• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Horizon: Zero Dawn (SK)

Horizon: Zero Dawn (SK) 1.01

Vyšiel patch 1.08, ktorý to zase trochu pribrzdil. Ale dobrá správa je, že ten patch mi odstránil microstuttering, takže mám pri testovaní plynulejší zážitok :). Je to na dobrej ceste. Vynasnažím sa dať ešte tento týždeň bližšie informácie.
JJ, 1.0.8 je poznat na plynulosti citelně. S GOG verzí by to asi mohlo fungovat v pohodě, sejvy z epic fungují na gog verzi bez problémů, jestli to něco znamená :D
 
Uživatel MixerX vložil k překladu Horizon: Zero Dawn (SK) novou aktualizaci:

Testovacia verzia rozoslaná!

Po niekoľkých mesiacoch intenzívnej práce dnes nadišiel deň, kedy sme pripravení podeliť sa s vami o prvú testovaciu verziu slovenskej lokalizácie hry Horizon: Zero Dawn. Lokalizáciu distribuujeme cez nový inštalačný a aktualizačný program, ktorý by mal byť jednoduchší na používanie a menej náchylný na neúspešné inštalácie. Ak vám nedorazil e-mail, prosím, kontaktujte ma na [email protected].

Dôležité! Pred spustením inštalačného programu je odporúčané vypnúť antivírus...

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Vďaka všetkým za príspevky, dúfam, že sme vám prekladom pomohli :). Ďakujeme aj za všetku spätnú väzbu, či už ste mi len odpísali, že preklad vám funguje, alebo ste sa rozpísali trochu viac, všetko preposielam aj zvyšku tímu a odozvu si ceníme.

@jimbou Maily rozosielam každý deň, niekedy dvakrát denne, takže dnes ťa určite budem kontaktovať.
@rejbek Ak si posielal cez banku, prevod prebehne väčšinou až nasledovný pracovný deň, čiže dnes. Ak si posielal cez PayPal, pozri spam.
 
Tak jsem ji dostal, ale pred koncem instalace mi to pise, ze nebyla instalovana a data zaslana na vas web, poradi mi nekdo co s tim?
Mam tuto verzi : Horizon Zero Dawn Complete Edition (2020\ENG) s patchem Update\Patch 1.08.6 \
 
Vyšel patch 1.09. Stačí ale jen SK odinstalovat a nainstalovat znovu a funguje dál. Každopádně skvělá práce, ale já si dávám pauzu. Po 11ti hodinách hraní u prvního "dlhokrka" v ruinách hned 2 datové záznamy v angličtině. Takže počkám na 100% aspoň hrubého překladu ať se nemusím k záznamům vracet.
 
Uživatel MixerX vložil k překladu Horizon: Zero Dawn (SK) novou aktualizaci:

Pridaná kompatibilita s verziou 1.09

Dnes vyšla aktualizácia 1.09. Ako som avizoval, aktualizácie na hru vychádzajú pomerne často a po každej je potrebné súbory s prekladom upraviť. To sa teraz stalo, preto je nutné, aby ste vykonali zopár jednoduchých krokov. Stačí otvoriť inštalátor, zadať svoje údaje, vybrať možnosť „Odinštalovať“ a následne „Nainštalovať“. Príjemnú zábavu :).

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Ahoj,
asi by bylo lepší kdyby jste komunikovali s testerama pomocí nějakého systému, kam mají přístup jenom oni a vy. Takhle když komunikujete tady, tak si to musí číst i lidi co tu hru netestují. Pokud má člověk hru ve sledování, tak mu dokonce o tom chodí i upozornění a emaily.
 
Ahoj.

Slovenčina mi beží v pohode, zatiaľ som nenarazil na text ktorý by nebol preložený - takže to nieje taká "beta" ako som čakal. Aj chýb tam je málo. Určite ak narazím na nejaký problém tak si radšej počkám a dám avízo. Za mňa zatiaľ veľká spokojnosť.
 
Jj. Však MixerX psal že nepřeložené jsou "jen" datové záznamy co náhodně nacházíš po světě. Kdo tyto věci nečte může v pohodě hrát až do konce. Jinak minimálně na začátku hry je překlad na velmi vysoké úrovni a vše dává smysl (y)
 
@LVKASHUDACEK Tak pozri spam, lebo v pondelok som ti posielal mail :). Inak najjednoduchšie je napísať mi priamo mail alebo správu na Discord/Facebook Lokalizácií, kde to vieme doriešiť okamžite.
 
@MixerX nechci do toho Vám kecat, ale pakliže testujete měli by jste použít nástorje které jsou zdarma na řízení testingu, rychel aktualziace a řešení problemu. Ze své zkušenosti na tohle stačí Skype na komunikaci který je zdarma a součístí Win 10 nebo Discord nebo pokud nechete komunikovat přímo online a s mikrofonem tak zde forum umožňuje udělat si nové téma ( Predátor atd poradí stačí jim napsat) kde budou mít přístup jen vámi určení testěři a tam mohou házet linky a dělat kordinace...Jen reaguji na poznámku Pilldy která není vubec od věci.
 
Back
Top