• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Horizon: Zero Dawn (SK)

Horizon: Zero Dawn (SK) 1.01

Držím palec a těším se. Horizon momentálně sice hraju, ale rád si to po dokončení překladu zopáknu se slovenštinou. Momentálně mě část příběhu díky mé mizerné anglině uniká. Na pivko jsem samozřejmě poslal pár éček
 
Tak nám zavřeli obchody. A já pracuji v obchodě. Budu teď sedět doma na zadku a do 19.11. nemám co hrát. Všude jenom Hitman, Hitman, Hitman. A co HZD ? Jsem netrpělivý. Pardon....
 
taky si kolikrat řikam , že neni co hrat a vždy se něco najde. Včera vyšlo třeba DLC na Dooma a je vyborny
 
Njn. Když já už mám trošku mlsný jazýček. Potřebuji to v CZ, nejlépe RPG a nejlépe otevřený svět. co se vyskytne, to odehraju. Do Valhally hodil Ubisoft vidle, Greedfall v nedohlednu ;) a Cyberpunk v listopadu. Upřímně ještě zbývá rozehraný Divinity OS II, ale to je tak strašně ukecaný že číst mě to baví tak maximálně 2 hodiny denně :)

PS: v pondělí vychází The Witcher: Farewall of the White Wolf a v CZ (y)
 
Naposledy upraveno:
@zanysekk Ja zasa odporúčam Hitmana :).

To tak býva, keď je viacero rozrobených projektov. Jedna skupina čaká na Hitmana, iná na Call of Duty, ďalšia na Horizon. Každý podľa svojho. Hitman je výsledkom dva a pol ročnej práce, tak sme o tom napísali článok :).

Tento týždeň sa už naplno venujem Horizonu a pripravujem preklad na zasa novú verziu 1.06. Bohužiaľ, strávil som dva týždne v posteli, tak sú projekty o dva týždne posunuté.
 
Tak nám zavřeli obchody. A já pracuji v obchodě. Budu teď sedět doma na zadku a do 19.11. nemám co hrát. Všude jenom Hitman, Hitman, Hitman. A co HZD ? Jsem netrpělivý. Pardon....
Sorry ale ja sa vždy čudujem ako niekto môže povedať že nieje čo hrať :D Ja mám v obľube viacej žánrov a na zozname kopu hier ktoré sa chystám prejsť a momentálne hrávam a poviem ti, normálne nestíham to všetko prechádzať :D Ja keby ostanem doma aj na mesiac a hrám každý deň tak nemám šancu to všetko prejsť :D
 
Asi máš široký záběr. Já si celkem vybírám a taky jsem trochu (víc) omezen že hraju jen přeložené hry atd atd.
 
Asi máš široký záběr. Já si celkem vybírám a taky jsem trochu (víc) omezen že hraju jen přeložené hry atd atd.
No ja práveže tiež hrám len hry preložené v CZ alebo SK, po anglicky hry nehrám vôbec... A tých preložených je naozaj dosť, ak chceš ukážem ti môj zoznam hier ktoré hrám, idem hrať a chystám sa hrať keď vyjde čeština
 
Solid - tak tak. Jen Epic bojkotuju, bo těch klientů je prostě hrozně moc (ještě Blizzard a Rockstar) a řekl jsem si DOST.
Jen HZD zatím ve sbírce chybí ;)
Ale už toho spamování raději necháme, nebo nás vykopnou :poop:
 
Njn. Když já už mám trošku mlsný jazýček. Potřebuji to v CZ, nejlépe RPG a nejlépe otevřený svět. co se vyskytne, to odehraju. Do Valhally hodil Ubisoft vidle, Greedfall v nedohlednu ;) a Cyberpunk v listopadu. Upřímně ještě zbývá rozehraný Divinity OS II, ale to je tak strašně ukecaný že číst mě to baví tak maximálně 2 hodiny denně :)

PS: v pondělí vychází The Witcher: Farewall of the White Wolf a v CZ (y)

No tak zkus ty Vikingy, sice je to hra jako z minulého století, tahové souboje, rozhraní historické, ale překvapivě mě chytla, když pominu, že i na NVMe SSD se mi každá lokace načítá minimálně 10 sekund, což je hodně otravné, tak příběh je zajímavý a i když boje jsou někdy zbytečně zdlouhavé, tak hra jako taková mě celkem baví.
 
Abby: díky za tip, koupil jsem teď Darkest Dungeon. Tak snad do Horizonu (nebo Cyberpunku) zabiju čas tím ;)
 
Uživatel MixerX vložil k překladu Horizon: Zero Dawn (SK) novou aktualizaci:

Takmer všetky texty preložené!

Od vydania hry a od posledného hlásenia o postupe prekladu prešli dva mesiace. Dnes prinášam správy, ktoré snáď mnohých potešia. Máme preložené takmer všetky texty nielen zo základnej hry, ale aj z rozšírenia The Frozen Wilds! Preklad bol zároveň upravený, aby fungoval na najnovšej verzii hry 1.06.

Viac informácií na karte projektu:

Přečtěte si více o této aktualizaci...
 
Super. BTW: co je za problém s ť ?? Mně připadá na obrázcích v poriadku ;)
 
Preklad bol upravený, aby fungoval s verziou hry 1.07. Zároveň sa mi podarilo dokončiť dopreklad ponúk a korektúru všetkých popisov, čiže stav korektúr poskočil na 43 %. Pokračujem úpravou písma.
 
Zdravím, je či bude dostupná nějaká beta pro Horizon ? Stále netrpělivě čekám na překlad. Jde vám to rychle od ruky.
 
Dobré správy, dokončil som úpravu všetkých 8 písiem. Dolaďoval som tvary znakov, medzery medzi znakmi, pozície dĺžnov a mäkčeňov, a najmä problémové ď ĺ ľ ť už vyzerajú k svetu. Autori uložili písma do vlastného vektorového formátu, ktorý som musel rozlúštiť a napísať si naň program. Prikladám pár obrázkov :). Zajtra napíšem k nám na kartu projektu viac informácií.
 

Přílohy

  • horizon_omardif.jpg
    horizon_omardif.jpg
    268,5 KB · Zobrazení: 85
  • horizonfonttool.png
    horizonfonttool.png
    114,8 KB · Zobrazení: 82
Zdarec, může mi prosím někdo říct kam mám poslat penízky na podporu tohohle překladu/hodit sem odkaz kde se to dozvím? Nějak se mi nedaří to najít, danke
 
Hned na přehledu dole to máš napsané. Já je poslal tam. Respektive mailem přes paypal
Možnosť podpory:
IBAN: SK7111000000002910938283. BIC/SWIFT: TATRSKBX. Prosím uviesť e-mail alebo ma kontaktovať správou!
PayPal: [email protected]. Prosím uviesť meno hry!
 
Mixerku předevčírem jsi napsal že napíšeš info na váš web ohledně překladu...dva dny to vyhlížím a stále žadné info.:)...to čekaní je srovnatelné s těma co těd čekají na PS5:)
 
Taky čekám. Taky každou chvíli mačkám F5 a koukám do mailu jestli už nepřistála beta :) Moc se těším (y)
 
Back
Top