• Provozní plány portálu Překlady her pro rok 2024

    31.3. přejde portál do režimu pouze pro čtení, tedy bude možné dála stahovat překlady, ale již nebude možné se registrovat a jakkoliv přispívat do diskusí kromě překladatelů
    31.12. dojde k ukončení provozu portálu Překlady her

    Za celý tým, který se od založení staral o tento portál, bychom vám chtěli poděkovat za vaši přízeň. Bylo to dlouhých 9 let našich životů. Všechno někdy končí, aby něco nového mohlo začít.
    Za mě jako provozovatele bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří svojí prací přispěli k chodu celého portálu, všem překladatelům, kteří sem přispívali svými díly, a i vám všem, kteří jste se rozhodli nás, jakkoliv podpořit.

  • Než zase začnete plodit weby, discordy a jiné komunity pro sdružování lidí kolem amatérských překladů, tak prosím nejdříve přemýšlejte a čtěte...
    Spuštěn web skupiny Herní překlady ←→ Nový portál pro každého od Lokalizace.net
Horizon: Zero Dawn (SK)

Horizon: Zero Dawn (SK) 1.01

Přesně tak, warez má nulovou toleranci ať se to týká celých her nebo češtin/slovenštin samotných. Bohužel zabránit se tomu nedá...
 
dúfam, že si to neposlal presne na tento mail, čo si tu uviedol, lebo máš v ňom preklep...
 
staci poslat peniaze a pride mi preklad? cez aky link alebo len normlane prevod na ten mail ?mixer...?
 
Môžeš buď prispieť na účet, alebo cez paypal, všetko je uvedené aj tu na karte s prekladom alebo na stránke lokalizacie.sk.
Po pripočítaní príspevku na účet ti v priebehu najbližších dní príde preklad na mail.
 
neviem nájsť ten beta preklad... či chcú za to dáke penize či čo, nič nenapíšu...ech nemám slov.:mad:(n)
 
pokiaľ by si si prečítal miestnu diskusiu a taktiež články uverejnené k HZD na stránke lokalizacie.sk, tak by si nemusel byť rozčarovaný...
preklad je zatiaľ určený ako betaverzia len pre tých, čo ho podporili, ako poďakovanie od prekladateľov, po jeho dokončení bude vydaný zadarmo pre všetkých.
 
Na rozdiel od predošlých projektov, napr. Hitman 2016, kde bol preklad uvoľnený po 2,5 roku práce, sme sa rozhodli ísť cestou skoršieho prístupu k rozpracovaným verziám pre tých, ktorí podporia činnosť webu. Ak vám neprekážajú nedokončené korektúry, môžete sa pridať k podporovateľom, za čo dostanete ako poďakovanie prístup k aktuálnej verzii, v ktorej sú ešte chyby. Ak prekážajú, treba počkať na finálne dokončenie.

Možnosť dostať sa k finálnej verzii prekladu ešte neexistuje, pretože ju ešte nemáme hotovú. Na preklade sa pracuje a o postupe pravidelne informujeme.
 
pokiaľ by si si prečítal miestnu diskusiu a taktiež články uverejnené k HZD na stránke lokalizacie.sk, tak by si nemusel byť rozčarovaný...
preklad je zatiaľ určený ako betaverzia len pre tých, čo ho podporili, ako poďakovanie od prekladateľov, po jeho dokončení bude vydaný zadarmo pre všetkých.
nič v zlom ale vieš hore vedľa hry ktorej chceš lokalizáciu je okienko přejít ke stažení a nie okienko přejít k článku a informacím o hledání stažení. mier.;)
 
Ták překlad dorazil, a máte ten instalátor pěkně pošéfované. Tak jak budu mít čas, tak se pustím do hry a děkuji moc, přejí hodně štěstí se zbytkem překladu a aby nebyli žádné problémy :)
 
Nič v zlom, ale to okienko je tu preto, aby mohol prekladateľ nahrať svoj preklad tu na portál po jeho dokončení. Keby nebolo vopred vygenerované, tak musí o jeho vytvorenie žiadať dodatočne moderátorov. Takto to tu funguje od nepamäti. Aktuálne je len logické, že dané tlačidlo ťa presmeruje priamo na stránku, kde sa dozvieš všetky potrebné informácie o danom preklade.
 
caute
Môžeš buď prispieť na účet, alebo cez paypal, všetko je uvedené aj tu na karte s prekladom alebo na stránke lokalizacie.sk.
Po pripočítaní príspevku na účet ti v priebehu najbližších dní príde preklad na mail.
a ked som poslal peniaze na ucet treba nieco vlozit do komentara,screen?
 
Ahoj,
ak si posielal peniaze na účet, tak v prvom rade je potrebné brať do úvahy, že môže trvať aj niekoľko pracovných dní, kým peniaze nabehnú na účet prijímateľa. Ak si uviedol do informácie pre príjemcu svoj mail, ostáva ti len čakať. Pokiaľ nie, tak kontaktuj MixerXa buď cez discord, alebo mailom.
 
Tak ono je to napísané tu, na stránkach lokalizacie.sk a v podstate MixerX píše, že je potrebné ho kontaktovať osobne. Lenže pokiaľ tu niekto napíše a budeme sa tváriť, že mal si to vedieť a neodpovieme, môže to vyvolať opäť nejakú negatívnu reakciu, či už od danej osoby alebo od niekoho ďalšieho, kto len čaká, kedy si bude môcť kopnúť. Ja osobne nie som rád, že niekto z nás tu musí neustále spamovať administratívne informácie, ale proste nemáme veľmi na výber...
 
Môžeš buď prispieť na účet, alebo cez paypal, všetko je uvedené aj tu na karte s prekladom alebo na stránke lokalizacie.sk.
Po pripočítaní príspevku na účet ti v priebehu najbližších dní príde preklad na mail.
Ahoj,
ak si posielal peniaze na účet, tak v prvom rade je potrebné brať do úvahy, že môže trvať aj niekoľko pracovných dní, kým peniaze nabehnú na účet prijímateľa. Ak si uviedol do informácie pre príjemcu svoj mail, ostáva ti len čakať. Pokiaľ nie, tak kontaktuj MixerXa buď cez discord, alebo mailom.
dik,napisal som mu mail lebo som to asi tam nedaval..jasne pohodka..pockam
 
Nechctu tady psat , prominte, ale muzu vedet jestli od [email protected] vam to prislo ? protoze tatik tam nahodil nejaky jmeno a chcu mit klid na dusicce tak se omlovam ....
 
dakujem krasne za preklad,tym chcem aj nabadat viac ludi aj do buducna aby podporili prekladatelov,ako nam to sprijemni hru a za malo penazi,robia to zadarmo a nikoho z nas cca 5 euro nezabije..preco platiti za plne hy bez jazykovej podpory? nechapem ludi ze nadavaju ze treba platit za preklad..nech si to ide kazdy sam skusit prelozit hru a potom zadarmo to vydat
 
čau čau, mám dotaz - jestli se něco děje ohledně překladu?nebo teď není nálada a čas na to? je spousta slev a horion je teď k dostání za pakatel, ale dřív než bude překlad hotovej hru nekupuju, díky za info, těším se na to pokud to doděláte...s pozdravem Tomáš
 
Zdravím včera sem podpořil překlad, dnes sem dostal překlad funguje paradní práce jen tak dál a děkuji moc:)(y);)(y)(y)
 
Jo jo ja taky dekuji vcera mi to doslo odskouseno vse funkcni, zrovna na to za chvilku jdu :) Idelani cas na zkraceni do Deys Gone cz:)
 
Back
Top