hunt:
 
Naposledy upraveno:
Kedy bude, prosím, dostupný preklad na AC 3, avšak Remastered edíciu?
Asi som slepý, ale na stránke hore to nájsť nemôžem.
 

Farflame

Překladatel
Člen
Top